نقشه Vikendi بازی PUBG کمپانی PUBG Corporation

پیوستن موتور‌های برفی به نقشه Vikendi بازی PUBG PS4 کمپانی PUBG Corporation

با توجه به اینکه در بازی PUBG (PlayerUnkown’s Battlegrounds) نقشه برفی به نام Vikendi اضافه شده است، لازم است متناسب با شرایط و آب و هوایی بازی، وسیله نقلیه نیز تغییر می‌کرد و یک موتور برفی یا (snowbike) به بازی اضافه می‌شد تا بازیکنان به راحتی بتوانند جابه جا شوند. البته شرکت «بلوهول» پارسال در مراسم The Game Awardsخبر آپدیت بازی PUBG  را داده بود.

نقشه Vikendi به عنوان چهارمین نقشه در سری بازی‌های پابجی می‌ باشد. جدیدا استودیو پابجی کروپ PUBG) Corp) یک تریلر از بازی محبوب PUBG منتشر کرده‌ که اضافه شدن نقشه و اسنوبایک را نمایش می‌دهد که در این تریلر می‌ بینیم که اسنوبایک‌ ها جایگزین موتورسیکلت‌‌ ها شده‌ اند و دیگر خبری از موتور های معمولی در نقشه Vikendi نیست. (snowbike) می‌ توانند شیب‌ های تند را راحت‌تر طی کنند.

پیوستن موتور‌های برفی به نقشه Vikendi بازی PUBG PS4 کمپانی PUBG Corporation
پیوستن موتور‌های برفی به نقشه Vikendi بازی PUBG PS4 کمپانی PUBG Corporation

البته این موتورهای برفی به صورت تستی در سرورهای آزمایشی قرار گرفته است و کاربران می‌توانند آن را امتحان کنند. جدیدترین خبر دیگری که از این بازی در دسترس است، معرفی نسخه‌ای به نام PUBG Lite است و برای افرادی در نظر گرفته شده است که سیستم ضعیفی دارند و می‌توانند بعد از دریافت این نسخه همانند دیگران به بازی و لذت بردن از آن بپردازند.

این نقشه‌ی برفی حال و هوای جدیدی را برای کاربران به وجود خواهد آورد زیرا تاکنون نقشه‌های آنان بیابانی، جنگلی و جزیره‌ای بوده است و شاید همین تغییر آب و هوا از تکراری بودن بازی و یکنواختی،آن را دور کند.با تغییر آب و هوای بازی علاوه بر تغییر استوبایک به جای موتورسیکلت وسایل دیگری نیز به بازی پلی استیشن ۴ اضافه شده است. مانند اسنوموبیل و اسلحه‌ای به نام G36C که در حین حرکت می‌توانید با آن شلیک کنید.

تغییراتی نیز در ریکویل اسلحه ها برای ایجاد تعادل و گیم پلی هرچه بهتر ایجاد شده است. همچنین قابلیت دو اسکوپ بودن نیز به بازی اضافه شده است تا همزمان اسکوپ را روی حالت دور و نزدیک تنظیم نمایید و راحت‌تر بتوانید دشمنانتان را هدف بگیرید و شلیک کنید. با این اوصاف شما در این بازی یکه تاز به سمت هیجان، درگیری با رقیبان و دشمنان در حرکت هستید. سازنده در وجود برف‌ها نیز ویژگی قرار داده و آن هم (ماندن جای رد پا روی برف) است که بازیکن را برای یافتن محل دشمن کمک می‌کند.

مساحت نقشه Vikendi 6 کیلومتر در ۶ کیلومتر است و تماما پوشیده از برف است و به لحاظ ابعادی می توان گفت در رده چهارم بزرگترین نقشه های ویدویی است. در بازی ۲۴ ساعت کامل است و هم امکان بازی در روز و هم شب را دارید و هم الگوی آب و هوا متغیر است و در این سری از بازی نقشه بسیار واقعی و طبیعی طراحی شده است.

همچنین به این نکته نیز توجه شده است که در محیط سرد و برفی امکان لغزندگی هم وجود دارد که همین موضوع باعث کاهش سرعت یا کاهش کنترل وسیله نقلیه می‌شود. کاربران علاقه‌ مند می‌‌ توانند ۹.۹۹ دلار یا همان ۱۰ دلار پرداخت کنند و بسته Survivor Pass که باعث می‌شود دویست مرحله ماموریت بدست آورید را تهیه کنید و از مراحل و پاداش‌هایی که در نظر گرفته شده است استفاده کنید.

در واقع با تهیه این بسته الحاقی به صورت هفتگی شش ماموریت فعال می‌شود که پس از رد کردن هر مرحله شصت پاداش اضافه‌تر بدست می‌آورید. زمانی که بازی به صورت آزمایشی روی سرورها قرار گرفت حتی کسانی که پابجی را بخاطر مشکلات و باگ‌های آن رها کرده بودند بار دیگر وارد محیط بازی شدند و نظرات مثبتی راجع‌ به آن دادند و آینده ای درخشان برای آن متصور شدند.

پیوستن موتور‌های برفی به نقشه Vikendi بازی PUBG PS4 کمپانی PUBG Corporation
پیوستن موتور‌های برفی به نقشه Vikendi بازی PUBG PS4 کمپانی PUBG Corporation

کاربران اعلام کرده‌اند که فریم ریت پابجی بازی پلی استیشن مناسب شده است و مشکلات فنی که زمانی باعث دلزدگی و دوری از بازی می‌شد دیگر وجود ندارد. محیط بازی در شهر درنظر گرفته شده است و ساختمان‌های متعددی روئیت می‌شود که این هم یکی دیگر از نکات مثبت بازی می‌توان دانست. PUBG در (بیست و سوم مارس) به حالت Early Access یا همان دسترسی زودهنگام ب روی پلتفرم های پی سی منتشر شد و در ۱۹ دسامبر برای ویندوز و در ماه ژانویه برای کنسول‌ها نیز ارائه گردید.

تعداد طرفداران این بازی در هر سه نسخه آن از مرز یک میلیون نفر عبور کرده‌اند و توانسته بالاترین مکان جدول فروش را به خود اختصاص دهد و در کنار بازی Fortnite قرار گیرد. کسانی که نسخه پی‌سی PUBG را دارند هم‌اکنون می‌توانند در سرورهای تستی به بازی بپردازند.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بیست − نوزده =