ویژگی های بازی FIFA 18 در کنسول نینتندو سوئیچ

ویژگی های بازی FIFA 18 در کنسول نینتندوسوئیچ

با انتشار بازی فیفا استقبال چشم گیری در سراسر دنیا شد این علاقه موجب شد تا هر ساله نسخه های جدیدتری از آن روانه بازار شود. جدیدترین نسخه این بازی، FIFA 18 نام دارد که توسط شرکتی به نام EA SPORT در سال ۲۰۱۷ به بازار آمد. این بازی هم در کامپیوتر و هم در کنسول ها قابل نصب می باشد که از جمله آن ها می توان به پلی استیشن های ۳ و ۴، مایکروسافت ویندوز، ایکس باکس وان و نینتندو سوئیچ اشاره کرد.

بازی فیفا ۱۸

هرکدام از این مواردی که به آن ها اشاره شد، نقاط قوت و ضعفی دارند که نقاط قوت، موجب جذابیت بازی توسط آن ها و نقاط منفی، موجب عدم رغبت افراد به استفاده از آن ها می شود. اما دلایلی وجود دارد که موجب می شود با دانستن آن ها، افراد متمایل باشند تا بازی FIFA 18 را در کنسول نینتندو سوئیچ امتحان کنند.
این کنسول که اولین بار در سال ۲۰۱۶ ساخته و روانه بازار شد دارای قابلیت هیبریدی می باشد؛ این قابلیت، به کنسول امکان قابلیت نصب به تلویزیون را می دهد که در این صورت همانند یک کنسول خانگی خواهد بود و هم مانند یک تبلت قابلیت جابجایی داشته باشد. قابل حمل بودن این کنسول، بازی در هر شرایط و هر مکانی را فراهم نموده و موجب جذابیت آن برای جوانان می شود.

ویژگی های بازی FIFA 18 در کنسول نینتندوسوئیچ
ویژگی های بازی FIFA 18 در کنسول نینتندوسوئیچ

جدیدترین و متفاوت ترین ویژگی کنسول دستی نینتندو سوئیچ، پشتیبانی از بازی FIFA 18 است. این ویژگی را از آن جهت جدید نامیدیم که سال ها این کنسول وارد بازار شده بود اما امکان بازی FIFA در آن ممکن نبود اما با ساخت سری جدید این کنسول، این ویژگی به آن اضافه شد و موجب جذب طرفداران بیشتری نسبت به آن شد.

چهار ویژگی اصلی و مهم که بازی FIFA 18 در کنسول نینتدو دارد به شرح زیر است:

۱. اتصال به اینترنت و بخش Ultimat mode

این ویژگی امکان متصل شدن به اینترنت را برای کاربران فراهم می کند تا با وارد شدن به بخش Ultimat mode تیم محبوب خود که را متشکل از بازیکنان مختلف و رویایی هر شخص باشد را تشکیل داده و شخصی سازی کنید.

۲. گرافیک بازی

در مورد گرافیک بازی فیفا ۱۸ در این کنسول، کیفیت آن به خوبی پلی استیشن ۴ نیست اما این موضوع به معنی کیفیت پایین گرافیک بازی فیفا ۱۸ نمی باشد چرا که کنسول نینتندو سوییچ این امکان را برای بازی فراهم می کند تا از تمام ظرفیت گرافیک آن استفاده کرده و کیفیت خوبی را به نمایش بگذارد. افکت های مورد استفاده در آن، سه بعدی بودن تماشاگران و چمن بازی و همچنین نورپردازی ویژه آن موجب جذابیت فراوان آن شده که می تواند در برابر دیگر رقبای خود، راه را برای ادامه کار خود هموارتر کند.

ویژگی های بازی FIFA 18 در کنسول نینتندوسوئیچ
ویژگی های بازی FIFA 18 در کنسول نینتندوسوئیچ

۳. امکان بازی چند نفره با داشتن رابط کاربری اختصاصی

وجود این رابط موجب می شود تا افراد بتوانند بازی را به صورت چند نفره امتحان کرده و لذت بیشتری از آن ببرند.

۴. اجرای بازی با فریم ریت ۶۰

فریم ریت به معنای سرعت اجرای بازی است که توسط کارت گرافیکی اجرا می شود. فریم ریت به معنای نرخ اجرای بازی بر حسب ثانیه است. هر چقدر این عدد بالاتر باشد شاهد بازی بهتری خواهیم بودیم. در نرخ ۶۰ فریم ریت، اجرای بازی با سرعت بیشتر و کیفیت بهتری انجام خواهد شد. این ویژگی در این کنسول بازی موجود است که موجب برتری آن نسبت به رقبای خود که نرخ فریم ریت کمتری دارند، شده است.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

15 − 1 =