پلی‌ استیشن ۵ مدت‌ زمان بازی‌ها و عناوین پلی‌ استیشن ۴ را پیگیری می‌کند

پلی‌ استیشن 5

امروزه بسیاری از محدودیت‌­ها جهت صحبت درباره کنسول پلی ­استیشن ۵ شرکت سونی از بین رفته است. بسیاری از رسانه‌ها، بررسی‌ها و برداشت‌های خود را به صورت زنده برگزار می‌کنند و با این کار ما متوجه چیزهای مختلفی می‌شویم. مثلاً مواردی که خیلی مورد توجه قرار نگرفته‌ اند عبارتند از فقدان ویژگی بازیابی سریع که سیستم‌های Xbox Series آن را دارند، یا فقدان پشتیبانی از حافظه در زمان راه‌ اندازی.

اکثر موارد هم مورد استقبال مردم قرار گرفته‌ اند. با این حال، تغییرات بزرگی مانند وضعیت غنائم ایجاد نشده است. اخیراً مشخص شده که ویژگی جالب دیگری به کنسول اضافه شده و آن هم درباره زمان است.

همان‌گونه که توسط Gamespot بیان شد، پلی‌ استیشن ۵ دارای ویژگی گزارش بازی عناوین و مدت‌ زمانی که صرف آن بازی‌ها کرده‌ اید، می‌باشد. آن‌ها این ویژگی را با کنسول Nintendo’s Switch مقایسه می‌کنند، اما بیان کرده‌ اند که این ویژگی در کنسول پلی‌ استیشن ۵ بسیار دقیق است و تنها چند عدد نیست. شما زمان دقیق بازی‌هایی که انجام داده‌ اید را خواهید دید. شاید این ویژگی جالب‌ترین و دقیق‌ترین ویژگی بین ویژگی‌های دیگر باشد، این‌طور نیست؟ لازم به ذکر است که این ویژگی شامل عناوین پلی‌ استیشن ۴ هم می‌شود، یعنی بازی‌هایی که در کنسول پلی‌ استیشن ۴ انجام می‌دادید. پس می‌توانید ۳۰۰ ساعتی که با انزجار یا غرور در بازی The Witcher 3 غرق شده بودید را مشاهده کنید.

کنسول پلی‌ استیشن ۵ در تاریخ ۱۲ نوامبر در مناطق منتخب و در ۱۹ نوامبر به صورت جهانی عرضه می‌شود.

 

منبع: GamingBolt

امیرمحمد ترابی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × پنج =