چالش های هفته ۱۱ از فصل ۶ فورتنایت

چالش فصل 6 فورتنایت

آخرین چالش های فصل ۶ فورتنایت در هفته ۱۱ در دسترس هستند. به طور کلی چالش‌ها نسبت به دیگر فصل‌ها از نظر دشواری کاهش یافته‌ اند. این لیست از بسیاری جهات، با مأموریت‌ها برای بازدید مناطق خاص و حذف تحت پارامترهای خاص استاندارد است. در طول فصل ۶،  برای این هفته، شما با بازی طبیعی خود، در چالش‌های جدید پیشرفت خواهید کرد. 

با این حال، موارد انگشت‌ شماری وجود دارد که شما را به مناطق بدون علامت روی نقشه می‌فرستند و در نتیجه ممکن است ندانید برای تکمیل آن منطقه باید به کدام سمت بروید. خوشبختانه، ما تمام اطلاعاتی که باید درباره جدیدترین مجموعه چالش‌ها بدانید، شامل لیست کامل و راهنمایی برای اهداف سخت‌تر را در دسترس داریم. در ادامه می‌توانید جدیدترین چالش‌های بازی فورتنایت و نحوه تکمیل چالش‌های سخت‌تر را مطالعه کنید.

لیست چالش های فصل ۶ فورتنایت

ما همیشه توصیه می‌کنیم که قبل از ورود به بازی نگاهی به لیست جدید چالش‌ها بیاندازید. به این صورت، شما درک کلی از کارهایی که باید انجام دهید، دارید. همانطور که می‌بینید، این هفته پر از اهداف ساده است، مانند استفاده از بانداژها و اجرای حالت‌های مختلف بازی.

  • برای یک دقیقه سپرهای کامل را حفظ کنید (۱/۰)
  • از بانداژ استفاده کنید (۳/۰)
  • حالت‌های مختلف را بازی کنید (۳/۰)
  • به Deadfire طلا بدهید (۱/۰)
  • حریفی را در فاصله بیشتر از ۲۵ متر نابود کنید (۱/۰)
  • بلور روح را در بلندترین کوه قرار دهید (۱۰/۰)
  • از ویرانه‌های Ghost و Shadow دیدن کنید (۳/۰)

مواردی مانند قرار دادن بلور در بلندترین کوه و بازدید از ویرانه‌های Ghost و Shadow واضح نیستند، پس احتمالاً برای عبور از آن‌ها به کمک نیاز خواهید داشت. در ادامه، راهنمایی برای تکمیل چالش‌های مهم این هفته ارائه شده است.

راهنمای چالش‌ های فصل ۶

به Dead fire طلا بدهید

چالش فصل 6 فورتنایت

ما راهنمایی اختصاصی برای این مورد نداریم، اما تنها چیزی که باید بدانید این است که باید از مکان‌های موجود در نقشه بالا دیدن کنید. برای تکمیل این چالش کافی است با استفاده از طلا هر چیزی که می‌خواهید را از Deadfire NPC بخرید.

بلور روح را در بلندترین کوه قرار دهید

چالش فصل 6 فورتنایت

این یکی دیگر از چالش‌های ساده است که شما را به منطقه‌ای خاص می‌فرستد. از راهنمای زیر برای جزئیات بیشتر درباره تکمیل این راهنما استفاده کنید.

بازدید از ویرانه‌های Ghost و Shadow

چالش فصل 6 فورتنایت

برای این چالش، باید از سه منطقه در نقشه بازدید کنید. آن‌ها کمی پخش شده هستند، پس احتمالاً نمی‌توانید در یک مسابقه این چالش را تمام کنید. و این‌ها چالش‌های پیچیده این هفته هستند. خوشبختانه، اگر بدانید باید به کدام سمت بروید و چه‌ کار کنید، سخت‌ترین چالش‌ها هم برایتان زیاد سخت نخواهند بود. این یک لیست از چالش‌های نسبتاً سریع است که باید به عنوان بخشی از فصل ۶، هفته ۱۱ بازی Fortnite آن‌ها را انجام دهید.

 

منبع: DigitalTrends

سیما حسینی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست + 3 =