راهنمای گام به گام بازی هیتمن ۲ (قسمت چهارم)

هیتمن

بعد از اینکه وارد محوطه بازی هیتمن ۲ شدید، به چپ رفته و از پله هایی که به موزه منتهی می شود پایین بروید. اطراف موزه قدم بزنید و از اولین علامت پارکینگ رد شوید. تعدادی ون خبر را می بینید. از آنها رد شوید. شما باید دومین علامت پارکینگ را ببینید که زیرش تعدادی پله وجود دارد.

هیتمن
هیتمن

راهنمای گام به گام بازی هیتمن ۲ (قسمت چهارم)

Intravenous   (داخل وریدی)

سیرا ناکس (Sierra Knox) بعد از مسابقه اش در یک مرکز درمانی تحت مراقبت های پزشکی قرار می گیرد. پزشک او درگیر معاینه بیمار دیگری است و فعلا نمی تواند بالای سر او حاضر شود. در این ماموریت، شما خودتان را جای دکتر او جا می زنید و عملیات پزشکی را روی سیرا انجام می دهید.

بعد از اینکه وارد محوطه بازی هیتمن ۲ شدید، به چپ رفته و از پله هایی که به موزه منتهی می شود پایین بروید. اطراف موزه قدم بزنید و از اولین علامت پارکینگ رد شوید. تعدادی ون خبر را می بینید. از آنها رد شوید. شما باید دومین علامت پارکینگ را ببینید که زیرش تعدادی پله وجود دارد.

از پله ها پایین روید و قبل از ماشین فروش به سمت چپ بچرخید. سپس، از کنار مردی که روی زمین افتاده به سمت چپ بروید. از دری که سمت راست است عبور کنید و به اتاق بعدی بروید. یک کارمند تدارکات را می بینید. او را بکشید و لباسش را بپوشید، سپس جسدش را در جعبه سمت راستتان پنهان کنید.

از دری که در انتهای سالن است خارج شوید و وارد تونلی شوید که در سمت راستتان است وسپس از پله ها بالا روید. وارد منطقه پزشکی شوید دو پزشک را می بینید که با هم حرف می زنند. به صحبت هایشان گوش دهید تا داستان را آغاز کنید.

یواشکی از سمت چپ پزشکان بروید و وارد منطقه پزشکی شوید. چون اجازه ورود ندارید بنابراین پشت آمبولانس پنهان شوید تا آن محل خلوت شود.

مستقیم حرکت کنید و به گوشه سمت راست ساختمان رفته و سپس به گوشه ی بعدی بروید. روی برانکارد یک لباس کادر پزشکی وجود دارد که شما باید لباستان را با آن عوض کنید.

از تنها درب آنجا در بازی هیتمن ۲ رد شوید و سپس از دری که در سمت راستتان است عبور کنید. کلیدی را که روی پیشخوان سمت چپ و نزدیک جعبه بنفش است بردارید.

به طرف در برگردید و کابینت پزشکی سمت راست را باز کنید و سرنگ کشنده را بردارید.

حالا می توانید به سالن برگردید و از پلاستیک سبز به طرف راست بروید. بعد از اینکه این کار را انجام دادید، شما در یک اتاق به همراه یک درمانگر و یک مسابقه دهنده خواهید بود. منتظر باشید تا مسابقه دهنده به حمام رود. او را دنبال کنید و در را ببندید. او را بکشید. سپس در را باز کنید و به طرف فرد درمانگر شلیک کنید. هر دو جسد را در کابیت پنهان کنید.

از داخل پلاستیک سبز به سالن برگردید. منتظر ناکس باشید تا بعد از تمام شدن مسابقه اش از ماشین پیاده شود. سپس اسمش را از بلندگوی مرکز پزشکی صدا بزنید تا داستان Intravenous  در اینجا کامل شود.

منتظر او باشید تا بیاید و روی یک صندلی در سالن بنشیند. به او نزدیک شوید و بگویید که آماده اید تا او را معاینه کنید. او را از پلاستیک سبز  به اتاقی همراهی کنید که راننده در آنجا بود. او را نزدیک IV بنشانید. IV را سمی و به او تزریق کنید.

بعد از اینکه IV تمام شد، او بلند می شود تا برود اما سم او را از پا در می آورد و شما می توانید بی سروصدا از دری که پشتتان است خارج شوید.

 

 Santa Fortuna: Three-Headed Serpent

در این ماموریت هدف شما ریکو دلگادو ( Rico Delgado) ، آندره مارتینز (Andrea Martinez) و جورج فرانکو ( Jorge Franco) است. این سه نفر اتحادیه داروهای با ارزش را در منطقه سانتا فورچون راه انداخته اند. دلگادو مغز متفکر یک تبهکاری بزرگ میلیاردی است. مارتینز کمک می کند تا شبکه دارویی را گسترش دهد. و فرانکو روی تولید نوع جدید کوکایین مار می کند. آنها باید کشته شوند. شما مامور ۴۷ هستید و الان زمان اجرای ماموریتتان است.

داستان های موجود در این ماموریت به ترتیب زیر است.

  1. Heart of Stone
  2. Submerged
  3. Deadly Art
  4. Half Baked
  5. Backpacker
  6. Undying Love
  7. Hallowed Ground

 

در این ماموریت ۱۳ کمک برای ترور وجود دارد که در طول انجام ماموریت عمل می کنند.

Heart of Stone (قلب سنگ)

ریکاردو دلگادو در بازی هیتمن ۲ از مجسمه خودش در میدان شهر رونمایی می کند. در طول جشن، او پرده را از روی مجسمه خواهد کشید. خجالت آور است اگر همه چیز طبق برنامه پیش نرود. در این داستان، شما خودتان را به جای یک از اعضای گروه اجرایی جا می زنید و همه را برای آغاز مراسم بزرگداشت دلگادو جمع می کنید.

هیتمن
هیتمن

بعد از اینکه وارد ایستگاه اتوبوس شدید، به طرف چپ و سمت خانه ی مارتینز بروید. قبل از خانه ی او، یک ساختمان با آجرهای قرمز رنگ دیده می شود. از طرف چپ ساختمان حرکت کنید. پله هایی در آنجا است که باید از آنها بالا بروید.

نگهبانی در بالکن دیده می شود که باید او را بکشید. منتظر بمانید تا برای دیدن خیابان از لبه بالکن خم شود. یواشکی وارد ساختمان شوید و از پشت به او نزدیک شوید. حالا می توانید او را بکشید. لباسش را بپوشید و جسدش را در آن خانه پنهان کنید. شما احتمالا مجبورید پسری را که وارد ساختمان شده از بین ببرید.

از پله ها پایین روید و از خیابانی که روبه رویتان است بگذرید. شما پوستری روی دیوار می بینید که برای شروع داستان می توانید آن را بررسی کنید.

بعد از آن، به طرف خانه ی مارتینز بروید. در سمت چپ خانه مردی دیده می شود که روی یک موتورسیکلت مشغول کاری است. یک آچار فرانسه نزدیک او است که می توانید آن را بردارید.

حالا که آچار فرانسه را دارید، به جایی برگردید که پوستر را دیدید، سپس به چپ بروید. از استیج رد شوید. تعدادی پله را در سمت راست می بینید. از آنها بالا روید. تعدادی نگهبان در سمت راست هستند. از آنها رد شوید و به سمت مجسمه دلگادو بروید. با استفاده از آچار پیچ های آن را شل کنید.

به پایین پله ها برگردید و به جای اینکه به استیج برگردید، به راست و به طرف مشروب فروشی بروید. قبل از اینکه از سنگ هایی رد شوید که به مشروب فروشی می رسد، به چپ بروید. مردی را می بینید که روی زمین در مقابل ژنراتور نشسته است.

ژنراتور را روشن کنید تا بیدار شود. این اولین نفر از سه عضو تیم اجرایی است که باید پیدایشان کنید. بعد از بیدار کردنش، به سمت چپ و به طرف خانه مارتینز بروید. قبل از اینکه وارد خانه اش شوید، خانه ای آبی رنگ با یک در قرمز را می بینید.

شما باید به داخل بروید. اگر در مقابل خانه هستید، جعبه فیوز را می توانید در سمت راست ببینید. فیوز را خاموش کنید و به طرف در برگردید. منتطر بمانید تا مردی که داخل است خارج شود و جعبه فیوز را چک کند. قبل از اینکه در بسته شود وارد خانه شوید. در پشت خانه، یک عضو تیم اجرایی را می بینید که روی تخت مرده است. لباسش را می توانید بردارید. این دومین عضو تیم اجرایی است که باید پیدا می کردید.

از اتاق خواب در بازی هیتمن ۲ بیرون و به طرف چپ و سپس به طرف راست بروید. به رفتنتان ادامه دهید تا به خانه مارتینز برسید و سپس یکبار دیگر به چپ بروید. به راهتان ادامه دهید تا یک خانه سبز را در سمت راست ببینید. از خانه بگذرید. به راست و سپس به چپ بروید و نزدیک خانه دیگر شوید. مردی را می بینید که کنار شیر آب روی زمین افتاده است. شیر آب را باز کنید تا بیدار شود. این آخرین عضو تیم اجرایی است.

به میدان عمومی شهر برگردید جایی که مجسمه روی استیج قرار دارد. منتظر بقیه اعضای تیم باشید تا برای اجرا وارد شوند. مارتینز برای معرفی دلگادو به طرف استیج می رود. منتظر بمانید تا دلگادو وارد شود. بعد از وارد شدنش داستان Heart of Stone کامل می شود. صبر کنید تا دلگادو سخنرانی اش را شروع کند و وقتی برای رونمایی از مجسمه می رود، مجسمه رویش می افتد و او کشته می شود. با احتیاط از استیج پایین بیایید. می توانید بدون سروصدا آنجا را ترک کنید.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سه × یک =