اخبار

پلی‌استیشن پرو با طرح The Last of Us Part 2 رونمایی شد

PS4 طرح بازی The Last of Us Part 2

شرکت سونی از نسخه‌ی محدود بسته‌ PS4 Pro خود با طرح The Last of Us Part 2 رونمایی کرد. این بسته شامل یک پلی‌استیشن ۴ پرو یک ترابایتی به‌ رنگ مشکی مات، طرحی از خال‌کوبی شخصیت «الی»، یک نسخه‌ی ویژه از کنترلر DualShock 4 و نسخه‌ی اصلی خود بازی The Last of Us Part 2 است. همچنین تخفیف‌هایی برای خرید آواتار و تصاویر متحرک نیز ارائه کرده است. این بسته قیمتی برابر ۳۹۹.۹۹ دلار دارد. کنترلر آن دارای بدنه ی فلزی به‌رنگ مشکلی مات و روی آن نیز خال‌کوبی الی طراحی شده است که برای خرید جداگانه و با قیمت ۶۴.۹۹ دلار در دسترس خواهد بود.

هدست طرح The Last of Us Part 2

علاوه‌براین، سونی لوازم‌جانبی‌های دیگری هم در رابطه با این بازی عرضه می‌کند. برای مثال یک هدست، که علامت خال‌کوبی الی و نماد بازی را دارد و قیمتش هم ۹۹.۹۹ دلار است. همینطور سونی با شرکت «سیگیت» هم همکاری کرده تا یک نسخه‌ی محدود از هارد دیسک ۲ ترابایتی را، با همان طرح‌هایی که گفتیم، با قیمت ۸۹.۹۹ دلار عرضه کند.

PS4 طرح بازی The Last of Us Part 2

هدست طرح The Last of Us Part 2

شرکت‌های ناتی داگ و سونی مدتی پیش یک تریلر را به نمایش گذاشتند که تصویری دلهره‌آور از این بازی را به تصویر می کشید؛ همچنین ویدئویی از پشت‌صحنه بازی هم، که روی داستان آن تمرکز داشت، منتشر کردند. سازندگان اطمینان دادند که قبل از انتشار بازی، جزئیات بیشتری راجع‌به آن خواهیم شنید.

The Last of Us Part 2 اخیرا وارد مراحل نهایی ساخت شده و در ۱۹ ژوئن (۳۰ خرداد) برای پلی‌استیشن ۴ عرضه خواهد شد. این بازی دو دیسک بلوری را شامل می‌شود و به ۱۰۰ گیگابایت فضا روی کنسول‌تان نیاز دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × 1 =