پیدا کردن یک اتاق مخفی توسط بازیکنان بازی Fallout 76 PS4

پیدا کردن یک اتاق مخفی توسط بازیکنان بازی Fallout 76 PS4

پیدا کردن یک اتاق مخفی توسط بازیکنان بازی Fallout 76 PS4

بازی فال اوت ۷۶ که توسط شرکت بتزاد تولید شده است ، اخیرا با یک ایرادی روبه رو شده ، هرچند نمی توان آن را ایراد در نظر گفت بلکه نوعی کاستی و یا به عبارتی یک سوتی از طرف طراحان این بازی است. این سوتی که باعث شده است تا به یک موضوع جالب برای بازیکنان مبدل شود ، به طوری که بازیکنان به جای بازی به دنبال پیدا کردن سوتی های طراحان بازی در حین بازی باشند که به نوبه ی خود موضوع جالبی است .
در واقع آنچه که در این جا سوتی گفته شده است ، به عبارتی وجود یک اتاق مخفی که در بازی عمومی وجود داشته ، اتاقی که کاربران نباید به آن دسترسی داشته باشند اما خب چه میشود کرد ، هدف بازی بازیکنان بقا است! و با توجه به سبک بازی که از نوع نقش آفرینی است ، وجود افراد خلاق و یا به عبارتی بازیکنان خلاق در این زمینه که می توانند سوتی های شرکت های تولید کننده ی بازی را قبل از خود طراحان بازی پی اس ۴ پیدا کنند .

پیدا کردن یک اتاق مخفی توسط بازیکنان بازی Fallout 76 PS4
پیدا کردن یک اتاق مخفی توسط بازیکنان بازی Fallout 76 PS4

گاهی اوقات یک مسئله ی جدی برای شرکت های طراحی و تولید محسوب می شود . با این اوصاف سیستم های فکری این شرکت بایستی حسابی خط خطی شده باشد و البته که همینطور هم شده ، چرا که به یکسری از بازیکنانی که وارد این اتاق مخفی و ممنوعه شده اند ، پیامی از طرف شرکت تولید کننده فرستاده شده ، که آن ها بدون اجازه وارد این بخش شده اند و باید هر چه سریع تر اعلام کنند که چطورو چگونه وارد این بخش شده اند .
در غیر اینصورت اکانت آن های مسدود می شود . هر چند نباید این موضوع را فراموش کرد که بازی فال اوت ۷۶ به صورت آنلاین است و در این نسخه از بازی ، بازیکنان بایستی به صورت آنلاین به بازی بپردازند و بازی به صورت آفلاین امکان پذیر نیست . از طرفی هم هر بازی کن با اکانت شخصی خود به بازی میپردازد ، با این اوصاف دومسئله در این جا روشن می شود .
اول آنکه دست بازیکنان در بازی باز است تا در بازی سرک بکشند و توانایی های کنجکاوانه ی خود را نشان دهند! و دوم این که شرکت تولید کننده نیز این امکان را دارد تا این بازیکنان کنجکاو ، فعال و عشق بازی را به راحتی پیدا کنند . در نتیجه آنچه که در تیتر این مقاله می بینید پیش می اید . یافتن یک اتاق مخفی توسط بازیکنان .
با این حال باید به این نکته هم اشاره کرد که یکی از دلایل کنجکاوی بازیکنان ، وجود ایرادات موجود در بازی است ، یعنی بازیکنانی که از بازی فراتر رفته ومانند یک متخصص به دنبال عیب ها و نواقص یا بخش های دیگر بازی PS4 هستند که برای کاربران عادی اهمیتی نداشته است . وجود این ایرادات باعث به وجود آمدن حس کنجکاوی و دید طراحانه و نظر فنی بازیکنان به بازی می شود که بازی فال اوت۷۶ نیز جزو بازی های بخت برگشته ای است که در دام این بازیکنان افتاده .

پیدا کردن یک اتاق مخفی توسط بازیکنان بازی Fallout 76 PS4
پیدا کردن یک اتاق مخفی توسط بازیکنان بازی Fallout 76 PS4

در هر صورت برای شرکت هایی مانند بتزاد که میخواهند دوباره کسب شهرت کنند و دوباره به عرصه رقابت در بازی بیایند ، این مسئله لطمه ی بزرگی بوده ، چرا که این اشتباه طراحی انقدر واضح است که نمی توان به سادگی از آن گذشت و این ایراد را به فراموشی سپرد . البته در دنیای بازی ، بازی هایی که طراحان در ساخت آن ها این چنین فضای بزرگی ایجاد می کنند وجود یکسری ایرادات عادی است .
فال اوت۷۶ نیز در این دسته از بازی ها قرار دارد که تنوع شخصیت ها و بزرگی فضا در بازی یکی از ویژگی های آن محسوب می شود . به طور کلی برای روی کار آمدن دوباری شرکت بتزاد از طریق بازی فال اوت و زنده نگه داشتن این بازی ، بایستی وقت بیشتری در ساخت این بازی صرف می کرد ، تا هم به کیفیت مطلوب در بازی برسد و هم از بروز این مدل سوتی ها در بازی جلوگیری به عمل آید .

مرکزخرید دات کام

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × 5 =