اشاره پست‌های نیتن فیلیون در اینستاگرام ظاهرا به مجموعه بازی Uncharted PS4

بازی Uncharted The Lost Legacy

پست های جدید ارسال شده توسط نیتن فیلیون در شبکه اجتماعی اینستاگرام مربوط به بازی Uncharted می شود. در پست اول نیتن فیلیون، عکسی از اوبری گراهام، بازیگر و خواننده کانادایی تبار همراه با شعار فرانسیس دریک تحت عنوان Sic Parvis Magna که ترجمه آن «بزرگی از چیز های کوچک شروع می شود» است، مشاهده می گردد که در بازی Uncharted آن را می بینیم.

بازی Uncharted
بازی Uncharted

به نظر می رسد که پست های جدید ارسال شده توسط نیتن فیلیون در شبکه اجتماعی اینستاگرام مربوط به بازی Uncharted می شود. در جدیدترین اخبار منتشره از بازی آگاهی یافتیم که نیتن فیلیون اقدام به انتشار پست‌های جدیدی در شبکه اجتماعی اینستاگرام نموده است که به نظر می رسد به چیزی اشاره دارد که به بازی Uncharted استودیوی ناتی داگ مربوط می شود. در قسمت توضیحات یکی از پست ‌های این صداپیشه و بازیگر معروف، تاریخ ۱۶ جولای آمده است که به احتمال زیاد موعد رونمایی از محصولی مرتبط با بازی آنچارتد می باشد.
در پست اول نیتن فیلیون، عکسی از اوبری گراهام، بازیگر و خواننده کانادایی تبار همراه با شعار فرانسیس دریک تحت عنوان Sic Parvis Magna که ترجمه آن «بزرگی از چیز های کوچک شروع می شود» است، مشاهده می گردد که در بازی Uncharted آن را می بینیم. پست بعدی وی اطلاعات چندانی را در اختیار مخاطبان قرار نمی دهد، ولی نقشه‌ ها و جزئیاتی که در این تصویر هستند، مسلما حس کنجکاوی هر شخصی را تحریک می نماید.
خیلی از افراد کنجکاو می باشند تا از این موضوع مطلع شوند که آیا این موضوعات به فیلم Uncharted مرتبط هستند یا نه، ولی هم اکنون اطلاعات زیادی در دست نمی باشد و به همین دلیل امکان اظهار نظر دقیق در این رابطه وجود ندارد. البته این احتمال هم هست که این موضوعات هیچ گونه ارتباطی با بازی آنچارتد نداشته و فقط به خود Sir Francis Drake مرتبط باشند، ولی الان فقط می توان منتظر بود و دید که چه اتفاقی در تاریخ مذکور رخ می دهد.
هم اکنون بازی Uncharted 4: A Thief’s End و همچنین بازی Uncharted: The Lost Legacy برای دارندگان کنسول Playstation 4 در دسترس می باشد. قصد داریم در ادامه مطلب به بررسی اجمالی بازی Uncharted: The Lost Legacy بپردازیم.
The Lost Legacy به غیر از برخی تغییرات جزیی، همان Uncharted است که در بخش ۴ با آن مواجه بودیم. گویا این بازی قسمتی از بازی اصلی بوده و استودیوی ناتی ‌داگ پیش از انتشار اقدام به حذف آن نمود تا بتواند آن را جداگانه به فروش برساند.
پس از این توضیحات ممکن است فکر کنید که The Lost Legacy چیز تازه ای نداشته و تکرار همان فرمول بازی «آنچارتد» می باشد، بنابراین استودیوی ناتی ‌داگ شکست خورده و در حد و اندازه خود ظاهر نشده‌ است. یا شاید تصور کنید که احتمالا با یک بازی کلیشه ‌ای مواجه هستید که برای گیمرهای قبلی این بازی کاملا خسته کننده خواهد بود. اما برخلاف چنین تصوراتی باید بدانید که هر ساله تعداد قابل توجهی از سرگرمی ‌های سینمایی و بازی های عرضه شده با وجود فرمول محور بودن کاملا موفق بوده و با استقبال زیادی مواجه می گردند.

بازی Uncharted The Lost Legacy
بازی Uncharted The Lost Legacy

فرمول محور بودن بازی Uncharted به معنی ضعیف بودن آن نیست

عدم عرضه چیزی کاملا جدید و فرمول ‌محور بودن یک اثر لزوما به معنی ضعیف بودن آن نیست. تا موقعی که تولید کنندگان موفق شوند از یک فرمول، هیجان و انرژی جدیدی استخراج کنند، فرمول اصلا چیز بدی نیست. اعضای گروه دوم استودیوی ناتی ‌داگ توانسته اند همه خصوصیات Uncharted های قبلی را برداشته و با ترکیب نمودن مجدد آنها، چیزی را عرضه نمایند که فقدان نوآوری‌ در آن به هیچ عنوان در ذوق مخاطب نمی ‌زند. بازی The Lost Legacy کاری را با مخاطب انجام می دهد که مجددا احساس جذاب جست و جو، اکتشاف و ماجراجویی را تجربه کرده و هیجانی وصف ناپذیر را در جریان اتفاقات مختلف بازی تجربه نماید.
استودیوی ناتی‌ داگ همواره به همان میزان که به علت مهارت‌ در روایت داستان و همچنین طراحی گیم ‌پلی‌ بازی معروف بوده اند به همان میزان نیز در زمینه دستاوردهای گرافیکی و فنی فوق العاده عمل کرده اند. تصور اینکه این استودیو در زمینه گرافیک بازی ‌های خود پیشرفت نداشته باشد غیرممکن به نظر می رسد. این موضوع در ارتباط با بازی The Lost Legacy نیز صادق است. گرافیک بازی The Lost Legacy حتی از اثر قبلی این مجموعه نیز بهتر است.
این بازی پلی استیشن از نظر بصری فوق العاده چشم نواز و بی رقیب است. از طراحی فضاهای رنگارنگ و جو بی نظیر بازار هند در فصل ۱ تا نورپردازی واقعی محیط های بسته همچون معابد و غارها از جمله هنرنمایی های این استودیوی معروف در حوزه گرافیک بازی محسوب می گردد. مهم ترین مصداق قدرت گرافیکی بازی به طراحی محیط‌ های آن مربوط می شود که به شکل جذابی پر از جزئیات می باشد.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × 2 =