پلی استیشن پلاس با ۲۵ درصد تخفیف در یک سال ارائه می شود

پلی استیشن پلاس با 25 درصد تخفیف در یک سال ارائه می شود

فروش اشتراک یک ساله پلی استیشن به مدت محدود در دسترس قرار گرفته است.فروشگاه پلی استیشن این اشتراک را به مناسبت تخفیف های خود قرار داده است. با خرید این اشتراک کاربران می توانند تخفیف های بیشتری را برای great indoors sale دریافت کنند.

برای کاربران پلی استیشن ۴، پلی استیشن ۳ و پلی استیشن ویتا اشتراک پلی استیشن پلاس در نظر گرفته شده است که می توانند با خرید پلی استیشن پلاس از مزایای زیادی برخوردار شوند.می توانند بازی های انلاین را انجام دهند،از تخفیف های ویژه بهره مند شوند،بازی های رایگان را دانلود کرده و استفاده کنند.

بررسی پلی استیشن پلاس – playstation plus

Psn یا play station network یک شبکه متشکل از گیمرهای شرکت سونی است که در حال حاضر بیش از ۱۱۰ میلیون کاربر در سطح جهان دارد.این شبکه درحال گسترده شدن و اضافه کردن به بازی های انلاین و چند نفره خود است.بسیار پرطرفداربا محبوبیت بالایی است.پلی استیشن پلاس خود نوعی اکانت PSN است که برای استفاده از ان باید سالانه ۵۰ دلار هزینه کرد.مزایا و امکاناتی که در اختیار کاربران قرار داده است باعث می شود اکانت آن ها از اکانت های معمولی متمایز شود.

پلی استیشن پلاس با 25 درصد تخفیف در یک سال ارائه می شود
پلی استیشن پلاس با ۲۵ درصد تخفیف در یک سال ارائه می شود

برای کسانی که علاقه مند به بازی های انلاین هستند (بر روی پلی استیشن ۴) باید حتما اکانت پلی استیشن پلاس خود را فعال کنند.حتی اگر بازی های انلاین را خریداری کنید ولی عضو پلی استیشن پلاس نباشید نمی توانید از ان بازی استفاده کنید پس برای استفاده از هرگونه بازی انلاین و چند نفره داشتن اشتراک در پلی استیشن پلاس الزامی است.برای این کار باید یک اکانت خریداری کرده و با استفاده از ان اقدام کنید.بازی های چند نفره مانند:

بازی FIFA و call of duty

با داشتن این اشتراک سرکت سونی دو بازی رایگان در ماه به عنوان هدیه به شما می دهد. نحوه تقسیم بندی این بازی های رایگان به این صورت است که هرماه ۶ بازی رایگان در نظر گرفته می شود که دو بازی برای کسانی است که پلی استیشن ویتا را دارند،دو بازی برای انان که با پلی استیشن ۴ کار می کنند و دو بازی برای پلی استیشن ۳ در نظر می گیرند.مسلما برای داشتن هر سه بازی رایگان باید هر سه مورد را داشته باشید.

پلی استیشن پلاس با 25 درصد تخفیف در یک سال ارائه می شود
پلی استیشن پلاس با ۲۵ درصد تخفیف در یک سال ارائه می شود

تعدادی از بازی های بزگ و معروف شرکت سونی که به صورت رایگان در ماه انتخاب شدند:

Pain،metal gear solid v the phantom،just cause 3 و…لازم به ذکر است قیمت بعضی از این بازی ها بیش از ۴۰ دلار است.
یکی از ویژگی های بازی های پلی استیشن پلاس این است که میتوان با اضافه کردن این بازی ها به library ان ها را برای همیشه ذخیره کرد حتی اگر در همان زمان مایل به دانلود نبودبد می توانید بعدا ان ها را دانلود کنید.

ولی مطمئن هستید که این بازی ها برای همیشه در library شما باقی می ماند البته درصورتی که اکانت پلی استیشن پلاس شما فعال باشد. تا زمانی که این اکانت فعال باشد شما می توانید هر زمان که مایل بودید بازی های ذخیره شده خود را دانلود کنید.

تخفیف های ویژه اعضای پلی استیشن پلاس

این تخفیف ها هر هفته اعلام می شود و کاربران به شدت از ان استقبال می کنند.علاوه بر ان در روزهای خاص یا تعطیلات میزان این تخفیف ها بهتر از همیشه است و این یک حسن برای کسانی است که اشتراک پلی استیشن پلاس را دارند.

امکاناتی که یک پلی استیشن پلاس در اختیار کاربر قرار می دهد از قرار زیر است:

  • ۳ گیگا بایت فضا برای ذخیره بازی های انلاین
  • اجازه دسترسی به کاربر برای بازی چند نفره در پلی استیشن ۴
  • ۷۵ درصد تخفیف برای کاربرانی که از playstation store خرید می کنند
  • در نظر گرفتن اکانت برای PSP vita و PS4

برای خرید این اشتراک می توان با مراجعه به صفحه فروشگاه پلی استیشن ان را خریداری کرد. در سایت های ebay،amazon،game stop نیز لینک خرید این اشتراک یک ساله موجود است و کاربران برای خرید آن علاوه بر فروشگاه پلی استیشن می توانند وارد سایت هایی که در بالا ذکر امده است شوند و اقدام به خرید کنند.

به نقل از شرکت سونی پیشنهاد تخفیف اشتراک یک ساله فقط برای کاربران جدید پلی استیشن پلاس قرار داده نشده است بلکه افرادی که قبلا هم در پلی استیشن پلاس عضو بودند هم می توانند از این تخفیف بهره مند شوند و یا اشتراک خود را تمدید کنند. نخفیف هایی که رد نظر می گیرند برای کشور های مختلف نرخ متفاوتی دارد.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

2 × 3 =