پنج نکته برای شکست دادن نمسیس در Resident Evil 3 Remake

شکست دادن نمسیس

آیا برای مقابله با Nemesis در Resident Evil 3 به کمک نیاز دارید؟ در اینجا پنج نکته برای شکست دادن نمسیس در Resident Evil 3 Remake ، وجود دارد که می توانید برای آسان تر شدن نبرد خود از آن ها استفاده نمایید.

در Resident Evil 3 مجبور هستید که دوباره با دشمن نمادین خود یعنی Nemesis روبرو شوید. درست مانند نسخه ای که در سال ۱۹۹۸ از این بازی منتشر شده بود. از ابتدا تا انتهای بازی، وجود Nemesis را در سراسر Raccoon City حس می کنید. او به طرز آزار دهنده ای مدام در کمین شماست. اگر نحوه مقابله با او را ندانید، او نیز می تواند چندین و چند بار به شما آسیب برساند.
خوشبختانه ما در مرکز خرید، در کنار شما هستیم و توصیه هایی پیرامون نحوه نزدیک شدن به این غول بزرگ داریم. در اینجا پنج نکته ساده وجود دارد که می توانید آن ها را بخاطر بسپارید و به بهترین شکل ممکن، Nemesis را مغلوب سازید.

برای شکست دادن نمسیس از اشیاء اطراف خود کمک بگیرید

شکست دادن نمسیس
اگر در مسیر Raccoon City مورد کمین Nemesis قرار گرفتید، آیتم هایی در آن محیط وجود دارند که می توانید به کمک آن ها سرعت تعقیب این غول را کاهش دهید. دو چیز که باید در مسیر خود به دنبال آن ها بگردید، بشکه های قرمز رنگ و ژنراتورهای برق هستند.
اگر هریک از این موارد را یافتید، تمام تلاش خود را برای گمراه کردن Nemesis به طرف آن ها به کار گیرید. هنگامی که Nemesis در فاصله بسیار نزدیک یکی از این موارد قرار گرفت، با سلاح گرم خود به آن مورد شلیک کنید. همانطور که حدس می زنید، بشکه های قرمز رنگ، انفجار شدیدتری به همراه دارند. در عین حال، ژنراتورها نیز منطقه گسترده ای را تحت شعاع شوک الکتریکی قرار می دهند. در هر صورت، انفجار هر یک از این ها در حالی که Nemesis در همان نزدیکی ایستاده باشد، می تواند او را برای چند لحظه گیج کند و به شما اجازه فرار دهد تا پیش از آنکه دوباره شروع به تعقیب شما کند، فاصله بیشتری از او گرفته باشید.

از بمب ها برای گرفتن تجهیزات بهتر استفاده کنید

شکست دادن نمسیس
یکی از بهترین راه های کند کردن سرعت تعقیب Nemesis، استفاده از کلت های بمبی است. این نوع اسلحه از نظر تعداد بسیار اندک هستند، اما اگر یکی از آن ها را به طور اتفاقی پیدا کردید، حتماً از آن در برابر Nemesis استفاده کنید. انفجار حاصل از شلیک این اسلحه، نه تنها او را به زانو در می آورد، بلکه باعث می شود این غول تجهیزات خوبی برای شما به بیرون بیاندازد.
بله، اگر باعث گیج شدن Nemesis شوید، بسته هایی پر از آیتم های خوب بر روی زمین می اندازد. این آیتم ها، شامل متعلقات اسلحه می شوند که شما می توانید از آن ها بر روی سلاح های موجود در لیست خود استفاده کرده و آن ها را قوی تر سازید. اگر سلاح های بهتری در دست دارید، نه تنها با Nemesis بلکه با سایر دشمنان موجود در Resident Evil 3 می توانید به راحتی مبارزه کنید.

در Dodge Roll (با جاخالی دادن یا غلتیدن بر روی زمین) حرفه ای شوید

شکست دادن نمسیس

یکی از جدیدترین حرکات موجود در Resident Evil 3 در مقایسه با Resident Evil 2 که در سال گذشته به بازار آمد، حرکت Dodge Roll است که Jill Valentine انجام می دهد. این توانایی به Jill اجازه می دهد تا از دست دشمنان که شامل Nemesis هم می شوند، جاخالی داده و فرار کند. بنابراین اگر Nemesis بیش از حد به شما نزدیک شد و قصد گیر انداختن شما را در گوشه ساختمان یا کوچه ای تاریک داشت، این حرکت می تواند بهترین راه برای جاخالی دادن از حملات ناگهانی او باشد.

در دقایق و ساعات ابتدایی Resident Evil 3، ممکن است استفاده از این حرکات برای شما دشوار باشد، اما به هیچ عنوان دست از تلاش برندارید. یک دریچه بسیار خاص وجود دارد که برای ورود به آن باید از این قابلیت استفاده نمایید. شما باید به این حرکت عادت کنید تا در مواقع ضروری بتوانید جان خود را نجات دهید و از آن برای شکست دادن نمسیس کمک بگیرید.

در باس فایت، تمرکز خود را بر روی نقاط ضعف قرار دهید

شکست دادن نمسیس
با اینکه Nemesis بیش از نیمی از مسیر Raccoon City را در کمین شما به سر می برد، اما باز هم گاهی مجبور به نبرد تن به تن با او خواهید شد. در این موقعیت، تنها کاری که باید انجام دهید، تمرکز بر روی نقاط ضعف این غول است تا بتوانید به طور مداوم به آن نقطه شلیک نمایید.
بعضی از نقاط ضعف Nemesis کمی بیشتر از سایر نقاط قابل مشاهده است، اما در هر باس فایت باید به دنبال نقاط متفاوتی از این شخصیت بگردید. هنگامی که این نقاط، خود را نمایان کردند، از بالاترین قدرت سلاح خود استفاده کنید تا هرچه سریعتر او را به زانو درآورید. باس فایت با Nemesis در ابتدا ممکن است ترسناک باشد، اما اگر بدانید که باید به کدام قسمت آن حمله کنید، همه چیز آسان تر خواهد شد.

فقط بدوید

شکست دادن نمسیس
آخرین نکته ما، شاید ساده ترین نکته باشد، اما بسیار مفید است: فقط بدوید. بله، مانند بسیاری از دشمنانی که در Resident Evil 3 با آن ها روبرو می شوید، گاهی اوقات بهتر است به جای ایستادن و جنگیدن با دشمنان، جاخالی داده و فرار کنید زیرا شکست دادن نمسیس غیر ممکن نیست.

بنابراین، اگر هنگام مقابله با Nemesis در تنگنا قرار گرفتید، مسیر فرار خود را در ذهن تصور کرده و با سرعت هرچه تمام تر به طرف آن بدوید. ممکن است این ترفند از نظر تئوری آسان به نظر برسد، اما حداقل باعث می شود تا گلوله های ارزشمند خود را در برابر Nemesis هدر ندهید. بیشتر اوقات، این گلوله ها تأثیر چندانی بر روی او نمی گذارند و سبب شکست دادن نمسیس نخواهند شد ، بنابراین بهتر است به جای داشتن جنگی بی ثمر با Nemesis، تمام تلاش خود را برای دور شدن از آن به کار گیرید.

همین! اگر هر یک از این نکات ساده را دنبال کنید، می توانید بدون هیچ مشکلی از Nemesis سبقت بگیرید. این غول با اینکه یک تهدید بزرگ محسوب می شود، اگر روش درست مقابله با آن را بدانید، به راحتی می توانید حملات او را دفع کنید.
شایان ذکر است Resident Evil 3 اکنون بر روی Xbox One، PS4 و کامپیوتر در دسترس می باشد.

سیما حسینی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

10 + 13 =