پیشروی تا واقعیت با کنسول بازی Mad Box

پیشروی تا واقعیت با کنسول بازی Mad Box

پیشروی تا واقعیت با کنسول بازی Mad Box

پیشروی تا واقعیت با کنسول بازی Mad Box

شاید هیچ کس فکرش را هم نمی کرد روزی برسد که کنسول ها به مهم ترین دستگاه های لازم برای بازی های ویدئویی تبدیل شوند. اما حالا استقبال از این کنسول ها تا حدی زیاد شده است که کمپانی های سونی، نینتندو سوئیچ و مایکروسافت مداما به فکر خلق ایده های نو برای ارتقای کنسول های تولیدی خود هستند. زیرا در این سال ها توقع و سلیقه مخاطبان و مشتریان این کنسول ها به میزان قابل توجهی ارتقا یافته است.
به طور کلی به نظر می رسد که کمپانی های سونی، نینتندو سوئیچ و مایکروسافت مسیر موفقیت را یافته اند و سعی دارند تا با سرعتی ملایم و متعادل به پیشروی در این مسیر ادامه دهند. این روزها این سه کمپانی به طرفداران پر و پا قرصی رسیده اند که می توانند با تکیه بر آنها با اطمینان بیشتری به کار خود ادامه دهند.
البته ناگفته نماند که هر کدام از این کمپانی ها به فکر تصاحب طرفداران کمپانی های رقیب خود هم هستند و سعی دارند با اضافه کردن قابلیت های مختلف و متنوع، نظر علاقمندان به صنعت بازی های ویدئویی را به خود جلب کنند. درست در زمانی که این سه کمپانی در مسیری مشخص و تقریبا متعادل در حرکت بودند، خبر رسید که کمپانی انگلیسی Slightly Mad Studios دست به کار شده است تا کنسول تازه ای را روانه بازار کند.

این خبر برای بسیاری از علاقمندان به بازی های ویدئویی جذاب و خیره کننده بود. زیرا بسیاری از علاقمندان به بازی های ریسینگ با Slightly Mad Studios آشنایی کاملی دارند. این کمپانی مسئول ساخت بازی جذاب Need For Speed بوده است. اما گویا حالا به دنبال موفقیت های روزافزون است و سعی دارد به زودی از یک کنسول بازی ایکس باکس تازه رونمایی کند. این کمپانی به مخاطبان وعده داده است که کنسول بازی Mad Box به زودی روانه بازار می شود.

پیشروی تا واقعیت با کنسول بازی Mad Box
پیشروی تا واقعیت با کنسول بازی Mad Box

وقتی که خبر رسید کمپانی Slightly Mad Studios دست به طراحی و تولید کنسول بازی زده است، شایعه ها و گمانه زنی هایی در مورد عملکرد این کمپانی به وجود آمد. به همین دلیل “یان بل” به عنوان مدیر عامل این مجموعه دست به کار شد و سعی کرد با ارائه تصاویری از کنسول Mad Box به بسیاری از شایعه ها پایان دهد.
این اقدام یان بل نه تنها به شایعه ها پایان داد بلکه با حیرت و شگفتی مخاطبان همراه شد. اغلب مخاطبان از دیدن طرح های احتمالی Mad Box به وجد آمدند. به نظر می رسد اگر چنین طرحی به مرحله اجرا برسد، می توان Mad Box را به عنوان یکی از بهترین و زیباترین کنسول های بازی شناخت.

کنسول و کنترلرهای Mad Box در طراحی واقعا بی نظیر هستند. شاید در نگاه اول این کنسول و کنترلر را به محصولات ایکس باکس شبیه بدانید. اما وقتی کمی بیشتر روی آن دقیق می شوید، متوجه خواهید شد که احتمالا Mad Box نه تنها در طراحی منحصر به فرد است، بلکه در امکانات و قابلیت ها هم حرف های جدیدی برای گفتن دارد.
شاید اگر از طرفداران قدیمی کنسول های بازی کمپانی های سونی و مایکروسافت باشید نتوانید خیلی زود با کنسول Mad Box ارتباط برقرار کنید. احتمالا احساس می کنید که کنسول های کمپانی های قدیمی تر که تا کنون امتحان خود را پس داده اند، بهترین گزینه ها برای انتخاب هستند. اما بهتر است بپذیرید که در این دنیای مدرن و رو به رشد که در هر ثانیه اتفاقات تازه ای رقم می خورد، باید به روز بود و تغییرات را پذیرفت.

پیشروی تا واقعیت با کنسول بازی Mad Box
پیشروی تا واقعیت با کنسول بازی Mad Box

شاید بد نباشد که نگاهی تازه و غیر متعصبانه به کنسول های Mad Box داشته باشید و به صحبت های یان بل بهتر و بیشتر فکر کنید. او گفته است که کنسول Mad Box پس از عرضه به قوی ترین کنسول های موجود در بازار تبدیل می شود. کنسول هایی که در سال های اولیه انتشار به سرعت ارتقا پیدا می کنند و قطعا از یک کامپیوتر سریع تر خواهند شد.
بدون شک چنین تعریفی حسابی وسوسه کننده خواهد بود. اما این تمام چیزی نیست که یان بل به آن پرداخته است. او اعلام کرده است که Mad Box از واقعیت مجازی پشتیبانی می کند و این پشتیبانی با قدرت هر چه تمام تر همراه خواهد بود. قطعا در شرایطی که بستر وسیعی برای پیشرفت واقعیت مجازی در میان کنسول های بازی Xbox فراهم نشده است، چنین ادعایی جای تفکر خواهد داشت! یان بل معتقد است که واقعیت مجازی در Mad Box به بهترین شکل ممکن به کار گرفته می شود تا یک تلفیق درست و واقعی از بازی های ویدئویی و واقعیت مجازی به وجود آید.
مدیر عامل کمپانی Slightly Mad Studios همچنین اعلام کرده است که تمامی تصاویر در Mad Box به صورت ۴K خواهد بود. البته اگر چه چنین ادعایی چندان تازه نیست و در سایر کنسول های بازی دیده می شود، اما یادتان باشد که Mad Box یک کنسول تازه کار است که گویا قرار نیست از سایر رقبا کم بیاورد!
اگر به صنعت بازی های ویدئویی علاقه دارید و از امکانات و محصولات تازه حمایت می کنید، بهتر است منتظر کنسول Mad Box باشید. به نظر می رسد این کنسول هم زمان باعرضه ایکس باکس۲ و پلی استیشن۵ روانه بازار شود. باید منتظر ماند و دید که در سال میلادی تازه، موفقیت از ان کدام یک از کنسول های تازه متولد شده خواهد بود.

مرکزخرید دات کام

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

17 + 17 =