پیوستن کارگردان بازی Cyberpunk 2077 PS4 به بلیزارد

پیوستن کارگردان بازی Cyberpunk 2077 PS4 به بلیزارد

پیوستن کارگردان بازی Cyberpunk 2077 PS4 به بلیزارد

اگر از گیمر های حرفه ای و از طرفداران این صنعت باشید مطمئنا نام استویدو CD Projekt S.A. به گوشتان خورده است ، استودیو لهستانی که از سال ۱۹۹۴ شروع به کار کرده است اما در چند سال اخیر به شهرت فوق العاده ای رسیده است شهرتی که مطمئنا آن را مدیون مجموعه بازی فوق العاده خود یعنی مجموعه The Witcher و به خصوص نسخه سوم بازی یعنی The Witcher 3 : Wild Hunt است .
که باعث شد نام این استودیو ناگهان در کنار بزرگان بنشیند و شهرت این استودیو لهستانی زبان زد عام و خاص شود ، استودیو CD Projekt S.A با وجود اینکه از سال ۱۹۹۴ تاسیس شد اما اولین بازی اش در سال ۲۰۰۷ منتشر شد و آن هم نسخه اول بازی ویچر بود که برای ویندوز منتشر شد و از سال ۲۰۰۷ تا امروز این استودیو ۹ بازی را ساخته است که تمامی آن ها در جهان ویچر اتفاق می افتد .
اما بعد از شهرت فوق العاده این استودیو ناگهان این استودیو لهستانی خبر بازی PlayStation 4 Cyberpunk 2077 را داد ، بازی که هایپ و هیجان آن آنقدر زیاد بود همه شروع به نظریه پردازی از تریلر منتشر شده از بازی کردند ، بازی که قرار است آنقدر فوق العاده باشد که استودیو   CD Projekt S.Aاعتقاد دارد بازی Cyberpunk 2077 یک انقلاب در صنعت بازی های ویدیویی به شمار می رود .

پیوستن کارگردان بازی Cyberpunk 2077 PS4 به بلیزارد
پیوستن کارگردان بازی Cyberpunk 2077 PS4 به بلیزارد

تمامی فوکوس های خبری بر روی بازی Cyberpunk 2077 است و همه منتظر تاریخ عرضه این بازی هستند اما با شروع سال ۲۰۱۹ خبری از این بازی بر روی سایت ها قرار گرفت ، خبری که اینبار نه مثل خبر های قبلی فوق العاده و خوب بود بلکه باعث شوک طرفداران بازی Cyberpunk 2077 و استودیو سی دی پراجکت رد شد .در هنگامی که بازی Cyberpunk 2077 در حال توسعه و ساخت است خبر جدایی کاگردان خلاق بازی یعنی سباستین استفان همه را به شوک فرو برد .
سباستین استفان از سی دی پراجکت رد جدا شد و به کمپانی بزرگ Blizzard پیوست ، خبری که برای طرفداران کمپانی Blizzard فوق العاده خوب بود ، چون استفان کسی است که به مدت ۱۲ سال با استودیو CD Projekt S.A. سابقه همکاری داشت و بر روی نسخه های مختلف ویچر از جمله The Witcher 3 : Wild Hunt و The Witcher 2 : Assassins of kings با این استودیو لهستانی همکاری کرده بود .
دلیل این جدایی هنوز مشخص نیست و واقعا عجیب است که چرا سی دی پراجکت رد در حالی که همه در هایپ بازی Cyberpunk 2077 قرار دارند و برای یک خبر از این بازی لحظه شماری می کنند چگونه حاضر شده یکی از مهمترین اعضای تیم به همین راحتی جدا شود و از آن طرف برای خیلی ها سوال است که چگونه کمپانی بلیزارد توانسته این مهره ارزشمند صنعت بازی های ویدیویی را به راحتی از سی دی پراجکت رد بقاپد ؟

پیوستن کارگردان بازی Cyberpunk 2077 PS4 به بلیزارد
پیوستن کارگردان بازی Cyberpunk 2077 PS4 به بلیزارد

هنوز هیچکس واکنشی نسبت به این جدایی نشان نداده است و برای خیلی های سوال است که سباستین استفان در کمپانی بلیزارد قصد دارد چه کاری انجام دهد و می خواهد روی چه پروژه ای کار بکند اما آنچه که معلوم است استفان در حوزه مهارتی خود یعنی کارگردانی قصد دارد با بلیزارد همکاری کند و این همکاری می تواند باعث خلق عناوین درخشانی شود ، عنوان هایی که هم به نفع بلیزارد است و هم نام استفان را بیشتر از قبل بر سر زبان ها خواهد انداخت .
مسئله ای که در حال حاضر خیلی ها را اذیت و نگران کرده است این است که در برهه حساس کنونی که بازی Cyberpunk 2077در حال توسعه است و چیزی نیز تا زمان انتشار آن نمانده است ( اگر سی دی رد پراجکت بخواهد در همین هایپ بازی را عرضه کند ) این جدایی بزرگ و شوک آن چه تاثیری بر روی این بازی بزرگ خواهد گذاشت ، خیلی ها اعتقاد دارند که بازی Cyberpunk 2077 بعد از این جدایی به احتمال زیاد تاخیر خواهد خورد اما همه این را می دانند که این نوع تاخیر ها طولانی نخواهد بود .
چون تاخیر بیش تر از این می تواند به فروش بازی لطمه زیادی بزند .
معرفی اولیه بازی Cyberpunk 2077 در سال ۲۰۱۲ انجام شد ، اما بازی به طور رسمی در سال ۲۰۱۴ پروژه اش کلید خورد و بازی تا حد خیلی خوبی در طول این چهار سال جلو رفت به طوری که در جریان مراسم E3 2018 تعدادی از اعضای مخصوص اجازه پیدا کردند که بازی را پشت در های بسته تجربه کنند ، البته سی دی پراجکت رد اعلام کرد که نسخه نهایی بازی با نسخه بتا تست شده متفاوت خواهد بود .
بازی Cyberpunk 2077 قرار است در سبک نقش آفرینی باشد و برای پتلفرم های PC ، پلی استیشن ۴ و ایکس باکس وان منتشر شود ، طبق گفته سازندگان بازی Cyberpunk 2077 قرار چیزی در اندازه Red Dead Redemption 2 باشد و باعث پیشرفت کل صنعت بازی های ویدیویی شود .
باید ببینیم بالاخره Cyberpunk 2077 کی عرضه خواهد شد و آیا همان محصول فوق العاده ای است که همه انتظارش را دارند و یا خیر .

مرکزخرید دات کام

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × چهار =