پشتیبانی یوبیسافت از بازی Rainbow Six Siege

پشتیبانی بازی Rainbow Six Siege شرکت یوبیسافت

طبق آخرین اخبار منتشر شده در مورد بازی Rainbow Six Siege، پشتیبانی از این بازی همچنان ادامه خواهد داشت. کمپانی Ubisoft به هواداران خود اطمینان خاطر داده است که علاوه بر افزودن جزییات بیشتر به این بازی، قصد پشتیبانی بازی Rainbow Six Siege را در سال سوم و تا ۱۰ سال آینده را نیز دارد.

پشتیبانی بازی Rainbow Six Siege
بازی Rainbow Six Siege

با وجود اینکه بیشتر از دو سال است که از توزیع بازی محبوب “رین بو” می گذرد، اما کمپانی Ubisoft به هواداران خود اطمینان خاطر داده است که علاوه بر افزودن جزییات بیشتر به این بازی، قصد پشتیبانی بازی Rainbow Six Siege را در سال سوم و تا ۱۰ سال آینده را نیز دارد. بازی Rainbow Six Siege در زمان انتشار اولیه نتوانست چندان در میان بازی های هم رده ی خود رقابت کند و کاربران آن تمایل زیادی به آن نشان نمی دادند اما بعد از گذشت مدتی، کم کم به مرور با رفع نقص های بازی، و بسته های الحاقی که به محتویات بازی، نقشه ها و کارکترهای جدیدی اضافه نمود، توانست دل مخاطبان خود را بدست آورد و حتی بازیکنان بیشتری را بخود جذب کند.

سازندگان این بازی پس از اینکه پیشرفت صعودی این بازی را دیدند و متوجه شدند که این بازی می تواند فضای محبوبیت گسترده ای را در میان مخاطبان خود ایجاد کند، تصمیم گرفتند که با خدمات و پشتیبانی بیشتر برای این بازی به صورت رایگان، به ادامه ی روند افزایش طرفداران آن کمک کنند.Ubisoft پس از اینکه تصمیم به ادامه ی پشتیبانی از این محصول همانند دو سال گذشته گرفت، از محتویاتی که قرار است به بازی “رینبو سیکس سیج” افزوده شود پرده برداشت و آن ها را مشخص نمود.

بسته ی الحاقی در نظر گرفته شده برای این بازی در سال سوم، شامل افزودن هشت شخصیت جدید به این بازی و همچنین دو Map تازه می باشد که این محتویات همانند گذشته قرار است در مجموع چهار فصل  در بازه های مختلف از نظر زمان و به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار بگیرد.طبق گفته ها و اشتراکاتی که در این مورد از این بسته به گوش می رسد، نقشه های این بازی شامل مناطقی از ایتالیا و همچنین مراکش می باشد اما هنوز اطلاعات کامل تر و جزییات بیشتری در این مورد در دسترس نمی باشد.

پشتیبانی بازی Rainbow Six Siege شرکت یوبیسافت
پشتیبانی بازی Rainbow Six Siege شرکت یوبیسافت

فصل اول پشتیبانی بازی Rainbow Six Siege

در فصل اول این پشتیبانی، شاهد رویداد جدیدی تحت عنوان “اوت بریک” می باشیم که دو شخصیت جدید فرانسوی و آمریکایی همراه آن افزوده می شود که البته زمان توزیع آن در اوایل سال آتی، یعنی ۲۰۱۸ می باشد.

شاید بهتر باشد اطلاعاتی در مورد آخرین بسته ی الحاقی که در فصل آخر سال دوم برای این بازی ارائه شد هم، در اختیارتان قرار دهیم. در این بسته که برای “رینبو سیکس سیج” معرفی شده است، می توان به نقشه ی کره جنوبی اشاره کرد که به دنبال آن دو اپراتور از سه اپراتوری که به آن اضافه شده است از تیم های گروه های ضربت کره جنوبی به نام ۷۰۷ می باشد و سومین اپراتور آن، کامل کننده ی نیروهای عملیاتی “گروم” لهستانی اند که جزو ارتش این کشور (لهستان) به شمار می آیند.

اطلاعات کمی که از بسته افزودنی فصل اولِ سال سوم در اختیار ما قرار گرفته است، از  مراسمی بود که به منظور فینال مسابقات “رینبو سیکس سیج” در لیگ حرفه ای برگزار شده بود و در این مراسم جزییاتی از این بسته را در اختیار کاربران و مخاطبان این بازی قرار داد اما باز هم شرکت فرانسوی یوبیسافت از زمان انتشار آن سخنی به میان نیاورد و ما را از پاسخ به این سوال ناتوان کرد.

نمونه ی تست این مجموعه الحاقی در حال حاضر در دست بررسی و آزمایش قرار دارد و قرار است که کاربران “تکنیکال تست سرورز” با اجرای بازی، از نواقص و مشکلاتی که این بازی ممکن است داشته باشد آگاه شوند و این باگ ها را برای بهبود عملکرد بازی، به سازندگان آن گزارش دهند.

در صورتی که نیاز باشد توضیحاتی از پیشینه ی این بازی و کمپانی سازنده آن به کاربران دهم، در ابتدا باید گفت که بازی “رینبو سیکس سیج” از مجموعه بازی های “تام کلنسی” می باشد که در دهم آذر سال ۹۴ شمسی بر روی کنسول های نسل هشتم “Xbox One” و “پلی استیشن ۴” و همچنین “PC” منتشر شد و هم اکنون قابل اجرا می باشد.

لازم به ذکر است که نمونه آغازین این بازی با قیمت نزدیک به ۱۵ دلار در شبکه های Steam و Uplay و نمونه ی کامل آن با قیمتی حدود ۵۰ دلار در سایر فروشگاه های PlayStation Store، Xbox Live، Steam و Uplay قابل خرید می باشد. تفاوت این دو نسخه فقط در زمان خرید های درون برنامه ای می باشد که هنگام خرید، کاربران دارای نسخه ی Starter باید وجه بیشتری را پرداخت نمایند.

امیرمحمد ترابی
دیدگاه کاربران
۲ دیدگاه
  • AMIR ۹ فروردین ۱۳۹۹ / ۱۳:۰۲

    سلام بازی من یه اروری میده وفتی میخوام برم تو یوبیسافت میگه This feature is not available at the moment. ویه ارور دیگه میگه Sorry, Ubisoft services are not currently available. Please try again later. For more information. visit support.ubi.com.

    • امیرحسین عیدی ۱۰ فروردین ۱۳۹۹ / ۲۱:۰۰

      این ارور احتمال از سمت سرور باشه، ممکنه سرورهای یوبیسافت دچار اختلال موقتی شده باشند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

یک × 4 =