نمایش نبردهای سریع در ویدئو جدید گیم پلی بازی Lost Soul Aside PS4

بازی Lost Soul Aside برای PS4

در جدیدترین خبرهای مربوط به بازی Lost Soul Aside شاهد ویدئوهایی هستیم که ساخته استودیو Ultizero Game می باشد و گیم پلی آن را نشان می دهد. مانند نمایش های گذشته ای که از گیم پلی بازی پخش می شود می بینیم که نبردها و مبارزات بازی سریع است و در طول زمان سریع تر هم می شود و با یک باس فایت بازی شروع خواهد شد.

بازی Lost Soul Aside
بازی Lost Soul Aside

در ویدئویی که اخیرا مربوط به بازی Lost Soul Aside ویژه کنسول های Playstation 4 می باشد شما گیم پلی این بازی را می بینید که نبردهای آن را سریع به تصویر می کشد.

در جدیدترین خبرهای مربوط به بازی Lost Soul Aside شاهد ویدئوهایی هستیم که ساخته استودیو Ultizero Game می باشد و گیم پلی آن را نشان می دهد. مانند نمایش های گذشته ای که از گیم پلی بازی پخش می شود می بینیم که نبردها و مبارزات بازی سریع است و در طول زمان سریع تر هم می شود و با یک باس فایت بازی شروع خواهد شد. در این ویدئو شاهد دیدن مراحل GDC خواهیم بود و تنها فرق آن را در جلو رفتن از مراحل می بینیم.
چگونگی ساخت و طراحی انیمیشن بازی، روان بودن بازی و پردازش نور در آن باعث شده که به یک بازی مورد قبول تبدیل شود.
هر چند که تاریخ انتشار آن معلوم نبوده و این بازی منحصرا ساخته شده برای کنسول های پلی استیشن ۴ می باشد. باید بدانید که ساخت و تولید بازی بسیار دشوار می باشد، مخصوصا زمانی که توسعه دهنده در ساخت یک بازی تنها باشد سختی کارش چند برابر می شود.
از میان بازی هایی که توسعه دهنده آن ها یک نفر می باشد خیلی کم پیش می آید که بازی جالبی ساخته شود و باعث جلب نظر دیگران شود.
در واقع بازی Lost Soul Aside از بازی های شگفت انگیزی می باشد که توسعه دهنده اش به تنهایی توانسته بازی منحصربه فردی را ارائه دهد. اکنون با دیدن تریلر این بازی که به تازگی منتشر شده است شما می توانید شاهد گیم پلی سریع آن باشید.
همچنین این بازی در نمایشگاه ۲۰۱۷، پلی استیشن اکسپرینس از پنل اختصاصی برخوردار بوده و به همین دلیل گیمران می توانند نسخه آزمایشی آن را داشته باشند.در این تریلر شما با کاراکتر اصلی (کارز) آشنا می شوید که در حال نبرد با موجودات بازی می باشد. نبرد در این بازی سریع بوده و بازی های Devil May Cry را برایتان زنده می کند. این بازی مراحل توسعه را تمام کرده و تریلر منتشر شده اش نشان دهنده کیفیت اصلی بازی نمی باشد. هم اکنون این بازی برای پلی استیشن ۴ به صورت انحصاری انتشار یافته و احتمال انتشار یافتن برای کامپیوترهای شخصی هم وجود دارد.

بازی Lost Soul Aside برای PS4
بازی Lost Soul Aside برای PS4

هدف از منحصر بودن بازی Lost Soul Aside برای PS4

طبق اطلاعاتی که از اجرا شدن بازی Lost Soul Aside برای پلی استیشن ۴ منتشر شده است این بازی بسیار روان بر روی پلتفرم مربوطه اجرا می شود و از آنجا که خود بازی گیم پلی سریع و هیجانی دارد سعی توسعه دهنده بازی بر این بوده که فریم آن را به ۶۰ برساند و هدف اصلی از انحصار این بازی برای کنسول های پلی استیشن همین موضوع می باشد. توجه داشته باشید که ممکن است فریم این بازی برای کنسول های استاندارد پایین باشد از این رو آن را روی پلتفرم گفته شده تجربه کنید.

بازی Lost Soul Aside از بازی های ساخته شده استودیو Yang Bing می باشد. سازنده این بازی اعلام نموده که این بازی از کنسول های Ps4 پشتیبانی می کند و ساخت این بازی ادامه دار می باشد و برای توسعه اش از سازندگان سایر بازی ها کمک می گیرد. این بازی قرار است در سال ۲۰۱۸ برای پلی استیشن ۴ انتشار یابد که به صورت انحصاری می باشد. تا اینجای این مطلب از انحصاری بودن بازی Lost Soul Aside مطمئن شدید و اگر می خواهید در جریان روند بیشتر این بازی باشید می توانید مطالب مربوط به آن را در سایت های مربوطه معتبر دنبال کنید.

گیم پلی بازی برای PS4 Pro

همان طور که می دانید بازی Lost Soul Aside نخستین بار در سال ۲۰۱۶ شناخته شد. خالق این بازی به خوبی توانست بازی خود را توسعه دهد. در اخبار مربوط به این بازی ویدئو ۱۳ دقیقه ای را می بینیم که بر روی PS4 Pro ذخیره شده است.در این ویدئو تجربه خوب این بازی را برای PS4 Pro می بینیم. آن چه که در مورد ویدئو بازی وجود دارد کاراکتر اصلی بازی می باشد.
سازنده این بازی که خود علاقمند به بازی های جنگی می باشد با زمان بندی درست مبارزات زیبایی را برای کاراکتراها ترتیب داده است و شما با کنترل کاراکترها به دشمنان و حریفان خود ضربه می زنید. در کل این ویدئوی ۱۳ دقیقه ای جهت آشنا کردن گیمران با همه ی بازی می باشد. به جزء گیم پلی و جنگ با حریفانتان شما درگیر داستان عمیق این بازی می شوید.

از بازی های که توسعه دهنده آن کار یک نفره می باشد بازی Lost Soul Aside بوده که به عبارت دیگر توسعه و ساخت این بازی هر دو یک نفره بود و آن هم کار کسی به جزء Yang Bing نمی باشد. در مورد گیم پلی این بازی باید بدانید که تقریبا فانتزی بوده و جنگ های آن سریع رخ می دهد و کاراکترهای اصلی با مبارزه کردن حریفان را از میان برمی دارند. برای ساخت این بازی ۲ سال زمان صرف شده که فعلا بازی در مراحل ابتدایی قرار دارد. در ویدئویی که از بازی انحصاری Ps4 ( Lost Soul Aside ) پخش شده شما به خوبی سرعت در روند نبردها را می بینید.

 

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

20 − 3 =