پایان اساسینز کرید والهالا چقدر طول می‌کشد؟

پایان اساسینز کرید والهالا

اگر در حال بازی Assassin’s Creed Valhalla هستید، یا به فکر ورود به آن هستید، شاید بخواهید بدانید پایان اساسینز کرید والهالا چه مدت طول می‌کشد؟ هیچ جواب قطعی برای این سؤال وجود ندارد، اما می‌توانیم یک پاسخ تقریبی به شما بدهیم. پس، چقدر طول می‌کشد تا Assassin’s Creed Valhalla را شکست دهید؟

مانند همه بازی‌های جهان باز، در Assassin’s Creed Valhalla نیز کارهای زیادی برای انجام دادن وجود دارد. اما برخلاف اکثر آن‌ها، هیچ مسیر “داستانی” مشخصی برای دنبال کردن وجود ندارد. Valhalla رشته‌های روایی مختلفی دارد، گاهی چندین کار وجود دارد که باید تکمیل شود و همه به یک اندازه مهم هستند. همچنین این واقعیت وجود دارد که جهان بازی بسیار گسترده است و منحرف نشدن از بازی با یک مأموریت را راز جانبی ممکن نیست.

برای بازیکنانی که بیشترین تلاش خود را می‌کنند تا مأموریت‌های اصلی را در Assassin’s Creed Valhalla کامل کنند، حدوداً ۴۰ ساعت طول خواهد کشید تا به پایان بازی برسند. مسافت قابل پیمودن برای بازی معمولاً برای هر بازیکن نسبت به بازیکن دیگر فرق می‌کند. ممکن است بتوانید کمی سریع‌تر از این زمان بتوانید به انتهای بازی برسید، اما این بازی به گونه‌ای است که زمان شما را می‌گیرد.

اگر عجله کنید بسیاری از چیزهایی که بازی ارائه می‌دهد را از دست خواهید داد و محتوای جانبی Valhalla بیشتر از هر بازی دیگری به اندازه هر چیز دیگری مهم است. با سرعت ثابت بازی کنید، ترکیبی از محتوای داستانی و جانبی را در نظر بگیرید و احتمالاً ۶۰ تا ۷۰ ساعت طول می‌کشد تا بازی را تمام کنید و البته احتمالاً هنوز مقداری از محتوای بازی باقی می‌ماند.

نیازی به گفتن نیست، این بازی بر اساس مقدار زمان بازی که ارائه می‌دهد، ارز خوبی هم برای پول فراهم کرده است. همچنین بازی خوبی است. یعنی احتمالاً دوست خواهید داشت که ۶۰-۷۰ ساعت خود را با آن سپری کنید تا به پایان اساسینز کرید والهالا برسید.

 

منبع: GamesPew

سیما حسینی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

16 − سه =