۲۵ بازی اول‌ شخص پلی‌ استیشن ۵

بازی اول‌ شخص

Play Station Studios بیان کرد که ۲۵ بازی اول‌ شخص پلی‌ استیشن ۵ در حال توسعه هستند و تقریباً نیمی از آن‌ها IP های کاملاً جدیدی هستند. این بیانیه تعجب‌ برانگیز حاصل مصاحبه جدید Wired با هرمن هولست سرپرست PlayStation Studios است. یکی از بنیان‌گذاران بازی‌های چریکی که در سال ۲۰۱۹ به عنوان رئیس PlayStation Studios انتخاب شد- او کسی است که در ویدیوی ننگینی که در ماه دسامبر از پلی‌استیشن ۵ خود به صورت وارونه استفاده می‌کرد.

با وجود لیست طولانی بازی‌های آینده پلی‌ استیشن ۵ که قبلاً تأیید شده‌ اند و در معرض دید عموم قرار گرفته‌ اند و این بازی‌های جدید که بیش از بیست بازی اول‌ شخص هستند، زمان بسیار هیجان‌ انگیزی برای طرفداران پلی‌ استیشن است. از وجود بازی‌هایی مانند God of War 2، Horizon Forbidden West، Ratchet & Clank: Rift Apart و Gran Turismo 7 مطلع هستیم، اما این اطلاعات جدید از هولست به این معنا است که از نیمی از بازی‌ها (یا حداقل هشت بازی) اطلاعی نداریم.

در واقع، تنها بازی‌های داخلی پلی‌ استیشن ۵ که می‌دانیم در حال توسعه هستند در بالا ذکر شده‌ اند و هیچیک از آن‌ها IP جدیدی نیستند. مگر اینکه هولست اشتباه کرده باشد، که بعید است. پلی‌ استیشن احتمالاً حداقل IP کاملاً جدید و اول‌ شخص دارد که تاکنون چیزی درباره آن‌ها نشنیده‌ ایم. البته، ممکن است عرضه این بازی‌ها سال‌ها طول بکشد، اما این موضوع به همه زمان می‌دهد تا منتظر سهام پلی‌ استیشن ۵ بمانند تا دوباره پر شده و مانع از ارائه کنسول جدید شوند. آن زمان، ممکن است سونی طرح داخلی جدیدی را برای پاسخگویی به تقاضای کنسول ارائه کرده باشد.

 

منبع: GamesRadar

سیما حسینی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × 1 =