چالش‌ های ۲۰۲۰ Fortnitemares

چالش‌ های 2020 Fortnitemares

از آنجایی‌ که رویداد هالووین به زودی آغاز می‌شود، زمان آن رسیده که مجموعه دیگری از چالش‌های ۲۰۲۰ Fortnitemares را بررسی کنیم. این بدان معنا است که پاداش‌های جدید Fortnitemares بازی نیز در دسترس قرار خواهند گرفت که باید آن‌ها را دریافت کرد. رویداد Fortnitemares تغییرات بسیاری را در بازی فورتنایت ایجاد خواهد کرد، یعنی هنوز مشخص نیست چگونه می‌توان چالش‌ها را انجام داد و به همین دلیل ما این مقاله را نوشته‌ ایم تا به شما کمک کنیم.

اگر می‌خواهید هر یک از چالش‌های Fortnitemares بازی فورتنایت در ۲۰۲۰ را کامل کنید، یا بدانید چه جوایزی را دریافت خواهید کرد، توجه شما را به ادامه این مقاله جلب می‌کنیم.

جوایز ۲۰۲۰ Fortnitemares

چالش‌ های 2020 Fortnitemares

چند جایزه و پاداش وجود دارند که با تکمیل چالش‌ های ۲۰۲۰ Fortnitemares آن‌ها را به دست خواهید آورد، که تمامی آن‌ها را در ادامه لیست کرده‌ ایم. یکی از مهم‌ترین آن‌ها بسته Midas’ Shadow است، که متحرک است و تاریکی وهم‌ انگیزی که هنگام ورود به دنیای Shadow تجربه کردید را تکرار می‌کند. پاداش و جوایز بیشتری هم وجود دارد که عبارت‌ اند از کلنگ دو سر Smash O’-Lantern، میمون سنج‌ زن Bobo و موارد دیگر.

برای شروع چالش‌ های ۲۰۲۰ Fortnitemares بازی، سه کار ابتدایی باید انجام داد. برای اطلاع از نحوه تکمیل این چالش‌ها به ادامه مقاله توجه کنید. همچنین اطلاعات مربوط به جوایز هر یک از این چالش‌ها نیز ارائه شده است.

چالش Become a Shadow (3)

چالش‌ های 2020 Fortnitemares

زمانی که در حالت Fortnitemares حذف شوید، دیگر بازی بلافاصله تمام نمی‌شود، اکنون فرصتی برای بازگشت به عنوان Shadow دارید. این چالش ابتدا با مشکلاتی همراه بود و تنها در صورتی فعال می‌شد که شما توسط یک NPC مانند Iron Man یا Wolverine کشته می‌شدید. اگرچه به نظر می‌رسد این مشکل اکنون حل شده و  تنها کاری که باید انجام دهید این است که شکست بخورید و دوباره در سه زمان جدا باز خواهید گشت.

چالش Travel 100 meters on a Witch Broom (100)

چالش‌ های 2020 Fortnitemares

کلبه‌های خالی بسیاری در بازی وجود دارند که در اطراف جزیره ظاهر می‌شوند و اگر بلافاصله زمانی که از آن‌ها خارج شدید اطراف را جستجو کنید، Fortnite Witch Broom را پیدا خواهید کرد. زمانی که جارو در موجودی شما قرار گرفت، آن را تکان دهید تا در آسمان پرواز کند. خنده وحشیانه اجباری نیست، اما مورد تشویق قرار می‌گیرد.

چالش Eat Candy (25)

چالش‌ های 2020 Fortnitemares

برای خوردن Fortnite Candy، ابتدا باید سطلی را مانند شکل بالا پیدا کند، که مناسب جمع کردن اقلام هالووینی است. این‌ها بخشی از تزئینات اطراف ساختمان در اکثر Named Locations هستند. زمانی که سطل را تخریب کنید، شیرینی‌های مختلفی بیرون می‌ریزد و آماده مصرف هستند.

چالش Deal damage with a Possessed Vehicle (در تاریخ ۲۴ اکتبر باز می‌شود)

چالش‌ های 2020 Fortnitemares

در چالش‌ های ۲۰۲۰ Fortnitemares زمانی که Shadow شدید، می‌توانید به هر ماشین فورتنایتی نزدیک شده و سوار آن شوید و رانندگی کنید. به دنبال بازماندگانی باشید که در اطراف هستند و دارای قابلیت Scream هستند، سپس با وسیله نقلیه خود به آن‌ها ضربه بزنید و با آسیب‌ها مقابله کنید.

چالش Detect players as a Shadow (در تاریخ ۲۴ اکتبر باز می‌شود)

چالش‌ های 2020 Fortnitemares

یکی از توانایی‌هایی که به عنوان Shadow به دست می‌آورید Scream است، که جیغ بنفشی از خود ساتع می‌کند و تمام بازماندگان اطراف و دیگر Shadow ها را برچسب‌گذاری می‌کند تا بتوانید آن‌ها را ببینید. پس از اینکه Scream را فعال کردید، ۳۵ ثانیه برای آرام شدن زمان دارید، پس تا زمانی که می‌دانید Scream در منطقه مورد نظر شما وجود دارد، از آن به درستی استفاده کنید.

چالش Eliminate Shadow Midas (در تاریخ ۲۴ اکتبر باز می‌شود)

چالش‌ های 2020 Fortnitemares

Shadow Midas در اطراف The Ruins در وسط جزیره در حال گشت زنی است. جزیره‌ای که قبلاً The Authority بوده است. برای حذف او باید یک Survivor یا Shadow باشید، اما به یاد داشته باشید که او در هر بار مسابقه فقط یک‌ بار ظاهر می‌شود، پس احتمالاً باید قبل از اینکه بازیکنان دیگر او را پیدا کنند، شما او را پیدا و از بین ببرید.

چالش Eliminate shadows as Player (در تاریخ ۲۴ اکتبر باز می‌شود)

چالش‌ های 2020 Fortnitemares

حواستان به Shadow باشد که باید با آن‌ها مبارزه کنید و به یاد داشته باشید که بازیکنانی که حذفشان می‌کنید اغلب به همان منطقه بازمی‌گردند تا انتقام بگیرند. Shadow ها حداکثر ۱۰۰ سلامتی دارند و سپر ندارند، اما می‌توانند سریع حرکت کنند و زمانی که قصد دارید آن‌ها را منفجر می‌کنید باید خارج از محدوده شلوغ قرار داشته باشند.

چالش Visit Different Witch Shacks (در تاریخ ۲۴ اکتبر باز می‌شود)

چالش‌ های 2020 Fortnitemares

اگر از جارو استفاده کرده باشید می‌دانید که Witch Sacks چگونه است. زیرا این دستگاه‌های پرنده خارج از کلبه‌های ضعیف اطراف جزیره پیدا می‌شوند. فعلاً می‌توانید راهنمای جاروی برخی مکان‌ها را بخوانید، ما در مقاله‌ای دیگر جزئیات مربوط به هر جارو را بررسی خواهیم کرد.

چالش Consume legendary loot as a Shadow (در تاریخ ۲۴ اکتبر باز می‌شود)

چالش‌ های 2020 Fortnitemares

به عنوان یک Shadow، می‌توانید به هر آیتمی نزدیک شوید و دستورالعمل Consume را دنبال کنید تا آن را بخورید، که باعث می‌شود سلامتی شما بازیابی شود. هرچقدر آیتم‌ها نادر و کمیاب‌تر باشد، سلامتی بیشتری به دست می‌آورید، در نتیجه برای این چالش باید به دنبال غنیمت‌های افسانه‌ای طلایی باشید. صندوقچه‌های باز را بشکنید و مناطقی که دشمنان در آن‌ها حذف شده‌ اند بررسی کنید تا تشخیصشان برایتان راحت شود.

سیما حسینی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 − 7 =