پیکسل چیست و یا به چه معناست؟ودرچه مواردی مورد استفاده قرار میگیرد؟

پیکسل

پیکسل ها می توانند به عنوان گیفت در یک مراسم داده شوند. به طور مثال در جشن ورودی های جدید یک دانشگاه پیکسلی با طرح لوگوی دانشگاه می تواند جالب شمرده شود. از پیکسل ها برای تبلیغ کردن هم می توان استفاده کرد. شرکتی که در یک نمایشگاه بزرگ شرکت کرده است می تواند پیکسلی با طرح لوگوی شرکت و یا اسم شرکت را به بازدید کنندگان هدیه دهد

پیکسل
پیکسل

پیکسل چیست و یا به چه معناست؟ودرچه مواردی مورد استفاده قرار میگیرد؟

لوازم بسیاری هستند که بر روی آن ها می توان طرح ها و یا عکس های متنوعی را چاپ کرد. از آن جایی که این گونه لوازم در بین مردم طرفداران بسیاری پیدا کرده اند، شرکت های بسیاری در تولید این گونه لوازم فعالیت می کنند و با هم رقابت شدیدی دارند. پیکسل از این گونه لوازم است که قابلیت چاپ طرح های مختلفی را بر روی آن دارد. ان ها در بین جوانان و نوجوانان این روزها بسیار محبوب شده اند.

اما Pixel چیست و یا به چه معناست؟ اگر از یک طراح، نقاش و یا عکاس بپرسید که پیکسل چیست پاسخ او به شما این گونه خواهد بود: پیکسل کوچکترین واحد تشکیل دهنده ی عکس است. ولی در ایران به وسیله ای که مانند بج سینه است هم پیکسل گفته می شود. بج سینه بیشتر برای موقعیت های رسمی مورد استفاده قرار می گیرد در صورتی که پیکسل این گونه نیست و به طور معمولی می تواند مورد استفاده قرار بگیرد. بج سینه برای آقایان بر روی پیراهن و یا کت متصل می شود و برای بانوان بر روی مقنعه، شال و یا مانتوی آن ها. بج سینه سایز کوچکی دارد و به طور معمول برای نشان دادن هم عقیده و یا هم کار بودن یک سری از افراد مورد استفاده قرار می گیرد. به طور مثال تمامی پرسنل یک کمپانی از بج سینه ای با طرح لوگوی شرکت خود استفاده می کنند تا هم کار بودنشان را نشان دهند. و یا افرادی که در یک حذب سیاسی فعالیت می کنند از بج سینه ای با طرح یکسان استفاده می کنند تا هم عقیده بودن خود را نشان دهند. در بازی های المپیک هم می توانید مشاهده کنید افرادی که در یک کاروان ورزشی مخصوص به یک کشور قرار دارند از بج سینه با طرح پرچم کشور خود استفاده کرده تا هم ملیت بودنشان را نشان دهند. کارایی پیکسل هم می تواند مانند بج سینه باشد ولی به سبب عکس هایی که بر روی آن می توان چاپ کرد و همچنین سایز بزرگتری که دارد در بین جوانان و نوجوانان طرفداران بسیاری بیشتری دارد. پیکسل ها را می توان بر روی کیف، لباس، روسری، شال و … متصل کرد و توسط طرح هایی که بر روی پیکسل هاست علایق خود را شرح داد. بسیاری هستند که در پی جمع آوری کلکسیونی از انها ها هستند و از طرح های مختلف پیکسل ها در کلکسیون خود دارند. همچنین هزینه ی ساخت و عرضه ی پیکسل ها چون کم است کلکسیونرهای بسیاری از پیکسل ها در دنیا وجود دارد. همچنین پیکسل ها می توانند به عنوان هدیه ای جالب هم در نظر گرفته شوند. طرح های متنوعی می توانند بر روی پیکسل ها چاپ شوند که از این طرح های می توان به شخصیت بازی های ویدیویی، صحنه ای از بازی های ویدیویی، یک بیت شعر زیبا، جمله ای ماندگار، لوگوی کمپانی های بزرگ، لوگوی تیم های بزرگ، عکس از آرتیست ها و یا ورزشکاران معروف در سراسر دنیا و شخصیت های معروف سینما اشاره کرد. پیکسل ها می توانند به عنوان گیفت در یک مراسم داده شوند. به طور مثال در جشن ورودی های جدید یک دانشگاه پیکسلی با طرح لوگوی دانشگاه می تواند جالب شمرده شود. از پیکسل ها برای تبلیغ کردن هم می توان استفاده کرد. شرکتی که در یک نمایشگاه بزرگ شرکت کرده است می تواند پیکسلی با طرح لوگوی شرکت و یا اسم شرکت را به بازدید کنندگان هدیه دهد و این هدیه ی کوچک می تواند در تثبیت نام این شرکت در ذهن بازدید کننده بسیار موثر تلقی شود.

پیکسل
پیکسل

ان ها ابعاد و طرح های مختلفی دارند که از این طرح های می توان به دایره، مستطیل، مربع، مثلث و بیضی اشاره کرد که البته محبوبیت مدل دایره ای از باقی مدل ها بسیار بیشتر است. از نظر اتصال هم پیکسل ها را می توان به دو دسته ی مختلف تقسیم کرد. یک دسته پیکسل های سوزنی و یک دسته پیکسل های مغناطیسی. از مغناطیسی ها برای اتصال به مکان های فلزی می توان استفاده کرد که از این مکان ها می توان درب یخچال را نام برد. مدل های سوزنی برای اتصال به هر مکانی می تواند مورد استفاده قرار بگیرد. البته سختی آن نباید انقدر باشد که سوزن پیکسل درون آن فرو نرود. جسم های پارچه ای برای پیکسل های سوزنی مناسب هستند. بر روی قسمت چاپ شده یک سلفون نازک می کشند تا دوام عکس چاپ شده بیشتر شود. البته پیکسل ها به طور کلی کالای با دوامی نیستند و با این کارها کمی به دوام بیشتر آن ها اضافه می شود. طرح های مختلفی از پیکسل ها در فروشگاه اینترنتی مرکز خرید وجود دارد که با جست و جو در آن می توانید پیکسل های مختلفی با طرح های متفاوت پیدا کنید. پیکسل با طرح اسپایدرمن نقاشی شده می تواند برای طرفداران این شخصیت دوست داشتنی جذاب محسوب شود.

اسپایدرمن یک شخصیت ابرقهرمانی است که توسط استن لی نویسنده معروف و خلاق مارول خلق شده است. از اسپایدرمن تا به حال فیلم های سینمایی و بازی های ویدیویی بسیاری ساخته شده است. پیتر پارکر یک دانش آموز دبیرستانی است که اتفاقی عجیب در زندگی او افتاده و توسط عنکبوتی رادیواکتیو شده گزیده می شود که به سبب همین امر صاحب های قدرت های خارق العاده ی می شود. به طور مثال می تواند مانند عنکبوت بر روی دیوار راه برود و یا با دست هایش تار تولید کند. پیتر به سبب حالت هایی که از یک عنکبوت دارد نام مرد عنکبوتی و یا همان اسپایدر من را بر روی خود می گذارد. از دشمن های مرد عنکبوتی می توان به مرد شنی، دکتر تختاپوس و ونوم اشاره کرد.

پیکسل با طرح اسپایدر من نقاشی شده را می توانید از فروشگاه اینترنتی مرکز خرید با کیفیتی عالی و قیمتی بسیار مناسب تهیه فرمایید. این ها می تواند به عنوان گزینه ای مناسب برای هدیه دادن به دوستان خود به خصوص عاشقان این شخصیت مد نظر گرفته شود.

مشخصات پیکسل با طرح اسپایدر من نقاشی شده

جنس: فلزی

وزن: ۱۰ گرم

نوع: سوزنی

طرح چاپ شده: طرح اسپایدر من نقاشی شده

 

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

5 × 4 =