طراح بازی The Last of Us Part II به استودیو جدید ایکس باکس پیوست

پیوستن طراح بازی The Last of Us Part II PS4 به استودیو جدید ایکس باکس

همه گیمر های کنسول playstation و حتی پلیرهای دیگر پلتفرم ها نظیر ایکس باکس با شرکت ناتی‌ داگ و شاهکار هایش آشنا هستند. شاید بتوان گفت از نظر داستان و گیم پلی از خیلی از کمپانی های بازی سازی دیگر بهتر است .همه ناتی‌ داگ را با بازی های the last of us و سری uncharted می شناسند.

همه این ها فقط در یک بازی پلی استیشن ۴ که گرافیک خوبی نیز دارد و گیم پلیش آنقدر جذاب است که یکبار به پایان رساندن آن شما را سیر نمیکند و آن قدر این بازی قوی و خوب است که شما بار ها آن را بازی می کنید و از آن خسته نمی شوید. به شخصه خودم این بازی را بهترین بازی داستان محور می دانم که حالا حالا ها شاید رقیبی برایش پیدا نشود اما بازی دیگر این شرکت یعنی uncharted که تا به امروز ۴ نسخه اصلی و چند نسخه فرعی از آن به بیرون آمده که همه آن ها نیز شاهکار بوده اند.
بازی انچارتد با شخصیت محبوب نیتن دریک یک بازی با حال و هوای گنج یابی در زمان خالی است که آنقدر گیم پلی روان و معماها و داستان جذابی دارد که شاید هفته ها و حتی ماه ها شما را درگیر خود کند و به هیچ عنوان شما از آن زده و خسته نشوید. سال ۲۰۱۶ بود و طبق عادات گیمر ها به تماشای مراسم هر ساله اختصاصی سونی معروف به psx بودند و انتظار یک شاهکار دوباره را نداشتند.

هیچ شابعه ای قبل از آن درز نکرده بود و هیچ کس حتی نمی دانست قرار است تا چند دقیقه دیگر تمامی گیمر های جهان شگفت زده شوند! مراسم در جریان بود که ناگهان آرم معروفه پنجه سگ ناتی داگ بر روی پرده ظاهر شد و به طور غیر متتظره بر روی پرده ها نوشته شد the last of us part 2 !!همه گیمر ها جا خوردند و شگفت زده و خوشحال شدند.

پیوستن طراح بازی The Last of Us Part II PS4 به استودیو جدید ایکس باکس
پیوستن طراح بازی The Last of Us Part II PS4 به استودیو جدید ایکس باکس

بعد از موفقیتی که last of us کسب کرد حالا قسمت دوم آن در دست تولید بود و همه فن های این بازی انتظار میکشیدند تا این بازی عرضه شود و آن را بازی کنند اما ناتی داگ فعلا قصد عرضه را نداشت ولی در تریلر هایی که پخش کرد مشخص بود که شاید از قسمت قبلی خود نیز پیشی بگیرد زیرا واقعا جذاب بود. تا به امروز قسمت دوم این بازی Playstation تاریخ انتشار دقیقی دریافت نکرده و ناتی داگ فقط می گوید این بازی در دست ساخت است. در مراسم های مختلف با موضوع گیم تریلر های جذاب پخش میکند و گیمر ها را تشنه تر و تشنه تر می کند.

اما دراین میان مایکروسافت که رقیب سونی در صنعت گیم است بک شرکت به نام The Initiative تاسیس کرده است که از تاسیسش چند ماهی می گذرد، اما در حال جمع کردن شخصیت های معروف و برجسته صنعت گیم است. چند ماه پیش نیز طراح معروف بازی های uncharted 3-4 و the last of us 1-2 رابرت رایان از شرکت ناتی داگ  به دلایل نامعلوم خارج شد. به تازگی اما اخبار ضد و نقیضی به بیرون انتشار پیدا کرده که نشان می دهد رایان به شرکت The Initiative پیوسته است و در حال کار بر روی پروژه ای برای مایکروسافت و ایکس باکس است.

پیوستن طراح بازی The Last of Us Part II PS4 به استودیو جدید ایکس باکس
پیوستن طراح بازی The Last of Us Part II PS4 به استودیو جدید ایکس باکس

این اخبار با توجه به رزومه برایان و شبکه های اجتماعی اش پخش شده است ولی دور از انتظار نیست که واقعی باشد. هرچند این شرکت یک شرکت کوچک در زمینه بازی های ویدیویی است و تا به امروز هیچ پروژه ای از آن ها به بیرون نیامده تا بدانیم. که آیا پروژه های خوبی خلق می کنند یا خیر اما معلوم است با این افرادی که در حال جذب مردن است به احتمال بسیار زیاد پروژه قوی ای عرضه خواهد کرد و مایکروسافت سعی می کند کم کم این استودیو را تبدیل به یک استودیو معروف کند. به نظر شما این استودیو موفق می شود بازی های محبوب و خوبی برای گیمرها تولید کند؟ مایکروسافت موفق می شود شاهکار موفق جدیدی برای پلیرهای کنسولش تولید کند.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

14 + سیزده =