همه چیز در مورد لامپ رومیزی پالادون Icon Light 2 پلی استیشن

همه چیز در مورد لامپ رومیزی پالادون Icon Light 2 پلی استیشن

همه چیز در مورد لامپ رومیزی پالادون Icon Light 2 پلی استیشن

همه چیز در مورد لامپ رومیزی پالادون Icon Light 2 پلی استیشن Everything About PlayStation Paladone Icon Light 2

Icon light همان لامپ آیکون شکل است که در پلی استیشن استفاده شده است. دکمه های که در دسته پلی استیشن قرار دارد چهار عدد است و می توان برای تزئینات مکان خود به کار برد. لامپ های آیکونی با نوردهی خود جلوه ویژه ای را به دستگاه می دهد. نور icon light  با صدای که پخش می شود عوض می شود و باعث می شود به محیط زیبایی خاصی بدهد. لامپ آیکونی پلی استیشن ساخته شده شرکت سونی است که به وسیله یک کابل  USB  یا باطری قابل راه اندازی است. شما می توانید این محصول را به بسیاری از دوستان گیم باز خود هدیه بدهید.

تاریخچه ساخت Icon light 2
لامپ آیکونی پلی استیشن برای اولین بار در کنسول های پلی استیشن برای گیمرهای نسل پنجمی به بازار ارائه شد یا به عبارت دیگر برای اولین بار در سال ۱۹۹۴ همراه با PS1 انتشار یافت. زمانی که کنسول ها ساخته شد لامپ های آیکونی PS  هم با همکاری شرکت روی این کنسول پیاده شد.

ویژگی های Icon light 2

  • پردازش نور عالی را دارد.
  • حساس بودن لامپ های آیکونی نسبت به صدا را می توان از تغییر میزان نور به نسبت صدای که پخش می شود متوجه شد.
  • حالت های مختلف پردازش نور عادی، ویژه و واکنشی
  • اگر می خواهید یک هدیه را به گیمرها بدهید این محصول یک هدیه عالی برای آن ها می باشد.
  • انرژی لامپ از یک کابل USB یا باطری ( قلمی ) تأمین می شود.
  • قابل استفاده به عنوان یک چراغ خواب است.
همه چیز در مورد لامپ رومیزی پالادون Icon Light 2 پلی استیشن
همه چیز در مورد لامپ رومیزی پالادون Icon Light 2 پلی استیشن

مشخصات فنی Icon light 2
ابعاد این محصول ۱۰ سانت ارتفاع و۳۰ سانت عرض می باشد که به صورت استاندارد و رنگی نورپردازی می کند. خود  Icon light از یک کابل  USB و یک لامپ تشکیل شده است.

نورپردازی لامپ پلی استیشن
اما بد نیست در مورد نورپردازی لامپ های پلی استیشن هم بدانید. با نورپردازی در این دستگاه درون آن روشنایی ویژه ای پیدا می کند که شدت آن با صدای بازی تغییر می کند. بیشترین کاربرد لامپ های آیکونی برای زیبایی بوده و جزء وسایل جانبی کنسول به شمار می رود اما در روشنایی های مختلف با صدا میزان نور متغییر می شود.

پردازش عادی در نور ۲ Icon light
این نورپردازی معمولی بوده و فضای زیادی از دسته را روشن می کند. یعنی یک نور سراسری برای فضا می باشد. معمولا این نور بخش زیادی از فضا را روشن می کند و نور عادی بیشتر از کابل و باطری مصرف می کند.

نورپردازی ویژه در ۲ Icon light
همان طور که از اسم این نورپردازی مشخص می باشد این نورپردازی برای قسمت ویژه ای از فضای دسته استفاده و روشن می شود. مثلا یکی از دکمه های خاص کنترلر بازی روشن می شود که شما در حین فعالیت تان از آن استفاده می کنید.

نورپردازی واکنش پذیر در ۲ Icon light
این نوع نور پردازی با صدا و موسیقی بازی واکنش نشان می دهد. چنانچه صدای و موسیقی بازی زیاد باشد نور آن کم شده و در صورت کم شدن صدا نور آن زیاد می شود.

لامپ های موجود در پلی استیشن
در سال های اخیر شرکت سونی از لامپ های  LED  در ساخت کنسول ها به کار برده است. این لامپ ها با بلندگوی بلوتوثی کار می کند و روشنایی که توسط این لامپ ها ایجاد می شود همزکان با شکل فضای ترکیب شده کنسول در می آید.

لامپ اسپیکر در پلی استیشن
یکی از لامپ های به کار رفته شده در پلی استیشن لامپ های اسپیکر آن می باشد که با این لامپ کم و زیاد شدن صدا را می توان تظیم کرد. این محصل دارای یک کنترل از راه دور است که با آن می توان تنظیمات را انجام داد.

همه چیز در مورد لامپ رومیزی پالادون Icon Light 2 پلی استیشن
همه چیز در مورد لامپ رومیزی پالادون Icon Light 2 پلی استیشن

سیستم های روشنایی در پلی استیشن
تعبیه سیستم های روشنایی در پلی استیشن را می توان برای روشن کردن دستگاه و زیبایی و جذب شدن گیم باز به کنسول بازی دانست. میزان نور در این سیستم ها با توجه به حالت های که طراحی شده  است پردازش می شود. بیشتر لامپ های که در این کنسول به کار می رود هوشمند است زیرا با تغییر شدت نور متناسب با موسیقی آن را متوجه می شوید و این یک قابلیت ویژه می باشد. این ویژگی سبب لذت بردن بیشتر از بازی کردن و استفاده گیمر از دستگاه است.

ارزیابی لامپ های هوشمند در پلی استیشن ها
اگر دنبال تنوع در کنسول هستید می توانید از کنسول های که دارای لامپ های پیشرفته هستند استفاده کنید. این لامپ تغییرات زیادی  را در نورپردازی کنسول تان ایجاد می کند اما قیمت بالاتری نسبت به لامپ های عادی و معمولی دارد.

بررسی Icon light
منظور از Icon light همان لامپ های به کار رفته در دکمه های دسته کنسول پلی استیشن کلاسیک می باشد که از یک پایه سیاه و سفید که براق می باشد تشکیل شده است که می توان آن را برای چراغ در اتاق استفاده کرد. از پلی استیشن های Icon light بیشتر در زیبایی دستگاه استفاده می شود.

مرکز خرید دات کام

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 − 15 =