عدم پشتیبانی نسخه واقعیت مجازی Skyrim

واقعیت مجازی Skyrim

معمولا کاربران شاهد مشکلات زیادی در بازی های واقعیت مجازی بوده اند که اکنون عنوان skyrim که به تازگی به دست کاربران رسیده است نیز از این قاعده پیروی میکند و طبق گزارش کاربران نمیتواند از ماد ها پشتیبانی مناسبی داشته باشد. در این راستا کمپانی سازنده و توسعه دهنده بازی skyrim یعنی همان بتسدا موظف است که این خطا را رفع کند و کاری کند که مجموعه بازی های واقعیت مجازی دیگر دچار مشکل نشوند و کاربران را باز هم چشم انتظار نگذارند.

زیرا که کاربران اگر کاستی های زیادی در بازی مشاهده کنند به آن بازی بی میل خواهند بود و همچنین روزی کاربران خود را از دست خواهد داد. به نظر ما، کاربران برای عنوانی صبر می کنند و دست نگه می دارند که بدانند آن‌ مجموعه کامل است و اگر قرار باشد یک مجموعه ناقص را داشته باشند چه فایده، زیرا هیچ گاه لذت اصل بازی و نسخه کامل را درک نخواهند کرد. شرکت عرضه کننده بازی، در زمان انتشار بازی skyrim بدون این که عواقب آن را در نظر بگیرد.

واقعیت مجازی Skyrim
واقعیت مجازی Skyrim

به طور غیر رسمی و غیر قانونی قابلیت پشتیبانی از ماد ها را داشت که اگر قانون‌ با آن مقابله می کرد قطعا راه جبران از طرف بتسدا باقی نمی ماند و برای همیشه این ‌‌بازی متوقف می شد که این ویژگی غیر رسمی مربوط به نسخه پی سی بود و اگر نه بقیه نسخه ها که همان طور قانون مندانه رفتار کردند نیز می بایست دارای این ویژگی می شدند. به طور واقعی تنها قسمت جذاب و دوست داشتنی بازی skyrim حضور ماد ها در این بازی است.

زیرا جلوه خاص و بی نظیری به بازی می بخشد. در نسخه پی سی کاربران قادر بودند تا از ویژگی های آن به طور متفاوتی استفاده کنند، هم اکنون به این خبر دست یافتیم‌ که نبود ماد ها در بازی فقط برای یک مدت زمان تقریبی به وجود آمده است و پس از تکمیل این مورد دوباره ماد ها به بازی بر خواهند گشت و برای تمامی نسخه ها مانند پلی استیشن نیز قابل اجرا خواهد بود.

ویژگی ماد ها را هیچ گاه نمی توان فراموش کرد چرا که اگر از کاربرانی باشید که واقعیت های مجازی را در حضور ماد ها تجربه کرده باشید هیچ گاه این بازی ها را بدون وجود ماد نمی‌ پسندید و اگر صد سال هم‌ شده منتظر خواهید ماند تا سپس فقط با حضور ماد ها به این بازی بپردازید. بتسدا زمانی که اشتیاق کاربران‌ را از وجود ماد ها در بازی دید قول داد که این ویژگی منحصر به فرد را توسعه دهد و نسخه های متعددی از آن را بسازد و باعث خرسندی کاربران‌ طرفدار مجموعه و کمپانی خود باشد.

همچنین طبق اخبار جدیدی که در سایت هایی اندکی منتشر شده است یک بخش جدید از بازی skyrim به وجود آمده است البته این نسخه ها و ساخت آن ها همیشه در روند تمامی بازی ها وجود دارد اما به نظر ما skyrim و ماد ها خود به تنهایی یک بازی و مجموعه کامل را به وجود آورده است که دیگر نیازی به نسخه های متعدد و جدید ندارد و این نسحه جدید به وجود آمده skyrim VR نام دارد و نسخه بعدی از skyrim معمولی است.

پس قطعا ویژگی های جدید تری نسبت به نسخه قبلی خواهد داشت. اگر این نسخه جدید به وجود آمده ویژگی های قابل توجهی داشته باشد می تواند کاربران‌ را از علاقه به ماد ها به سمت خود بکشاند در غیر این صورت به دلیل علاقه مندی بیش از اندازه کاربران به ماد ها این نسخه جدید طرفدار مناسب خود را نخواهد داشت و حتی ممکن است تا جایی پیش رود که یک ضرر برای بتسدا به شمار بیاید.

البته تمام این اظهار نظرها نظر ماست نه نظر خود کمپانی شاید کمپانی از نسخه جدید خود کاملا مطمئن باشد و بداند که یک اثر به وجود آورده که روی دست مجموعه و نسخه قبلی بلند خواهد شد و اگر نه مطمئن باشید که هیچ گاه هیچ کمپانی آینده شغلی خود را زیر سوال نمی برد.

این قابلیت در بیست و ششم آبان ماه منتشر می شود که ما کاربران فعلا نمی دانیم که آیا این نسخه از ماد ها نیز پشتیبانی می کند یا خیر و در این رابطه یکی از ارشد های بتسدا این نا مفهومی را برای ما رفع کرد. این شخص یعنی گرند استف توضیح داد که: بازی جدید توسعه یافته و منتشر شده نمی تواند از ماد پشتیبانی کند به صورتی که اگر پشتیبانی ماد ها در بازی به وجود آید حتما به کاربران اطلاع رسانی خواهد شد.

کلیدواژه : Skyrim
  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

1 × 3 =