اضافه شدن پوشش جوکر و هارلی کویین به بازی PUBG

جوکر و هارلی کویین

طبق این خبر پوشش بازیکنان را مانند جوکر و هارلی کویین در فیلم suicide squad در اورده اند.خبری مبنی بر ان که اضافه کردن این دو کاراکتر محبوب و پرطرفدار با چه هدفی صورت گرفته وجود ندارد،به طوری که برای شنیدن جزئیات بیشتر در این مورد باید صبر کنیم.

جوکر و هارلی کویین
بازی PUBG

اضافه شدن این دو کاراکتر به بازی PUGB بر گرفته از همکاری دو کمپانی DC و پابجی کورپ است که اخیرا توافق نامه همکاری امضا کرده اند. طبق این خبر پوشش بازیکنان را مانند جوکر و هارلی کویین در فیلم suicide squad در اورده اند.خبری مبنی بر ان که اضافه کردن این دو کاراکتر محبوب و پرطرفدار با چه هدفی صورت گرفته وجود ندارد،به طوری که برای شنیدن جزئیات بیشتر در این مورد باید صبر کنیم.
این بازی در ابتدا در انحصار مایکروسافت و پلتفرم هایش بوده حال خبر عرضه این بازی محبوب بر روی پلی استیشن تبدیل به بحث داغ و نامبر وان ویدیو گیمی شده است.یکی از رویداد های جالب در بازی PUBG ،رویداد هالووین است که بازیکنان قادر خواهند بود با خرید ایتم های وحشتناک و مربوط به هالووین ظاهر کاراکتر های خود را عوض کنند.

درباره ی بازی PUBG :
PUBG یک بازی چند نفره است که توانست طی مدت کوتاهی نامزد یکی از بهترین بازی های سال ۲۰۱۷ معرفی شود. او توانست در این مدت اندک رکورد تعداد بازی کننده ها را در استیم جا به جا کند. در سال گذشته شاهد محبوبیت سبک battle royale (باتل رویال) و بیشتر شدن طرفدارای ان بوده ایم . به طوری که تقریبا همه این بازی را به اسم PUBG می شناسند. او توانست تبدیل به پرطرفدار ترین ژانر های بازی های ویدئویی شود و بازی هایی همچون GTA online و fortnite از آن الگو برداری کنند. سبک battle royale و موفقیت روز افزون بازی PUBG باعث شد که این سبک مورد توجه بسیاری قرار بگیرد و تبدیل به یکی از بازی های جذاب و دوست داشتنی و خستگی ناپذیر در بین طرفداران خود شود.

سبک battle royale :
سبک سوروایول و سبک Online Multiplayer سبکی است که این بازی از ان استفاده می کند.ترکیب این دو سبک هرچند ساده به نظر می رسد ولی یک بازی پلی استیشن ۴ و ایکس باکس وان جذاب را شکل می دهد.

جوکر و هارلی کویین
بازی PUBG

با ادامه مقاله اضافه شدن پوشش جوکر و هارلی کویین به بازی PUBG همراه باشید

نحوه بازی :
بازیکنان در ابتدای بازی بر روی نقشه ای مستقر می شوند که از ابزار ها و ایتم های مختلف و متنوع تشکیل شده است.
ان ها در ابتدای بازی ساده ترین ابزار را در اختیار دارند و طبق سبک بقا باید با جستجو در محیط ابزار هایی برای زنده ماندن و ادامه زندگی خودشان را پیدا کرده و از ان ها استفاده کنند.
در حین بازی عناصر چند نفره ظاهر شده و شما برای حفظ بقا باید آنها را به دست آورید و برای این کار باید با دیگر بازیکنان بر سر جانتان و به دست اوردن این عناصر مبارزه کنید. مبارزه،به دست آوردن ابزار هایی برای حفظ بقا و زنده ماندن ، نقشه های بسیار بزرگ ، تنوع در ایتم ها و پراکنده بودنشان جز عناصر اصلی سبک battle royale به شمار می روند.

سبک battle royale PlayStation 4 چگونه شکل گرفته است؟
این سبک نشات گرفته از رمان ژاپنی معروف به نام battle royale است.این رمان توسط اقای کوئوشین تاکامی نوشته شده است که بعد ها کینجی فوکاساکو ان را به فیلم سینمایی تبدیل کرده است. این داستان در مورد چند نفر دانش اموز دبیرستانی است که در جزیره ای بزرگ رها شده اند و باید برای حفظ بقای خود تا اخرین نفس با هم مبارزه کنند در نهایت اخرین نفری که از آن ها زنده می ماند برنده مسابقه اعلام می شود.
ساخت فیلم سینمایی ۴ قسمتی پرطرفدار the hunger games که از همین کتاب نشات می گیرد.و تبدیل کتاب به فیلم سینمایی را در پی داشته باعث شد کم کم سبکی به نام battle royale در میان بازی های ویدئویی ساخته شود.تبدیل این کتاب به فیلم سینمایی تاثیر بسیار زیادی بر معروفیت این سبک و جذب طرفداران ان کرده است.

PlayerUnknown’s battlegrounds چیست؟
این بازی که از سبک battle royale استفاده می کند توسط استودیو PUBG corporation که خود زیر مجموعه ی ناشری کره ای به نام bluehole است،ساخته شده است. این بازی توانست در مرحله ی ارلی اکسس یا همان دسترسی زود هنگام رکورد ۳۰ میلیون فروش نسخه را از ان خود کند.نا گفته نماند که رکورد تعداد بازیکنان را هم توانست از ان خود کند.که تا مرز ۳ میلیون و ۲۰۰ هزار بازیکن را شامل می شود.
بی شک می توان گفت ذهنیت اشنای بازیکنان نسب به این بازی به دلیل ساخت و منتشر شدن فیلم سینمایی the hunger games بی تاثیر نبوده و توانسته بر روی رای و نظر ان ها در مورد این بازی که اصولی اشنا برای بازیکنان داشته تاثیر بگذارد.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پانزده − دوازده =