نبرد با هیولای Behemoth در ویدیوی جدید بازی Monster Hunter World

ویدیوی جدید بازی Monster Hunter World

در انتشار ویدیوی جدید بازی Monster Hunter World مبارزه ای حماسی در برابر هیولای behemoth اتفاق می‌افتد و ویدیوی جدید بازی Monster Hunter World این نمایش را نشان می دهد. در این جریان قرار گرفته ایم که یک ویدیو استریم انلاین شرکت sguare enix و capcom صید هیولای behemothe را که در مرور گیم قرار بر این است که کراس اور گیم monster hunter:world با گیم final fantasy xiv به گیم افزوده شود را به اجرا در اوردند.

ویدیوی جدید بازی Monster Hunter World
تصویر بازی Monster Hunter World

ریوزوتسوجیموتو که عنوان این را دارد که تهیه کننده گیم و کانامه فوجیوکا هم عنوان کارگردانی این بازی پلی استیشن ۴ را به عهده دارد. مثل همیشه جنگ با این هیولا مثله ما بقی هیولاهای سری مانستر هانتر در مراحل بسیاری ساخته شده می باشد.

behemoth یک موجودی است که خیلی پر خطر و وحشی به چشم می اید که این موجود توانایی این را دارد که به سادگی هر چهار صیاد را از بین ببرد. مکانیک های جنگ و نبرد با این هیولا برای طرفداران سری فاینال فانتزی از قبل اشنایی دارند مکانیک هایی هم که سنگر گرفتن بر ای این که از شر شهاب سنگ ها جان سالم به در کنند. در یه همچین کوئستی که به اسم he taketh with his eyes در گیم شناسایی شده است. شما می بایست هیولایی که نامش behemoth است را صید کنید و برای کمپانی در ماموریتی که به شما داده است می بایست هانتر رنک ۱۶ به بالا را در اختیار داشته باشید.

این کوئست را می بایست در مدت زمان سی و پنج دقیقه اجرا کنید و با گرفتن این بروزرسانی بر عکس بعضی دیگر از کوئست های خاصی که در گذشته به ان دستیابی داشته اند کوئست he taketh it with his eyes را هر زمانی که توانایی ان را داشتید یا هر زمان که خواستار ان بودید را میتوانید اجرا کنید. انتخاب کردن ابزار و سلاح های جنگی و قبول کردن قرار داد اینکه یک هیولا را به قتل برسانیم محیا شدن برای مبارزه کردن جنگی سهمگین و صید هیولا گرفتن حقوق و کسب کردن غنیمت ها به قدرت رسیدن بیشتر سلاح ها و ابزارها و قبول نمودن قراردادی نوین.

این چرخش خلاصه این می باشد که از گیم monster hunter:world که در مورخ ژانویه سال ۲۰۱۸ میلادی برای دستگاه های play station و ایکس باکس وان به دست شرکت capcom عرضه گردیده است و به احتمال بسیار در این سال نوین بر ای ویندوز ماکروسافت هم نیز منتشر می شود از سال ۲۰۰۶ تا به الان صیاد هیولای جهان ورژن اغازی این مجموعه می باشد و این نسخه در انحصار دستگاه های شرکت نینتندو نمی باشد. تقریبا دوازده سال پیش ۲ monster hunter برای پلی استیشن ۲ عرضه گردیده است.

ویدیوی جدید بازی Monster Hunter World
تصویر بازی Monster Hunter World

نبردی حماسی با هیولای Behemoth

برگشتن این فرنچایز به دستگاه هایی با تعداد گیمرهای فراوان تر بی شک برپشتی است که خیلی باشکوه می باشد. در گیم monster hunter:world که بعد از این اسم او را mh :w گذاشته اند مثله موضوعات گذشته این مجموعه گیمرهای این گیم را در نقش یک صیاد شروع می کند. بعد از اینکه این گیم شخصی سازی ظاهر کاراکتری که در این گیم اصلی می باشد و پالیکو گربه به همراه گیمر صیاد برای یاری رسانی به تیمی که دراین monster hunter:world گیم تحقیقاتی را دارند انجام می دهند به دیار new world به مسافرت می روند تا هم با خطرات این مناطق مقابله کنند و هم از ان حمایت کنند و هم هیولایی که بسیار خاص و منحصر به فرد است را صیاد صید کند.

تا این تیم توانایی این را داشته باشد که بر روی ان ها تحقیقاتی را که دنباله ان است را اجرا کند. در این مسافرت دریایی که انها می روند کشتی انها از سمت یک اژدها به اسم زورا مگ داروس مورد یورش قرار گرفته می شود. صیاد و همراهش از ما بقی این تیم سوا می شوند. صیاد و همکارس می بایست با سعی و کوشش خویش به جایگاه اصلی و جایگاهی که در ان امنیت دارند یا همان استرا برسند تا برای داستان بعدی که در پیش دارند اماده بشوند و در داستان بعدی ان ها می بایست هیولاهای مختلفی را به کشتن بدهند.

و در این ماجرا در تلاشند که دیگر هیچ اثری از این هیولا ها باقی نماند.در ورژن های گذشته این مجموعه ماجرای گیم به صورتی مقدمه ای برای داخل شدن به جهان گیم بود و بازیکن با انجام دادن ماموریت های جزیی ماجرایی محیا بود بر ای اینکه ماموریت هایی را که دشوار تر است را انجام بدهد ولی در این مجموعه اوضاع این چنین باقی نمی ماند. به اتمام رساندن قسمت ماجرایی گیم که تقریبا چهل تا گنجاه ساعت می باشد.

در این داستان ماموریت های ساده و سختی برگذار می شود.میان این ماموریت ها توانایی این را دارید که در روستای جذابی به نان astera که همان هاب و مامن ویژه گیم می باشد به تفریح می پردازد و از پیرامون عظیم و تمام نشدنی جذاب و با نشاط ان بهره مند می شود و به اوج لذت می رسد. قسمت ماجرایی این گیم تنها برای این است که تا گیم را متنوع تر کند و یکی از سلاح هایی باشد که بر ای تکراری نشدن گیم از ان بهره برداری شود.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

1 × دو =