ویژگی Quick Resume کنسول Xbox Series X

ویژگی Quick Resume

حداقل ظرفیت Quick Resume در Xbox Series X  سه بازی است، اما این ویژگی بر اساس بازی‌ که انجام می‌دهید تا ۱۲ بازی ارتقاء یافته است.

اخیراً، مایکروسافت چند کنسول Xbox Series X را به برخی از فروشگاه‌های منتخب ارسال کرده و به آن‌ها اجازه داده تا اولین افراد در جهان باشند که حس داشتن کنسول نسل جدید را تجربه می‌کنند. دیروز، بالاخره به بازارها اجازه داده شد تا بررسی‌های خود از کنسول را منتشر کنند و به نظر می‌رسد اکثر آن‌ها تحت تأثیر عملکرد و ویژگی‌های کنسول، به ویژگی Quick Resume قرار گرفته‌ اند.

ویژگی Quick Resume

همان‌طور که قبلاً مشخص شد، Quick Resume ویژگی جدیدی در کنسول‌های مایکروسافت است، که به شما اجازه می‌ دهد بازی‌ های مختلف را به طور هم‌ زمان اجرا کنید، می‌ توانید در کمتر از ۱۰ ثانیه بین بازی‌ ها جابجا شوید و هر یک از آن‌ ها را از هر جایی که متوقف کرده بودید ادامه دهید. اگر قبلاً ویژگی‌ ها و بررسی‌ های کنسول Series X را بررسی کرده باشید، احتمالاً می‌ دانید که مکرراً از این ویژگی یاد شده و درباره آن صحبت شده است. با این حال، هنوز یک سؤال بدون پاسخ مانده است: چند بازی را می‌توان با استفاده از Quick Resume در کنسول Xbox Series X ادامه داد؟

خب، هنوز هیچ پاسخ رسمی وجود ندارد، اما می‌دانیم که Quick Resume می‌تواند حداقل ۳ بازی را در خود نگه دارد. گفتنی است، که محدودیت حداکثری ممکن است بر اساس بازی که انتخاب می‌کنید متفاوت باشد. مثلاً، یکی از بازرسان GameSpot نشان داد که در بررسی‌اش از کنسول، موفق شده شش بازی را به لیست Quick Resume اضافه کند، در حالی که مدیر ویرایش GameSopot بیان کرد محدودیت حداکثری برای او چهار بازی بوده است. از سوی دیگر، Ars Technia مدعی شده که توانسته ۱۲ بازی را با ویژگی Quick Resume اجرا کند، اگرچه تمام بازی‌ها با وضوح تصویر ۱۰۸۰p اجرا شده و برخی بازی‌ها از کنسول‌های Xbox 360 و کاتالوگ Xbox اصلی انتخاب شده بودند.

پس می‌توان گفت، هنوز هیچ محدودیت حداکثری‌ای برای ویژگی Quick Reume مشخص نشده است. شاید اگر سعی کنید بازی‌های کمپانی‌های برتر با کیفیت بالا و وضوح تصویر ۴K را اجرا کنید، فقط بتوانید ۳ یا ۴ بازی را به این ویژگی اضافه کنید.

سیما حسینی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × سه =