پیش بینی EA برای فروش ۶ میلیون نسخه PS4 بازی Anthem

پیش بینی EA برای فروش 6 میلیون نسخه PS4 بازی Anthem

پیش بینی EA برای فروش ۶ میلیون نسخه PS4 بازی Anthem

پیش بینی EA برای فروش ۶ میلیون نسخه PS4 بازی Anthem

این روزها بازی های ویدئویی جذابی روانه بازار شده اند. بازی هایی که صرفا جنبه سرگرمی ندارند. اکثر بازی های ویدئویی که این روزها مشاهده می کنیم، اثرات ماندگار و جذابی هستند که به خوبی با مخاطب ارتباط برقرار می کنند. بازی های امروزی خیلی عمیق بر احساسات گیمر اثر می گذارند. به طوری که مخاطب خود را در لحظات و موقعیت های مختلفی تصور می کند.
“الکترونیک آرتز” به عنوان یکی از کمپانی های بازی ساز به خوبی ثابت کرده است که تا چه حد در کارش جدی است. این کمپانی تا کنون بازی های ویدئویی با کیفیت و منحصر به فردی را به بازار عرضه کرده است. بازی هایی که به خوبی نظر مخاطبان را به خود جلب می کنتد و در مدت زمانی بسیار کوتاه به نامی آشنا و محبوب در میان بازی Playstation 4 بازان تبدیل می شوند.
حتما پس از اینکه بفهمید این کمپانی بر روی یکی از تازه ترین اثرات خود تاکید دارد و اعتقاد دارد که می تواند پس از عرضه بازی مورد نظر، در مدت زمانی بسیار کوتاه رکورد فروش بازی های ویدئویی را بشکند، حسابی کنجکاو می شوید تا در مورد این بازی بیشتر بدانید. البته حق هم دارید! به همین دلیل ما تصمیم گرفتیم تا در این مقاله در مورد نظرات الکترونیک آرتز در مورد بازی Anthem با شما صحبت کنیم. پس با ما همراه شوید.

نظر الکترونیک آرتز در مورد بازی Anthem
به نظر می رسد که الکترونیک آرتز روی بازی Anthem بسیار خوش بین است. این مجموعه انتظار دارد تا Anthem در پایان سال مالی به فروشی بالاتر از ۵ تا ۹ میلیون نسخه رسیده باشد. شاید از خودتان بپرسید که این بازی چه سبک و سیاقی دارد که الکترونیک آرتز انقدر به آن خوش بین است؟ در پاسخ به این سوال باید بگوییم که Anthem یک بازی اکشن و نقش آفرینی است که مضمونی علمی و تخیلی دارد. به نظر می رسد که این بازی PS4 با قابلیت های فراوانش می تواند هر بازی باز و هر سلیقه ای را از خود راضی نگه دارد.

پیش بینی EA برای فروش 6 میلیون نسخه PS4 بازی Anthem
پیش بینی EA برای فروش ۶ میلیون نسخه PS4 بازی Anthem

اگر چه زمان زیادی از انتشار Anthem نگذشته است. اما استقبال از این بازی موجب شده است تا پیش بینی الکترونیک آرتز چندان هم دور از ذهن به نظر نرسد! این بازی در ۲۲ فوریه سال ۲۰۱۹ میلادی روانه بازار شد و در حال حاضر در لیست بازی های موفق امسال جای دارد. اما به هر حال ادعای این کمپانی هم بسیار بزرگ است. ۵ تا ۶ میلیون نسخه واقعا تعداد زیادی است.
باید منتظر ماند و دید که پیش بینی الکترونیک آرتز واقعا درست بوده است و یا با دیدی خوش بینانه چنین ادعایی کرده است! از آنجایی که از زمان عرضه این بازی تا پایان سال مالی این مجموعه فاصله زیادی وجود ندارد، رسیدن به این مقدار از فروش کمی دور از ذهن جلوه می کند.
زمانی که دموی Anthem به دست مخاطبان رسید، سر و صدای زیادی مابین علاقمندان به پا شد. در این میان یکی از مدیران ارشد کمپانی الکترونیک آرتز هم در مورد دموی بازی Anthem نظراتی داد که تماما امیدوار کننده بود.
او ادعا کرده است که بدون شک Anthem در میان بهترین و ماندگار ترین عناوین الکترونیک آرتز جای می گیرد. ضمن اینکه اعلام کرده است Anthem تمامی ویژگی های لازم برای درخشش را دارد و درست همان چیزی است که کمپانی الکترونیک آرتز همواره به دنبالش بوده است. او معتقد است که یک بازی ویدئویی تنها در یک بازه زمانی طولانی به موفقیت زیاد و درآمد بالا دست پیدا می کند.
اما بر این باور است که شرایط در مورد Anthem کمی متفاوت است!
گویا مجموعه الکترونیک آرتز تصمیم دارد با ارائه محتواهای جذاب و کاربردی در مدت زمانی کوتاه، زمان درخشش و فروش Anthem را به کوتاهترین زمان ممکن برساند.

پیش بینی EA برای فروش 6 میلیون نسخه PS4 بازی Anthem
پیش بینی EA برای فروش ۶ میلیون نسخه PS4 بازی Anthem

Anthem برای چه پلتفرم هایی مناسب است؟
در صورتی که از دارندگان کنسول پلی استیشن۴، ایکس باکس وان و یا کامپیوترهای شخصی باشید، می توانید به دنیای علمی تخیلی Anthem وارد شوید.
در نهایت باید بگوییم اگر به بازی های علمی و تخیلی علاقه دارید و می خواهید تا پا به دنیایی تازه و اکشن بگذارید، بدون شک امتحان بازی Anthem خالی از لطف نخواهد بود. قطعا بازی که از سوی مجموعه الکترونیک آرتز تائید شده باشد، ارزش امتحان را خواهد داشت. همان طور که گفته شد این بازی در میان بازی های جذاب و موفق سال ۲۰۱۹ جای دارد و گویا قرار است در مدت زمانی کوتاه رکورد میزان فروش را بشکند!

مرکزخرید دات کام

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سه × چهار =