پرمخاطب ترین بازی های ماه مارس فروشگاه PS

پرمخاطب ترین بازی های ماه مارس فروشگاه PS بازی Far Cry 5 PS4 و A Way Out PS4 هستند

” فارکرای ۵″ و “راهی برای خروج”، اسامی دو بازی هستند که در ماه مارس، بیشترین مخاطب را در بین سری بازی های پلی استیشن کسب کردند. کمپانی سونی، لیستی از بازی های دیجیتالی خود منتشر کرد که در آن بازی هایی که بیشترین دانلودها را در فروشگاه پلی استیشن آمریکا به خود اختصاص داده بود بر اساس عملکردشان در ماه مارس، مشخص شده بود.

“فارکرای ۵″ با وجود اینکه در هفته ی آخر ماه مارس روانه ی بازار شده بود توانست با یک عملکرد عالی جایگاه نخست این لیست را به خود اختصاص دهد. البته این شرایط با توجه به اخباری که ازین بازی انتشار یافته بود قابل پیش بینی بود و عملکرد فوق العاده ای از آن انتظار می رفت. و اما در جایگاه دوم این لیست بازی ” ام ال بی دِ شاو ۱۸″ قرار گرفته بود که بعد از “فارکرای ۵” عنوان بیشترین مخاطب را به خود اختصاص داده بود.

رتبه ی سوم بازی های دیجیتالی مربوط به “راهی برای خروج” بود و در نهایت وجود ” گرند دِفت اتو V” در چهار بازی برتر لیست بازی های فروشگاه پلی استیشن آمریکا، بسیار قابل توجه بود که نشان از این است که همچنان بین کاربران خود محبوب است. ادامه ی لیست پرمخاطب ترین بازی های دیجیتالی در “پلی استیشن ۴“، “پلی استیشن ویتا” و “پلی استیشن وی آر” که بیشترین دانلود را به خود اختصاص داده اند از قرار زیر می باشند:

پرمخاطب ترین بازی های ماه مارس فروشگاه PS بازی Far Cry 5 PS4 و A Way Out PS4 هستند
پرمخاطب ترین بازی های ماه مارس فروشگاه PS بازی Far Cry 5 PS4 و A Way Out PS4 هستند

پلی استیشن ۴

 1.  فارکرای ۵
 2.  ام ال بی دِ شاو ۱۸
 3.  اِ وِی اوت
 4.  گرند دفت اتو
 5.  ان بی ای لایو ۱۸: وان ادیشن
 6.  تام کلنسی گُست ریکون وایدلندز
 7.  بتل فیلد ۱ روِلوشن
 8.  تیتانفال ۲ استاندارد ادیشن
 9.  مانستر هانتر: وُرد
 10.  گنگ بیستس

پلی استیشن وی آر

 1. فورت نیت بتل رویال
 2.  دنت بایت می بُرو
 3.  براون هالا
 4.  پالادینز
 5. پرو اوِلوشن ساکر ۲۰۱۸ لایت
 6.  وارفریم
 7.  اِمریکاس آرمی: پرووینگ گرندز
 8.  تری آن تری فری استایل
 9.  بلک لایت: رِتریبیوشن
 10. کراس اوت

پلی استیشن ویتا

 1.  پِرسونا فور گلدن
 2.  گاد آف وار: کالکشن پی اس ویتا
 3.  رزیدنت اویل روِلیشنز ۲
 4.  اَدونچرز آف مانا
 5.  کال آف دیوتی: بلک ا ُپی اِس دِکلاسیفید
 6.  ماین کرفت: پلی استیشن ویتا ادیشن
 7.  جک اند دکستر کالکشن
 8.  ماری اسکلتر: نایت ماریز
 9.  سکرت آف مانا
 10.  موراماسا ربیرس کمپلیت کالکشن

بعد از نمایش لیست پرمخاطب ترین سری بازی های دیجیتالی فروشگاه پلی استیشن آمریکا شاید بهتر باشد “فارکرای ۵” که عنوان بهترین را به خود اختصاص داده است بپردازیم.

معرفی و بررسی بازی “فار کرای ۵”
یوبیسافت پس از ده سال، استراحتی به موتور توزیع پرفروشترین بازی خود را داد و یک سال متوقف شد.در نتیجه آن، بازی “اساسینز کرید” بود و پس از آن نسخه جدید دوم آی پی خود را به صورت سرگرمی انتشار کردند.پیشرفت بازی “واچ داگز ۲” نسبت به نسخه قبلی خود کاملا محسوس بود و یوبیسافت پس از انتشار نسخه بدون عدد فارکرای که بسیار کسل کننده و عدم وجود پیشرفتی و تفاوتی بین نسخه سوم و چهارم آن، حال همه ی کاربران منتظر امتحانی که یوبیسافت باید پس میداد بودند که بتواند دوباره جایگاه قبلی خود را به دست آورد.

پرمخاطب ترین بازی های ماه مارس فروشگاه PS بازی Far Cry 5 PS4 و A Way Out PS4 هستند
پرمخاطب ترین بازی های ماه مارس فروشگاه PS بازی Far Cry 5 PS4 و A Way Out PS4 هستند

یوبیسافت به مدت ده سال کاری که با “اساسینز کرید” کرد را با مجموعه ی “فار کرای” انجام داد که بیشترین محبوبیت را دو نسخه اولیه دارد. اما در نسخه های بعدی با افزایش اعداد آنها، محبوبیت بیشتر ولی اما کیفیت کمتر می شود. در نهایت یوبیسافت سیاست کلی خود را تغییر می دهد و تمامی دستاورد های آن ها در بازی “فارکرای ۵” قابل مشاهده می باشد. این بازی شامل تغییرات جدیدی است و دستاورد های متفاوتی همانند شروع بازی دارد که شاید می توان گفت در بین سری های متفاوت بهترین آغاز را داراست. البته هسته ی بازی تغییر چندانی نکرده و فقط امکانات بیشتری به کاربر می دهد.

این تغییرات فقط در کاربری بازی تفاوت ایجاد نکرده بلکه موضوع و داستان بازی را درگیر خود کرده است. شرایط این بازی کمی مشابه بازی “جاست کاز ۳” می باشد که در حکومت دیکتاتوری خود می بایست آثار پروپاگاندی را به کلی از بین می بردیم. گاه و بی گاه دیالوگ های این بازی ما را به یاد بعضی از اشخاص قدرتمند در راس حکومت ها می اندازد و در کل با زندگی امروزی و مسایل این روزها بی ارتباط نیست که عملا طنز تلخی از دنیای امروزی می باشد.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

4 × سه =