پخش شدن جدیدترین قسمت State of Play با بازی MediEvil

پخش شدن جدیدترین قسمت State of Play با بازی MediEvil

پخش شدن جدیدترین قسمت State of Play با بازی MediEvil

پخش شدن جدیدترین قسمت State of Play با بازی MediEvil

اولین بخش مربوط به برنامه state of play در ماه مارس منتشر شد و اکنون کمپانی سونی تاریخ انتشار دومین قسمت از برنامه state of play را برای گیمر ها اعلام نموده است. آخرین اخبار منتشر شده درمورد این برنامه حاکی از آن است که این قسمت از برنامه state of play قرار است راس ساعت ۲۲ و ۳۰ دقیقه بامداد روز جمعه و طبق وقت رسمی ایران منتشرگردد. مطمئناً بسیاری از گیمر ها در انتظار منتشر شدن خبر هایی راجع به پلی استیشن ۵ می باشند اما state of play روز جمعه بر محور بازی MediEvil است.
اخبار چندانی از PlayStation ۵ در دسترس نیست اما احتمال می‌دهیم کمپانی سونی وقت دیگری را برای برای انتشار اخبار مربوط به کنسول ps۵ در نظر دارد تمامی اخبار اخبار منتشر شده اعلام کردند که این قسمت از برنامه state of play ده دقیقه ای است این برنامه شامل تمام قسمت های حذف شده از بازی MidEvil می باشد.احتمال می‌دهیم که شاید در یکی از برنامه ها تریلر جدید بازی death stranding معرفی شود.
برنامه قبلی کمپانی سونی در میان گیمرها و کارشناسان دنیای بازیهای دیجیتال چندان موفق نبود و نتوانست نظر گیمر ها و کارشناسان دنیای بازی های دیجیتال را به خود جلب کند پس از آن کمپانی سونی برای جبران این شکست برنامه جدید و کوتاه state of play را منتشر می‌کند.سونی برای موفقیت آمیز کردن این قسمت از برنامه قرار است جزئیات هیجان انگیزترین نسبت به برنامه های قبلی اظافه نماید.

پخش شدن جدیدترین قسمت State of Play با بازی MediEvil
پخش شدن جدیدترین قسمت State of Play با بازی MediEvil

این برنامه قرار است چیزی بیشتر از بازی های واقعیت مجازی در قسمت‌های پیشین باشد. این برنامه دارای قسمت هایی از برنامه های سری قبل کمپانی سونی است.کمپانی سونی اعلام کرده که قرار است در قسمت منتشر شده در روز جمعه به بازی midevil بیشتر بپردازد این بازی قرار بود خیلی زودتر منتشر شود اما مدت های زیادی است که در مورد آن خبر خاصی منتشر نشده است و قرار است در قسمتی که بامداد روز جمعه منتشر می‌شود از یک بازی که در مورد آن اطلاعاتی هنوز در دنیای گیم منتشر نشده نیز اطلاعاتی منتشر گردد.
و همین موضوع باعث هیجان و کنجکاوی زیادی در میان کارشناسان و گیمر ها گردیده است البته به نظر ما و بر طبق اخبار منتشر شده از یوبی سافت در مورد رونمایی از بازی Ghost Recon احتمالاً بازی که در جمعه منتشر می‌شود همین بازی است در این برنامه احتمال می دهیم از پروژه های مختلف کمپانی سونی اطلاعات بسیاری کسب نماییم البته این برنامه زمان کوتاه ۱۰ دقیقه‌ای دارد و انتظار یک تیزر طولانی و کامل و عجیب و غریب نداشته باشید.
این برنامه در کانال رسمی یوتیوب کمپانی سونی منتشر خواهد شد.
این برنامه قطع به یقین برای جبران برنامه ضعیف قبلی ساخته شده است . ما منتظریم اطلاعات مختلفی را در مورد بازی‌های آینده و برنامه‌های آینده کمپانی سونی از این برنامه کسب نماییم زمان این برنامه ده دقیقه طول میکشد و قرار است متفاوت تر از برنامه‌های قبلی کمپانی سونی ظاهر شود و جزئیات بیشتری را از بازی‌های مجازی در اختیار کاربران قرار دهد.
سونی اعلام کرده است که از زمینه برنامه های قبلی در این برنامه استفاده نموده است و همچنین در مورد بازی جدید که قرار است منتشر شود اطلاعاتی در این برنامه به گیمر ها خواهد رسید ما هم مانند شما بی صبرانه منتظریم که بفهمیم قرار است در این برنامه کوتاه ۱۰ دقیقه ای چه اطلاعاتی منتشر شود قطعاً برای همه این موضوع بسیار هیجان انگیز خواهد بود البته می‌دانیم که این برنامه یک برنامه طولانی و آنچنان پیچیده نخواهد بود.

پخش شدن جدیدترین قسمت State of Play با بازی MediEvil
پخش شدن جدیدترین قسمت State of Play با بازی MediEvil

اما با این حال اطلاعات مهمی را به کاربران خواهد داد و با توجه به اعلام سونی مبنی بر متفاوت بودن این برنامه نسبت به برنامه های پیشین منتظر هستیم که با انتشار, این برنامه بتواند جایگاه خوبی را در میان کاربران ,گیمرها و کارشناسان دنیای بازی های دیجیتال کسب نموده و نظرات و بازخوردهای مثبتی را دریافت نماید.state of playبرنامه‌ ای مشابه برنامه دایرکت کمپانی نینتندو است که سری دوم آن قرار است دو نیم بامداد جمعه بیست اردیبهشت منتشرشود.
در این برنامه از عناوین گذشته صحبت هایی خواهد شد و همچنین در مورد عناوین جدید اطلاعات دیگری در اختیار گیمر ها قرار خواهد گرفت کمپانی سونی قصد دارد در سال نو ۲۰۱۹ برنامه های مختلفstate of play اهداف کلی را در زمان های مختلف پخش کند و جزئیات هیجان‌انگیزی را درباره برنامه های آینده پلتفرم های خود به اشتراک بگذارد.این برنامه‌ها در زمان‌های کوتاه و به طور منظم در تحقیق اعلامیه کمپانی سونی در سال ۲۰۱۹ منتشر می شوند و در آن ها ضمن بررسی کارهای گذشته در مورد کارهای جدیدی که پیش از انتشار برنامه ها اسامیشان اعلام می‌شود اطلاعاتی منتشر می گردد.

مرکز خرید دات کام

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

هشت + 19 =