پیشنهاد میلیون دلاری اپیک گیمز به سونی

اپیک گیمز

طبق گزارشات اپیک گیمز تلاش کرده تا معامله‌ای با سونی انجام دهد و طی آن بازی‌های انحصاری اول شخص این شرکت را با پیش فروش ۲۰۰ میلیون دلاری وارد فروشگاه Epic Games کند.

در اسنادی که به عنوان بخشی از دعوای قانونی بین اپل و Epic Games منتشر شده، به نظر می‌رسد توافق احتمالی بین این دو شرکت را ترسیم کرده است. با این حال، همچنان اخبار زیادی درباره این داستان وجود دارد، به ویژه به این دلیل که جزئیات معامله آزمایشی درباره انحصاری رایانه را به‌ جای یک قرارداد محکم نشان می‌دهد و مقالات به صورت اشتباهی منتشر شده‌ اند (البته نه قبل از اینکه پوستر Resetera آن را بگیرد).

با این حال، اسناد نشان می‌دهند که Epic حدود ۲۰۰ میلیون دلار MG+ را برای ۴-۶ عنوان به سونی پیشنهاد داده است و به نظر می‌رسد منظور از MG حداقل ضمانت است.

هیچ اطلاعاتی وجود ندارد که نشان دهد این ۴-۶ عنوان چه چیزهایی هستند یا خواهند بود، همچنین تا امروز، همانطور که توسط دوستانمان در PC Gamer گفته شده، تنها دو عنوان اول شخص سونی در EGS ظاهر شده‌ اند، که ReadySet Heroes و Predator: Hunting Grounds هستند.

جالب این است که، این اسناد همچنین گفتگوی Epic Games با مایکروسافت را هم منتشر کرده‌ اند. طبق این اسناد، مایکروسافت در مکالمات افتتاحیه شرکت‌ها مخالف برنامه‌های ESG بود و نشان می‌دهد که فیل اسپنسر گاهی با Gabe [Newell] در Valve ملاقات می‌کرده است.

گفتگوهای مشابه با نینتندو به طور جالبی به “یک Moonsot به سوی خودش” اشاره دارد و نویسنده ناشناخته‌ای اذعان داشته که “تاریخچه شرکت نشان می‌دهد این شروع کننده همه‌ چیز نیست.”

در اخباری مرتبط بیان شد که بر اساس سایر اسناد دادگاه اخیر که در طول دعوای قانونی به وجود آمد، Fortnite ممکن است کراس‌ اووری را برای The Rock داشته باشد.

یک سند که قبلاً به صورت داخلی در Epic Games استفاده شده بود، نشانگر برنامه‌های کراس‌ اوور آتی برای Fortnite Battle Royale است. همچنین The Rock نیز در آن ذکر شده است. صحبت‌هایی هم از حالت‌های بازی با اجرای LeBron James و Zion Williamson، یک حالت بسکتبالی ویژه و چیزهای دیگر شده است.

تنها اسناد داخلی Epic نیستند که به دلیل محاکمه در دسترس عموم قرار گرفته‌ اند. اخیراً یک سند داخلی Xbox  را در جلسه دادگاه دیدیدم که به صورت آنلاین هم منتشر شده است.

 

منبع: GamesRadar

امیرمحمد ترابی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج − 5 =