راهنمای گام به گام بازی هیتمن دو (قسمت ششم)

هیتمن دو

بعد از اینکه در هیتمن دو به آنجا رسیدید، با مدیر پروژه که در کنار میکسر سیمان ایستاده صحبت کنید.  او به شما میگوید که بعد از در آوردن استخوان های مردگان، کارگران اعتصاب کرده اند و درخواستشان این است که یک کاهن روحانی به آنجا برود و آیین مذهبی را اجرا کند. فقط در این صورت است که آنها به سر کار برمی گردند.

هیتمن دو
هیتمن دو

راهنمای گام به گام بازی هیتمن دو (قسمت ششم)

Backpacker (کوله به دوش) Hitman 2

یک قاچاقچی موادمخدر قرار است با فرانکو ملاقات داشته باشد اما سوغاتی که در آن مواد را قاچاق می کرد شکسته است. در این ماموریت، مواد بدون حفاظ را سمی کنید و درون سوغاتی که درستش کردید بگذارید سپس خودتان را به جای قاچاقچی جا بزنید و با فرانکو ملاقات کنید. در این دیدار، او مزه مواد را امتحان می کند. چه کسی خبر دارد که بعدش چه اتفاقی می افتد؟

از ایستگاه اتوبوس به سمت راست و به مغازه ای بروید که نزدیک شما است. سم موش را از روی قفسه سمت چپ بردارید. سپس، از مغازه بیرون بیایید. به چپ رفته و به طرف میدان شهر حرکت کنید.

در کنار استیج در هیتمن دو که وسایل تیم اجرا وجود دارد، پله هایی را می بینید. از آنها بالا روید. در بالای پله ها، دو نفر در حال گفتگو هستند. به آنها گوش دهید تا داستان را شروع کنید. بعد از تمام شدن صحبتشان، به جلوی خانه بروید و یواشکی از پنجره داخل شوید. سوغاتی شکسته را روی میز کنار تلویزیون می بینید. موادی که درون آن است را سمی کنید. سپس به مغازه ای برگردید که تا چند لحظه پیش آنجا بودید.از کارگر بخواهد که برایتان چسب بیاورد. او به شما می گوید که همه را فروخته اند. مغازه را ترک کنید و به مغازه مکانیکی در سمت راستتان بروید. از او بخواهید که چسب را به شما بفروشد ولی او قبول نمی کند. بنابراین مجبور هستید که او را بکشید. رادیوی پشت ماشین را روشن کنید تا او برای چک کردنش بیرون بیاید. وقتی که بیرون آمد او را بکشید و چسب را بردارید. جسدش را در جعبه سمت چپ پنهان کنید.

از مغازه مکانیک بیرون بیایید و به طرف سوغاتی برگردید. یواشکی به داخل بروید و سوغاتی را به بچسبانید و آن را بردارید.

زنگ ساعت را در قسمت چپ سوغاتی روشن کنید تا یک هیپی خودش را نشان دهد. اگرزمانی که هیپی بالای پله ها است زنگ ساعت را روشن کنید، دوستش می آید. اگر اینطور شد او را بکشید و جسدش را در کابینت نزدیک تخت خواب پنهان کنید. سپس منتظر هیپی باشید تا بیاید. وقتی آمد او را بکشید و لباسش را بردارید. زنگ ساعت را خاموش و بعد جسدش را پنهان کنید.

از در کنار کابینت بیرون رفته و از پله ها پایین روید. از داخل خانه آجری رد شوید و از جاده عبور کنید. از میان چمن ها قدم بزنید تا غاری را در سمت چپ ببینید.

اسلحه تان را در هیتمن دو درون علف ها بندازید و با نگهبانها صحبت کنید. اجازه دهید آنها شما را بازرسی بدنی کنند و سپس همراهشان وارد غار قاچاق شوید.

بعد از وارد شدن، منتظر فرانکو باشید. وقتی که آمد از شما می خواهد که سوغاتی را پایین بگذارید و بعد آن را امتحان می کند. در اینجا داستان Backpacker تکمیل می شود.

بعد از اینکه فرانکو مواد را تست می کند حالش بد می شود و می رود که بالا بیاورد. دنبالش کنید تا شروع به استفراغ کند. سپس او را از روی لبه هل دهید. حالا شما می توانید بی سروصدا غار را ترک کنید.

Undying Love (عشق ابدی)

هکتور برادر دلگادو به مارتینز علاقه مند است. ولی مارتینز نمی خواهد با او باشد. در این ماموریت، شما نامه عاشقانه ای که هکتور برای مارتینز نوشته است را پیدا می کنید و در میز مارتینز میگذارید. وقتی او نامه را می بیند اوضاع کمی به هم میریزد.

از ایستگاه اتوبوس مستقیم به حیاط دلگادو بروید. بعد از اینکه به دروازه رسیدید به راست و به میان علف ها بروید. از کنار دیوار تا جاییکه می توانید دور شوید. درخت انگوری را می بینید که می توانید از آن به بالای دیوار بروید.

از درخت انگور بالا رفته و از نردبان پایین بیایید. به طرف دیوار آبی که واحد AC روی آن است بروید. AC را خاموش کرده و بعد از اینکه نگهبان برای سرکشی بیرون آمد به سمت چپ ساختمان رفته و از در جلویی وارد شوید.

به نگهبانی که در داخل ساختمان ایستاده شلیک کنید و بعد به نگهبانی که بیرون رفته وقتی برمیگردد هم شلیک کنید. لباس یکی از آنها را برای خودتان بردارید و اجسادشان را در کابینت پنهان کنید. از در خارج شوید و به جلوی ساختمان ها بروید. مراقب باشید نگهبانان متوجه حضور شما نشوند.

به سمت چپ ساختمان ها بروید. در آنجا دو نگهبان سبز و صورتی را می بینید. به آنها گوش دهید تا داستان را شروع کنید. از حرفهایشان می فهمید که نامه عاشقانه ای که هکتور برای مارتینز نوشته در دست یکی از نگهبانها است.

به پشت ساختمان بروید و به طرف دیوار قرمز حرکت کنید. اگر مقابل دیوار قرمز رسیدید پله هایی را در سمت راست می بینید. از پله ها پایین رفته و وارد اتاق بشوید.

در اتاق مردی با یک دست در هیتمن دو دیده می شود که نامه در دست او است ( اگر در اتاق نباشد، به زودی خواهد آمد). او را به بیرون از اتاق تعقیب کنید. او به آشپزخانه می رود. بعد از اینکه به آشپزخانه پا گذاشت، به سمت چپ و بار دیگر به سمت چپ بروید و از دری که در سمت راستتان است رد شوید. به اتاقی می رسید که پر از پول است.

دستگاه شمارشگر پول را روشن کنید. با این کار، مردی که یک دست دارد از آشپزخانه بیرون می آید تا اوضاع را چک کند. به محض اینکه بیرون می آید او را بکشید، نامه و لباسش را بردارید. جسدش را در کابینتی که درون اتاق است پنهان کنید.

از اتاق بیرون و به سمت چپ بروید. باز یکبار دیگر به سمت چپ رفته و از پله ها بالا روید. از کنار ماشین رد شوید و به دستشویی که مقابلتان است بروید. با احتیاط از پنجره بیرون رفته و از کنار لبه بیرونی خانه عبور کنید، درست پشت نقطه ای که از آنجا وارد شده اید.

از محوطه بیرون بیایید و به ایستگاه اتوبوس برگردید. از سمت راست حرکت کرده و به محوطه خانه مارتینز بروید. در کنار در، نامه را به نگهبان بدهید. او از شما می خواهد که بروید و نامه را روی میز مارتینز بگذارید.

وارد خانه مارتینز شوید و از پله ها بالا رفته و به سمت چپ بروید. وقتی به بالای پله ها می رسید، در دفتر کار مارتینز هستید. میز مارتینز در انتهای اتاق کنار پنجره باز است. مطمئن شوید که کسی شما را نمی بیند. نامه را روی میز مارتینز بیندازید تا داستان Undying Love در اینجا تکمیل شود.

هیتمن دو
هیتمن دو

در اتاق منتطر بمانید تا مارتینز بیاید و نامه را ببیند. او نامه را بر میدارد و برای خواندنش بیرون می رود. به دنبالش بروید و وقتی شروع به خواندن می کند از لبه ساختمان هلش دهید و او را بکشید. از پله ها پایین روید و بی سروصدا آنجا را ترک کنید.

Hallowed Ground (خاک مقدس)

درطول عملیات حفاری برای یک پروژه ساخت و ساز، تعدادی از استخوان های مردگانی که در آنجا مدفون بودند پیدا شده است. مارتینز از کاهن محلی خواسته به آن منطقه بیاید و مراسم مذهبی برگزار کند تا کارگران به کارشان ادامه دهند. در این ماموریت، شما خودتان را به عنوان کاهن جا می زنید و آن منطقه حفاری را پاکسازی می کنید. خوشبختانه مارتینز یادش می آید که کلاه ایمنی بر سر بگذارد.

از ایستگاه اتوبوس به سمت راست خیابان بروید. از پل و بعد از تونل رد شوید تا دو مرد را که نزدیک کامیون در حال حرف زدن هستند ببینید. به حرفهایشان گوش دهید تا داستان را آغاز کنید.

بعد از تمام شدن حرفهایشان، از کنار کامیون رد شوید. از سمت چپ وارد علف ها شوید. مسیر را دنبال کنید تا به مردی برسید که در حال برگزاری آیین مذهبی در میان تعدادی از مردم است. شما باید کاهن و مرد سبزپوش را بکشید. بقیه افراد نابینا هستند و به کشته ها توجهی نمی کنند. بعد از اینکه آن دو نفر را کشتید، لباس کاهن را بردارید.

از راهی که آمدید به ایستگاه اتوبوس برگردید. وقتی به جایی که شروع کردید برگشتید، مستقیم در طول جاده بدوید تا به خانه مارتینز برسید. با مارتینز حرف بزنید. او به شما می گوید که چگونه به محل حفاری بروید. شما می توانید خودتان به محل حفاری بروید و اگر مسیر را بلد نیستید به دنبال مارتینز بروید.

بعد از اینکه در هیتمن دو به آنجا رسیدید، با مدیر پروژه که در کنار میکسر سیمان ایستاده صحبت کنید.  او به شما میگوید که بعد از در آوردن استخوان های مردگان، کارگران اعتصاب کرده اند و درخواستشان این است که یک کاهن روحانی به آنجا برود و آیین مذهبی را اجرا کند. فقط در این صورت است که آنها به سر کار برمی گردند.

به دنبال او به منطقه حفاری بروید. مارتینز و مدیر پروژه شروع به صحبت می کنند. بعد از تمام شدن حرفشان، داستان Hallowed Ground تکمیل می شود.

وقتی آنها در حال صحبت کردن هستند به پشت سر خود و سمت راست بروید. تعدادی لوله های طولانی را می بینید. پشت آنها در انتظار مارتینز بایستید تا به زیر جعبه ای که از جرثقیل آویزان است بیاید.

بعد از اینکه حرفهایش تمام و داستان کامل شد، با اسلحه صدا خفه کن به طنابی که جعبه به آن وصل است شلیک کنید. جعبه به روی مارتینز سقوط می کند و او را می کشد. حالا شما می توانید بدون سروصدا آنجا را ترک کنید.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × 1 =