پلی استیشن ۵ می تواند اولین حضور خود را تا پایان سال ۲۰۱۹ اعلام کند

.

اگر یک گزارش جدید توسط از موسسه ی تحقیقاتی اقتصاد یخی قابل باور باشد، می توانیم شاهد این باشیم که پلی استیشن نسخه ی ۵ تاایان سال آینده ورود خود به بازار را علام کند. پیش بینی ها زمانی قوت گرفتند که با گزارشات از پیش منتشر شده در ماه می سال جاری زمانی که مدیر اجرائی پلی استیشن جان کادرو، اعلام کرد Playstation ۴ در حال ورود به اخریم مرحله ی چرخه ی حیات خود می باشد.
این گزارش همچنین عنوان داشته است که میزان در دسترس بودن سخت افزار می تواند مانع توانایی شرکت سونی در زمینه ی تولید کنسول های کافی در زمان مناسب شود. این گزارش همچنین بیان می دارد که کارخانه ی تولید کننده ی ماراتا و تی دی کی (Murata Manufacturing and TDK) نگرانی خود را در رابطه با درخواست های خازن های سرامیکی یکپارچه (MLCC) عنوان داشته اند. MLCC در حال حاضر در حال درخواست های زیادی است زیرا انها در واقع کلسد اصلی کامپوننت های نسل پنجم گوشی های هوشمند و اتومبیل ها هستند.
امیدواری ها در این است که در طول سال آینده، شرکت سونی بتواند تا خود را در زمینه ی محصولات MLCC به حد ایمنی از توانایی برساند تا بتواند به قدر نیاز به تولید پلی استیشن ۵ تولید کند. در صورتی که این شرکت نتواند به این هدف دست یابد و نتواند تا ارائه ی این محصول در سال ۲۰۱۹ را به حقیقت تبدیل کند، ما شاهد حضور سخت افزار جدید و رونمائی آن در همایش بازی های برتر E3 خواهیم بود.
شکی وجود ندارد که پلی استیشن ۵ به موفقیت خوبی دست خواهد یافت در صورتی که راه و سیاق نسخه های قیلی خود را طی کند. شرکت سونی در اوایل ماه جاری اعلام کرده است که به تعداد ۵۰۰ میلیون عدد سیستم پلی استیشن در سطح جهان طی ۲۴ سال گذشته از زمان متولد شدن این برند به فروش رسانده است.

مرکز خرید

مرکز خرید
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

19 + سه =