پایه فن دار IPS4 Pro

پایه فن دار IPS4 Pro

کنسول محبوب پلی استیشن که تولید کمپانی سونی است، تا به امروز انواع مختلفی از این کنسول تولید شده است. آخرین مدل از پلی استیشن، پلی استیشن ۴ پرو نام دارد. این کنسول قادر به ایستادن به صورت عمودی نبوده و لازم است از وسیله ای برای این امر استفاده شود. کمپانی نام آشنای سونی، کمپانی ژاپنی است که محصولات بی نظیری را در زمینه وسایل الکتریکی ارائه داده است.

از معروف ترین محصولات این کمپانی پلی استیشن است که پیشرفته ترین مدل ارائه شده آن مدل پلی استیشن ۴ پرو است. سونی این محصول را از لحاظ سخت افزاری و گرافیکی بسیار قوی تولید کرده است. رقیب سر سخت ایکس باکس وان ایکس است. تکنولوژی های به کار رفته در این محصول آن را به کنسولی بی نظیر و مناسب برای بازی های با گرافیک سنگین تبدیل کرده است. هم به طریق دیسک های نوری و هم بازی های دانلود شده می توان با این کنسول بازی کرد.

پایه فن دار IPS4 Pro
پایه فن دار IPS4 Pro

همچنین با خرید عضویت شبکه ی PSN می توان به صورت آنلاین با کاربران دیگر بازی Playstation کرد و از امکانات آنلاین نیز بهره برد. البته برای این کار لازم است دستگاه به اینترنت متصل شده که از دو طریق اتصال با کابل LAN و اتصال توسط Wi-Fi این امر محقق می شود. تفاوت این مدل با مدل های قبلی پلی استیشن، پشتیبانی از قابلیت رزولوشن ۴k است.

اگر تلویزیون ۴k داشته باشید و از این کنسول در کنار آن استفاده کنید، بازی ها را با کیفیتی فوق العاده و گرافیکی بی نظیر می توانید انجام دهید. لوازم جانبی زیادی برای پلی استیشن تولید شده است که داشتن بعضی از آن ها به کاربران توصیه می شود. برخی از آن ها حالت تزیینی داشته و بیشتر علاقه مندان برای تنوع دادن به محصول خود به دنبال این لوازم هستند ولی برخی از آن ها به استفاده راحت تر از کنسول و یا دوام بیشتر آن کمک می کند. پایه نگه دارنده یکی از این محصولات است.

پایه فن دار IPS4 Pro
پایه فن دار IPS4 Pro

همان طور که گفته شده پلی استیشن ۴ پرو قابلیت عموی ایستادن نداشته و برای این کار به طور قطع لازم است از پایه ای استفاده شود. وظیفه اصلی پایه های نگه دارنده همان طور که ذکر شد، کمک به عمودی ایستادن پلی استیشن است ولی در کنار آن کاربردهای دیگری نیز دارد. البته این کاربردها باید در پایه نگه دارنده تعبیه شده باشد وگرنه تنها وظیفه اصلی خود را انجام می دهد. یکی از این کاربردها خنک کنندگی دستگاه است.

در این پایه دو فن وجود داشته که این دو فن کمک بسیاری به داغ نکردن کنسول و استفاده بیشتر از آن می کند. این دو فن با خنک کردن دستگاه، دمای آن را در حد استاندارد نگه داشته و ماندگاری و دوام آن را را بیشتر می کند. در کنار این دستگاه قسمتی تعبیه شده که می توان دسته های پلی استیشن را بر روی آن قرار داد و دسته ها را شارژ کرد. با داشتن این پایه از داشتن شارژ جدا برای دسته های کنسول بی نیاز شده و می توان کار را با یک محصول انجام داد. در این پایه ۳ پورت USB هم وجود دارد. از طریق یکی از این پورت ها و کابل USB با اتصال به کنسول می توان این دستگاه را روشن نگه داشت. از این پورت ها برای شارژ کردن تلفن همراه نیز می توان استفاده کرد. در کنار این ۳ پورت، دو پورت miniUSB برای اتصال دسته ها نیز وجود دارد. این پایه ها جز مزایای گفته شده به کم جا گرفتن کنسول و دسته های بازی کمک بسیاری می کند.

پایه فن دار IPS4 Pro
پایه فن دار IPS4 Pro

از ویژگی های خوب این محصول تولید صدای بسیار کم فن ها در حین کار است و کاربر را اذیت نمی کند. ابعاد این محصول دقیقا مناسب با پلی استیشن ۴ پرو است و وزن سبک و مناسبی برای حمل و نقل دارد. این دستگاه قابلیت شارژ شدن نداشته و اتصال به کنسول تنها منبع تغذیه آن است. جنس پایه نگه دارنده فن دار پلی استیشن ۴ پرو از PVC است. فن های به کار رفته در این وسیله ضد لغزش بوده و با سرعتی برابر ۳۱۰۰ دور در دقیقه کار می کند. این پایه چندکاره از مناسب ترین لوازم جانبی پلی استیشن ۴ پرو بوده و داشتن آن برای هر گیمری لازم است.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × پنج =