ورود کاراکتر های ریو و ساکورا به دنیای بازی Monster Hunter World PS4

ورود کاراکتر های ریو و ساکورا به دنیای بازی Monster Hunter World PS4

ورود کاراکتر های ریو و ساکورا به دنیای بازی Monster Hunter World PS4

اگر جز علاقمندان به بازی Monster Hunter: World هستید، در این مقاله با ما همراه باشید تا شما را در جریان تصمیم گیری های تازه استودیوی کپکام در خصوص این بازی پلی استیشن ۴ بگذاریم.

تازه ترین اخبار در مورد بازی Monster Hunter: World
در رویداد Taipai Game Show 2018 که به میزبانی کمپانی سونی برگزار شد، افراد مختلفی حضور داشتند. یکی از این افراد مهم “ریوزو سوجیموتو” نام داشت. او که به عنوان تهیه کننده بازی Monster Hunter: World شناخته می شود، اطلاعات تازه ای را در خصوص این بازی در اختیار مخاطبان قرار داد. سوجیموتو به مخاطبان وعده داده است که به زودی یک کراس آور میان دو بازی Monster Hunter: World و Street Fighter V برگزار خواهد شد.
به نظر می رسد که در راستای تصمیم های تازه تیم سازنده، تغییراتی هم در مراحل مختلف بازی به وجود بیاید. قرار شده است تا مراحل مخصوصی به بازی اضافه شود که بتوان در آن ها ظاهر شخصیت ها را به ریو و ساکورا تغییر داد. البته گفتنی است که این قابلیت چندان هم تازه نیست. زیرا پیشترهم شاهد همکاری گوریلا گیمز و کپکام در همین زمینه بوده ایم.در آن زمان هم بازی بازان می توانستند با گذراندن ماموریت های مختلف در فضای بازی Horizon Zero Dawn شرایطشان را تغییر دهند و به “ایلو” تغییر ظاهر پیدا کنند.

ورود کاراکتر های ریو و ساکورا به دنیای بازی Monster Hunter World PS4
ورود کاراکتر های ریو و ساکورا به دنیای بازی Monster Hunter World PS4

کپکام اعلام کرده است که مخاطبان می توانند از فوریه به ماموریت های ریو دسترسی پیدا کنند. البته هنوز اطلاعاتی مبنی بر ماموریت های ساکورا به دست علاقمندان نرسیده است. به نظر می رسد برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه باید کمی صبر کرد. زیرا سوجیموتو اعلام کرده است که به زودی اطلاعات بیشتری در خصوص این قابلیت عرضه خواهد کرد. به نظر می رسد که مخاطبان در بازی های Monster Hunter: World و Street Fighter V شاهد یک کراس آور دو طرفه هستند. زیرا قرار بر این شده است تا لباس ها و پوشش هایی هم از Monster Hunter: World به Street Fighter V انتقال پیدا کند.

با بازی Monster Hunter: World بیشتر آشنا شوید
ازهمان زمانی که بازی های ویدئویی در بین علاقمندان شناخته شدند، بازی های نقش آفرینی شرقی هم به این صنعت معرفی شدند. این بازی ها از همان ابتدا مورد استقبال مخاطبان قرار گرفتند و راهشان را با موفقیت تا نسل هفتم بازی های ویدئویی ادامه دادند. اما به نظر می رسد که سلیقه و خواسته مخاطبان از نسل هفتم به بعد دستخوش تغییرات شد. زیرا دیگر همانند گذشته با بازی های نقش آفرینی شرقی ارتباط برقرار نمی کردند.
در حال حاضر اگر یکی از کمپانی های بازی ساز تصمیم داشته باشد تا بازی نقش آفرینی شرقی تازه ای را خلق کند، باید به المان ها و فاکتورهای مختلفی توجه داشته باشد و سعی کند اثرش را با خواسته و سلیقه مخاطبان امروزی همسو سازد. این تغییر سلیقه مخاطبان بسیاری از کمپانی های بازی ساز را بر آن داشت تا با استفاده از ایده های تازه به فکر ارتقای آثار این چنینی بیفتند. البته این دسته از کمپانی های بازی ساز، چاره ای به غیر از این نداشتند.
آنها یا باید برای همیشه قید تولید بازی های مبارزه ای شرقی را می زدند و یا باید با اعمال تغییرات تازه، ضمن حفظ مخاطبان قبلی خود، طرفداران تازه ای را هم دست و پا می کردند.
یکی از بازی هایی که با اعمال تغییرات تازه در این بازار پررقابت ماندگار شد، سری بازی های Monster Hunter نام دارد. استودیوی کپکام با استفاده از ایده های جدید عنوان Monster Hunter: World را به بازار معرفی کرد.
شما در بازی Monster Hunter: World شاهد یک روایت داستانی ساده هستید که البته به هیچ عنوان ناامیدتان نمی کند. اگر چه این بخش نسبتا ساده است، اما بهتر است آن را به عنوان یک پیش مقدمه در نظر بگیرید. زیرا همه چیز با پیش رفتن در بازی بهتر می شود. شما باید در بخش داستانی بازی ۷۰ الی ۸۰ ساعت حضور داشته باشید تا در نهایت به دنیایی تازه و هیجان انگیز وارد شوید.

ورود کاراکتر های ریو و ساکورا به دنیای بازی Monster Hunter World PS4
ورود کاراکتر های ریو و ساکورا به دنیای بازی Monster Hunter World PS4

پس از اینکه بتوانید بخش داستانی بازی را به پایان برسانید، می توانید در ماموریت های مختلف شرکت کنید و تا مدت ها در دنیای Monster Hunter: World سرگرم بمانید. خوشبختانه شخصیت پردازی در Monster Hunter: World بی نظیر است. اگر به دنبال یک بازی قدرتمند در حوزه شخصی سازی هستید، پیشنهاد می کنیم که این بازی را امتحان کنید. زیرا Monster Hunter: World از قابلیت های بالایی در بخش شخصی سازی برخوردار است.
بدین ترتیب شما می توانید به راحتی به خلق شخصیت مورد نظرتان بپردازید و با آن چیزی که خودتان تدارک دیده اید، در بخش های مختلف بازی پلی استیشن حاضر شوید. باید اعتراف کرد انقدر دستتان برای شخصی سازی کاراکتر ها در Monster Hunter: World باز است، که وسوسه می شوید به خلق شخصیت های مختلف دست بزنید و هر از گاهی با یکی از آنها به بازی ادامه دهید.

به طور کلی استودیوی کپکام کار ساخت Monster Hunter: World را با ایده های جاه طلبانه شروع کرد و به نظر می رسد که توانسته است اکثر این ایده ها را با موفقیت به سرانجام برساند. شما باید در طول بازی به سراغ اژدها و هیولاهای ممختلف بروید و راهی را برای از میان بردنشان پیدا کنید.

مرکزخرید دات کام

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

چهار × چهار =