پرفروش‌ترین بازی استیم

پرفروش‌ترین بازی استیم

بار دیگر، PlayerUnknown’s Battlegrounds پرفروش‌ترین بازی استیم شده است. بازی بتل رویال در حال حاضر تخفیف خورده و همین باعث افزایش تعداد بازیکنان جدید شده است.

از حالا تا ۵ مه، می‌توانید بازی PUBG را با %۵۰ تخفیف خریداری کنید. البته افراد بسیاری از این قیمت و مزیت استفاده کرده‌ اند، زیرا این هفته چندین بازی در لیست پرفروش‌ترین بازی‌های استیم قرار گرفته است. درست بعد از این بازی Counter-Strike: Global Offensive – Operation Broken Fang رتبه دوم را دارد. این گسترش تنها تا تاریخ ۳۰ آوریل در دسترس بود، یعنی FOMO برای بسیاری از بازیکنان بازی‌های FPS به سختی آغاز شده است.

دو بازی جدید این هفته به این نمودار می‌پیوندند: Rome Remastered و Resident Evil Village. جو روبینسون از اولین بازی در بررسی خود به عنوان “بهترین ریمستر نسبت به بقیه” یاد کرده است. پیش نمایشی از بازی دوم آخر همین هفته پخش شد و تاریخ عرضه Resident Evil Village تنها چند روز پس از این است که بازیکنان در صدد آماده شدن برای Lady Dimitrescu هستند. Valheim از هشتم به دهم نزول داشته و Takes Two در رتبه سوم قرار دارد و نسبت به هفته گذشته تنها یک پله سقوط کرده است.

بازی‌های Nier: Automata و Nier Replicant ver.1.22474487139 به ترتیب در رتبه نهم و پنجم قرار دارند. Death Stranding در رتبه ششم قرار دارد و دارای تخفیف %۶۰ است. به‌ روزرسانی ۱۱.۲ بازی PUBG همین هفته پخش شد و بتل پس جدیدی را ارائه کرد. همچنین حالت جدیدی در PUBG Labs وجود دارد. شایعات حاکی از این هستند که PUBG Studio  در حال کار روی شوتر جدید، جهان باز علمی تخیلی است که ممکن است PUBG 2 باشد.

 

منبع: PCGamesn

امیرمحمد ترابی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × چهار =