پرداخت ۱۰ دلار در بازی Metal Gear Survive

ایجاد کاراکتر در بازی Metal Gear Survive

بازی پلی‌ استیشن ۴ Metal Gear Survive از بازی‌ های اکشن و ماجراجویانه می‌باشد که ژانری ترسناک دارد. در این بازی شما برای ایجاد کاراکتر اضافه باید ۱۰ دلار بپردازید تا بتوانید یک شخصیت جدید اضافه کنید.

بازی Metal Gear Survive
بازی Metal Gear Survive

دنیای بازی‌های پلی‌استیشن هر روز ابعاد پیشرفته‌تری به خود می‌گیرد؛ این بازی‌ ها مخاطبان خاص خودشان را دارند، طوری که بسیاری از کاربران و مخاطبان خبرهای مربوط به آخرین تغییرات و اخبار بازی‌ها را دنبال می‌کنند. بازی پلی‌استیشن ۴ Metal Gear Survive یکی از بازی‌های جذاب به شمار می رود که کاربران زیادی این بازی PS4 را دنبال می‌کنند. برای ایجاد کاراکتر اضافه در این بازی باید ۱۰ دلار بپردازید تا بتوانید یک شخصیت جدید به بازی اضافه کنید.

در جدیدترین خبری که درباره این بازی مهیج منتشر شده این است که به ازای ایجاد هر کاراکتر یا شخصیت جدید در بازی بدون حذف کاراکتر قبلی موجود در بازی باید بهای آن را که ۱۰ دلار می‌باشد را پرداخت کنید. توجه داشته باشید که حذف کاراکتر اصلی در بازی پلی‌ استیشن ۴ Metal Gear Survive در اصل به معنای این است که شما یک فایل ذخیره برای کاراکتر جدید خود ایجاد می‌کنید. وب سایت IGN این خبر را تأیید نموده است که هر اسلات ذخیره شده جدید هزار ارز درون بازی هزینه دارد. در حال حاضر نیز در این بازی تعداد ۱۱۵۰ سکه وجود دارد که بالغ بر ۹.۹۹ دلار به فروش می‌رسد. تقریباً حدود ماه گذشته بود که سیستم پرداخت در درون برنامه مورد تأیید واقع شد؛ اما نکته گنگ این برنامه این است که مشخص نکرده که اقلامی را می‌توان خریداری نمود.

ایجاد کاراکتر در بازی Metal Gear Survive
ایجاد کاراکتر در بازی Metal Gear Survive

بازی Metal Gear Survive

بازی پلی‌استیشن ۴ Metal Gear Survive برای اکثر پلتفرم ها همچون ایکس باکس وان، پلی‌استیشن ۴ و پی سی انتشار یافته است که می‌توانید از آن استفاده کنید. این بازی یک بازی ویدئویی مهیج در سبک اکشن و ماجراجویانه برای بقا می‌باشد. این بازی توسط کمپانی کونامی دیجیتال انترتینمنت ساخته شده است.

در این بازی مهیج که چاشنی‌هایی از ترس و بقا در آن وجود دارد گروه مورد نظر در بازی طی یک اتفاق وارد یک سیاه‌چاله فضایی می‌شوند و از طریق این سیاه‌چاله به دنیا وارونه و موازی می‌رسند و اتفاقات بازی در این دنیای وارونه رخ می‌دهد که در این بازی باید برای زنده ماندن و همچنین نجات از دست نیروهای دشمن و شیاطین تلاش کنید.

این بازی از لحاظ نوع داستان‌سرایی و همچنین از لحاظ بصری در سطح بسیار بالایی قرار دارد طوری که بازیکن را درگیر در نقش خود می‌کند و او را وادار می‌سازد برای زنده ماندن تلاش کند. در این بازی تصاویر گرافیکی و هنری به صورت هوشمندانه ای طراحی شده است. این بازی مهیج و جذاب در سپامتر ۲۰۱۵ میلادی برای اکثر پلتفرم ها منتشر شد تا کاربران زیادی بتوانند از آن استفاده کنند. این بازی به صورت تک نفره می باشد که با خرید اشتراک می توانید به صورت چند نفره این بازی را انجام دهید.

بازی پلی‌استیشن ۴ Metal Gear Survive ژانری ترسناک و مهیج دارد. در این بازی مهیج برای اضافه نمودن شخصیت‌های جدید باید ۱۰ دلار پرداخت کنید. یک بازی متفاوت در محیطی متفاوت را نمایش می‌دهد. این بازی پس از انتشار توانست رضایت کاربران و بازیکنان را به دست آورد. در این بازی شما می بایست با شیاطین برای زنده ماندن مبارزه کنید و تلاش شما در این مبارزه جلوه‌های زیبایی را پدید می‌آورد. محیط بازی به گونه‌ای است که واقعی به نظر می‌رسد. استفاده از المان‌های مختلف در این بازی باعث افزایش جذابیت بازی شده است. همچنین در این بازی ادوات جنگی مختلفی وجود دارد که شما با استفاده از تکنیک های متفاوت می توانید از آنها استفاده کنید و دشمنان خود را شکست دهید.

سخن پایانی

بازی پلی‌استیشن ۴ Metal Gear Survive از بازی‌های اکشن و ماجراجویانه می‌باشد که ژانری ترسناک دارد. در این بازی نوع شخصیت‌پردازی و داستان‌سرایی به همراه موسیقی کلام به گونه‌ای زیبا نمایش داده شده است. این بازی در سال ۲۰۱۵ منتشر شد و در همان سال برای اکثر پلتفرم های پی سی، ایکس یاکس وان و پلی استیشن ۴ منتشر شد. در این بازی شما می‌توانید کاراکترهای قبلی بازی را حذف و کاراکتر جدیدی را اضافه کنید که در این صورت شما باید ۱۰ دلار پرداخت کنید.

این بازی یک پیشنهاد خوب برای کسانی است که به دنبال بازی‌های ترسناک و اکشن هستند، پس این بازی مهیج را از دست ندهید چرا که می‌توانید با پرداخت ۱۰ دلار کاراکتر مورد نظر خود را به بازی اضافه کنید و از بازی خود لذت ببرید. این بازی توسط کمپانی کونامی دیجیتال انترتینمنت ساخته شده است.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

4 × 1 =