ورود iDol Home اسپیکر هوشمند هوآوی

iDol Home

.

هواوی قصد دارد اسپیکر هوشمند iDol Home را روانه بازار کند.

اینکه ببینیم هواوی در حال قدم نهادن در میان تولید کنندگان اسپیکر های هوشمند است با توجه به این موضوع که بازار این تولیدکنندگان هر روز در حال رشد میباشد دور از ذهن نیست. رشد چشم گیر هواوی در بازار گوشی های همراه خود گویای توانایی آن در به دست گرفتن بازاری چون اسپیکر هوشمند نیز می باشد. با توجه به اخرین گزارش های رسیده این اسپیکرها با نام تجاری iDol Home ورود خود را اعلام خواهند کرد. 

چندیست که شرکت هواوی با نام گذاری محصولات خود شکل جدید از تبلیغات را ارائه می کند. این نام گذاری ها در جهت معرفی بهتر کارائی های این اسپیکر ها صورت می گیرد و برای مثال نام تجاری iDol Home در تلاش هست تا عهنوان کند که این اسپیکرهای صوتی هوشمند که با صوت قابل کنترل می باشند می توانند دستیاری مجازی برای صاحبان آنها باشند. 

دستیار مجازی در قالب اسپیکر هوشمند 

طبق گزارشات منتشر شده هواوی درصدد ساخت و توسعه ی یک دستیار شخصی است به  طور پیشرفته با صاحب خود خدمت می کند ولی از آن جهت که هنوز به طور کامل اماده سازی نشده است برای یافتن موقعیت مناسب خود و کمک به اسپیکر هوشمند برای کسب موفقیت در بازار نیاز به زمان دارد. با توجه به این که این کار قبلا توسط شرکت هایی از قبیل آمازون، گوگل، سامسونگ و اپل صورت گرفته است دور از انتظار نیست که هواوی نیز سعی در طی همین مسیر داشته باشد. 

شرکت‌های مطرحی ارائه اسپیکرهای هوشمند مجهز شده به دستیار داخلی آمازون الکسا را در دستور کار خود قرار داده اند. پس آسان نیست که  مطمئن باشیم تاهوآوی بتواند در این بازار پرقدرت بر رقیبی آمریکایی غلبه کرده و شرکت‌ها را مجاب به استفاده از دستیار مجازی خود کند.

مرکز خرید

دیدگاه‌ها ۰

دیدگاه بگذارید

Please Login to comment
  Subscribe  
Notify of