پایه شارژ دسته بازی پلی استیشن ۴

به طور کلی اگر بخواهیم در مورد عملکرد شرکت سونی در عرضه محصولات و لوازم جانبی نظری بدهیم، باید اعتراف کنیم که این کمپانی قدیمی و محبوب تا حد زیادی نیاز ها و علاقمندی های طرفدارانش را می شناسد. از آن جایی که کنسول پلی استیشن ۴ یکی از بهترین محصولات سونی به شمار می رود، با لوازم جانبی مختلف و کاربردی زیادی نیز همراه است. البته ناگفته نماند که تمام لوازم جانبی مربوط به کنسول های بازی سونی به همان کمپانی تعلق ندارد.

بلکه میزان بالای محبوبیت این کنسول ها، کمپانی های مختلفی را به فکر عرضه لوازم جانبی مناسب پلی استیشن ۴ انداخته است. البته تصور می شود تمام دارندگان کنسول های پلی استیشن ۴ ترجیح می دهند تا لوازم جانبی مورد نیاز دستگاهشان را نیز از کمپانی سونی تهیه کنند. ما در تصمیم داریم تا در این مقاله در مورد پایه شارژ کنترلرهای کنسول پلی استیشن ۴ با شما صحبت کنیم. اگر به کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه مشتاق باشید، می توانید ما را همراهی کنید.

بررسی باتری و شارژ کنترلرهای PlayStation 4

اگر از طرفداران کمپانی سونی باشید، حتما می دانید دسته های بازی کنسول پلی استیشن ۴ به دو صورت سیم دار و بی سیم در بازار عرضه می شود. این روزها استقبال گیمرها از دسته های بی سیم بیشتر است. اما شاید تنها مشکل این کنترلرها به مسئله شارژ کردن انها بازگردد که البته شرکت سونی با عرضه شارژرهای با کیفیت این مشکل را برای همیشه حل کرده است. شما می توانید با کمک micro-USB ها کنترلرهای بی سیم خود را شارژ کنید.

بر طبق بررسی ها مشخص شده است که عمر باتری کنترلرها برای بازی تقریبا ۷ تا ۸ ساعت است که خب زمان قابل قبولی به نظر می رسد. چیزی که باید در مورد کنترلرهای پلی استیشن ۴ بدانید، این است که آنها دارای باتری های غیر قابل دسترس هستند. در واقع در صورتی که مشکلی برای این باتری ها پیش بیاید، شما دسترسی آسانی به آنها نخواهید داشت. پس شاید بهتر باشد تا با دقت بیشتری از کنترلرهای خود مراقبت کنید.

شارژر کنترلرهای پلی استیشن ۴ چه ویژگی هایی دارد؟

مهم ترین نکته ای که باید در مورد شارژر کنترلرهای پلی استیشن بدانید، این است که این شارژر قابلیت شارژ هم زمان دو دسته را دارا می باشند. شاید تصور کنید که حتما این نوع شارژر جای زیادی اشغال خواهد کرد. در صورتی که اینطور نیست. ابعاد شارژرهای سونی با توجه به قابلیت شارژ همزمان دو کنترلر، واقعا کم و مورد قبول است. شارژرهای کمپانی سونی همخوانی بسیار خوبی با کنترلرها دارند و هیچ گونه آسیبی را به آنها وارد نخواهند کرد.

شما باید به منظور تامین انرژی شارژر سونی از آداپتور آن استفاده کنید. در صورتی که شما پس از کم شدن شارژ باتری از شارژهای سونی کمک بگیرید، می توانید به خوبی از کنترلرهای خود محافظت کنید. فقط کافیست تا بازی را قطع کنید و کنترلر را در جایگاه تعبیه شده بر روی شارژر قرار دهید. پس از گذر ۲ ساعت شما یک کنترلر فوق شارژ دارید که می توانید با استفاده از آن ساعت ها بازی کنید. شارژرهای کنترلرهای پلی استیشن ۴ کمپانی سونی علاوه بر اینکه بهترین دستگاه برای دسته های بازی کنسولتان هستند، می توانند جای مناسبی هم برای نگهداری از دسته ها باشند. این شارژر یک محل امن برای حفاظت از کنترلرهایتان خواهد بود.

چطور بفهمیم دسته چه میزان شارژ دارد؟

یادتان باشد تا زمانی که کنترلرها از شارژ برخوردار هستند، هیچ لزومی به منظور استفاده از شارژر وجود نخواهد داشت. برای اینکه بتوانید میزان شارژ کنترلر را بررسی کنید، می توانید دکمه PS دسته را بفشارید تا در ادامه صفحه ای بر روی نمایشگر ظاهر شود. این صفحه میزان باتری دسته را به شما نشان خواهد داد.

در مورد شارژ کنترلرهای پلی استیشن ۴ بیشتر بدانیم! همان طور که قبلا هم گفتیم، یک دسته می توانند ۷ تا ۸ ساعت شارژ را در خود نگه دارد. اما این یک قاعده کلی نیست و همه شرایط را شامل نمی شود. به عنوان مثال بازی فوتبال را در نظر بگیرید. در صورتی که شما ساعت ها سرگرم بازی فوتبال باشید، می توانید به عمر باتری دسته خود اعتماد کنید. اما در صورتی که بازی های پرضربه ای مثل مورتال کامبت را انتخاب کنید، باید بدانید که قطعا باتری دسته، عمری ۷ – ۸ ساعته نخواهد داشت.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

10 + 9 =