ورود گوگل هم به بازار کنسولهای بازی انجام خواهد شد

ورود گوگل هم به بازار کنسولهای بازی انجام خواهد شد

ورود گوگل هم به بازار کنسولهای بازی انجام خواهد شد

ورود گوگل هم به بازار کنسولهای بازی انجام خواهد شد

صنعت بازی‌های رایانه‌ای همواره در قلب مردم جا داشته و از جمله صنایعی است که هیچ گاه نمی‌توان آن را نادیده گرفت. تاثیر این صنعت در زندگی مردم به حدی است که با خون و پوست مردم از سنین کم آمیخته شده و به ذهن و طرز فکر آنان جهت‌دهی خاصی می‌دهد. این صنعت شگرف و تاثیرگذار به سرعت در حال پیشرفت و توسعه بوده و همواره مخاطبان و کاربران زیادی را به سمت خود جذب می‌کند.
قطب‌های قدرتمند حاضر در این صنعت همواره در سال‌های اخیر شرکت‌های بزرگ سونی و مایکروسافت هستند که با تلاش کارشناسان و متخصصان خود همواره در تلاش هستند تا هم در حوزه سخت‌افزاری و هم نرم‌افزاری، محصولات جدید و ارزشمندی را که لایق مخاطبان و کاربران خود هستند، را ارائه دهند.‌

رقبای حاضر در این صنعت همچون شرکت سگا و نینتندو به سرعت در حال پیشرفت هستند تا فاصله رقابتی خود را با سایر غول‌های بزرگ مطرح در این زمینه کاهش دهند. دو شرکت مطرح ذکر شده با تولید کنسول‌های پلی‌استیشن چهار و ایکس باکس طوری در دنیا بی‌رقیب شده‌اند که گاهی انگیزه‌ای برای رسیدن به آن‌ها هم حتی در رقیبان موجود وجود ندارد.

ورود گوگل هم به بازار کنسولهای بازی انجام خواهد شد
ورود گوگل هم به بازار کنسولهای بازی انجام خواهد شد

اما چندی است که ظهور شرکت‌های دیگر برای سرمایه‌گذاری در این حیطه، نگرانی‌های زیادی را برای سایر شرکت‌های فعال در این صنعت ایجاد کرده است. شرکت‌هایی که به واسطه اعتبار خود در حوزه‌های دیگر قصد ورود به این صنعت را داشته تا از اعتبار خود در این صنعت نیز بهره ببرند. یکی از این شرکت‌های قدرتمند و مطرح در دنیای مجازی شرکت گوگل است. این شرکت آمریکایی به استفاده از کادر فوق‌العاده مجرب و توانمند خود قصد دارد تا وارد این صنعت بزرگ و مهیج شود.
او در این زمینه اقدامات زیادی را انجام داده که خیلی از این اقدامات در سکوت و آرامش در حال انجام شدن است. این شرکت بزرگ در حوزه تولید و ساخت نرم‌افزار فعالیت بسیار گسترده‌ای را داشته و همواره خدمت‌های قابل تحسین بی‌شماری را برای جهانیان عرضه کرده است. موضوع دوم ساخت سخت‌افزارهایی است که با کیفیت بسیار عالی و شایسته تحسین توسط مهندسان این شرکت طراحی و تولید شده است.
این شرکت بزرگ تا ساخت خودروی هوشمند هم پیشروی کرده و نمونه‌هایی از آن را ساخته که در معرض امتحانات و آزمایشات جهانیان قرار دارد.
تخصص و نبوغ محققان حاضر در این مجموعه به حدی است که توانایی تلاش و تحقیق در بسیاری امور با دنیایی کاملا متفاوت نسبت به یکدیگر را دارند. ورود این شرکت به صنعت بازی‌های رایانه‌ای می‌تواند این حوزه جذاب و مهیج را از قبل جذاب‌تر و شگفت‌انگیزتر کند.
شرکت گوگل شرکتی نیست که محصولی ضعیف ارائه دهد که قابل رقابت با شرکت‌های سونی و مایکروسافت نباشد. این شرکت مطمئنا در این حوزه با سیستمی وارد خواهد شد که به صورت انقلاب‌گونه‌ای این صنعت را دچار تحول و دگرگونی کند. در آینده نزدیک شرکت‌های بزرگ و مطرح به علت محدودیت‌های فضاهای حافظه‌ای و مشکلات سخت‌افزاری، سعی دارند تا در یک فضای مجازی بستر بازی Playstation 4 را برای مخاطبان و گیمرهای خود فعال سازند.
این فضا به کاربران کمک خواهد کرد تا به راحتی از سیستم سخت‌افزاری این فضا استفاده کرده و بازی‌های جذاب خود را بدون محدودیت اجرا کرده و از آن لذت ببرند. موضوع ذکر شده هدف اصلی شرکت گوگل است که با تلاش بی‌وقفه در این شرکت همراه است.

ورود گوگل هم به بازار کنسولهای بازی انجام خواهد شد
ورود گوگل هم به بازار کنسولهای بازی انجام خواهد شد

Yeti نام این سیستم فوق‌العاده پیشرفته شرکت گوگل در صنعت بازی‌های رایانه‌ای برای ورود به این عرصه است. ساخت بازی‌های فوق‌العاده جدید از نظر محتوا و داستان از طرف این شرکت قدرتمند از جمله کارهایی است که بطور تقریبا مخفیانه‌ای در این شرکت در حال اجرا است. این شرکت قصد دارد تا با ظهور خود در تمام حوزه‌های نرم‌افزاری و سخت‌افزاری حرفی برای گفتن داشته باشد و با ظهورش بی‌رقیب شود و یک پکیج کامل را در هر دو حوزه برای کاربران و مخاطبانش فراهم کند.
همچنین این شرکت در اقدامی جالب افراد متخصص زیادی را به خدمت گرفته است که سابقه کار و فعالیت در شرکت‌های رقیب را دارند که این کار در به خدمت گرفتن تجربه رقیبان و طی کردن مرزهای موفقیت به سرعت این گروه خواهد افزود. هم‌چنین به گوش می‌رسد که شرکت سگا که خود نتوانست آن‌چنان که باید در این صنعت با رقبای خود، رقابت تنگاتنگی را داشته باشد.
با شرکت گوگل در بعضی قسمت‌های جانبی وارد همکاری شده که در نوع خود جالب است تا شاید در همکاری با هم بتوانند دو غول بزرگ این عرصه را شکست دهند. البته باید مدتی صبر کرد تا ببینیم گوگل با چه ابزاری به این صنعت مهیج وارد می‌شود.

مرکزخرید دات کام

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دو + 3 =