هیولای Lunastra در ورژن جدید بازی Monster Hunter World

هیولای Lunastra

هیولای lunastra به جهان بازی Monster Hunter World برگشته است که انها توان خویش را از دست اژدهای پیر کسب می کنند.
بعد از devijho و kulve taroth ملکه اتشین هدفش این است که با بهره بردن از ترفند ها و کاربرد های او عصبانیت خویش را در جهان monster hunter world اجرا کند و هر مانعی را که جاوس راهش را گرفته است را از بین ببرد. ولی باید این قضیه را بیان کرد که او به هیچ عنوان تکی به جنگ نمی رود و حتی همکار وی یعنی teostra نیز با یورش هایش که اتشین می باشد برای یاری رسانی به او می پیوندد.

هیولای Lunastra
بازی Monster Hunter World

بروز رسانی نوین و مجانی گیم monster hunter world که به دست کمپانی capcom تشکیل شده است هیولای نوینی را روانه جهان این گیم می سازد .شرکت کپکام بروز رسانی تازه ای را برای خویش یعنی اپدیت monster hunter world انتشار کرده است و اکنون گیمران این گیم به این نسخه دسترسی دارند .هیولای lunastra به جهان بازی Monster Hunter World برگشته است که انها توان خویش را از دست اژدهای پیر کسب می کنند.
بعد از devijho و kulve taroth ملکه اتشین هدفش این است که با بهره بردن از ترفند ها و کاربرد های او عصبانیت خویش را در جهان monster hunter world اجرا کند و هر مانعی را که جاوس راهش را گرفته است را از بین ببرد. ولی باید این قضیه را بیان کرد که او به هیچ عنوان تکی به جنگ نمی رود و حتی همکار وی یعنی teostra نیز با یورش هایش که اتشین می باشد برای یاری رسانی به او می پیوندد.
پس اگر شما هم هدفتان این است که به شکار ان هیولا بروید باید ابزار و سلاح هایتان خیلی کامل باشد زیرا این ماموریتی که در پیش است سهل و اسان نمی باشد. گیمر ها بعد از صید کردن این موجود به ایتم های نوینی راه پیدا می کند که ترکیب bazwlgeuse gem پیشه ی guts را در نزد انها می گذارد. این پیشه ای که در پیش دارند کاربردهایی دارد که از این کاربردها برای دفاع تاکتیکی به ابزار هایی که از lunastra کسب می شود،استفاده می شود و گروهی که سازنده این اثر است نیز با اینکه اپدیت را انجام دادند تریلر نوین و زیبایی از گیم را درست کردند و این تریلر هیولای نوینی را به نمایش در می اورد.
گیم monster hunter world هم تا به الان برای دستگاه های ایکس باکس ۱ و پلی استیشن ۴ موجود می باشد و در پایان سالی که در آن قرار گرفته ایم هم این قابلیت را پیدا می کند که برای دستگاه های کامپیوتر خانگی انتشار شود. گیم monster hunter world توانایی این را داشت که از طرف طرفداران خود نمره نه را به دست بیاورند. گیم monster hunter world را می توان برای آغاز مجموعه نو monster hunterd به حساب آورد که این گیم در واقع به این احتیاج دارد که یک تغییرات کلی بر روی ان انجام بدهند.
کپکام به درستی توانایی این را داشت که با تشکیل world این تغییر هایی را که به وجود امده است را اعمال کنند و هواداران بسیاری را به طرف خود جذب کنند. همانطور که گیم monster hunter world سختی های زیادی را به دوش خود می کشد ولی ما این توانایی را نداریم منکر این شویم که این گیم زیبایی و جالبی سیستم بازی کردن بزرگ و سر گرم کننده اش باعث شد که مخاطب خود را ساعت ها و ماه ها به پای خود بنشاند.
گیم monster hunter world یک گیم mmo ترکیب شده با المان های غربی می باشد که هر کاربری را به سمت خود جذب می کنند. اگر ما هشت بار گیم های ویدئویی را در کنار هم قرار بدهیم و گیم های ژاپنی را با این هشت نسل مقایسه کنیم بیننده این می شویم که گیمرها از نسل ۷ به بعد سلیقه هایشان تغییر کرده است .دیگر مثل سابق نیست و خیلی کمتر از قبل این اتفاق رخ می دهد که گیمری به طرف گیم های نقش افرینی شرقی می رود که در ان به نوبت به جنگ می روند.

هیولای Lunastra
بازی Monster Hunter World

با ادامه مقاله هیولای Lunastra در ورژن جدید بازی Monster Hunter World همراه باشید

ولی در این بحث می بایست گیمرهای ژاپنی را ندید گرفت به این دلیل که انها دائم از محصولاتی که ساخته اند حمایت می کنند ولی ساخت و صنعت بازی های ویدئویی فقط به شرق پایان نمی یابد اگر تشکیل دهنده ای خواهان این باشد که اثرش یکی از بهترین اثرات به شمار برود باید دیدش را بزرگ تر و تمام سلایق کاربرانش را در نظر بگیرد .چندین سال است ما گواه این هستیم در این سری با ارزش ژاپنی که در ورژن های قبلی خویش علاقه ای نداشت تغییراتی را در روش و سبک خود داشته باشد و در تلاش بودند که ان المان های گذشته ای را که داشتند در ورژن های نوین خود به اجرا در بیاورند.
گروه تشکیل دهنده این بازی Playstation برای زیبا جلوه دادن بیشتر این قسمت از یک سیستمی که پیوسته است بین مرحله های هیولا و ابزار های شما در گیم بهره برده است .دیزاین مرحله های اصلی به شیوه ای است که از وسط های گیم به بعد برای اینکه هیولا ها را به قتل برساند باید دائم مرحله هایی را که فرعی می باشند را بروند و ابزار و جامه های پر قدرت تری را به وجود بیاورید.اکنون برای تشکیل دادن لباس نیز می بایست هیولا هایی را که مشخص شده است را به قتل برسانید تا توانایی این را داشته باشید موادی که در بدن انها است و شما به انها نیاز پیدا می کنید را کسب کنید. این لباس ها انقدر زیبا و خوب ساخته شده است که شکل و نمایه انها برای مرد و زن با هم فرق می کنند.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × یک =