بررسی چالش های فصل نهم بازی Fortnite

چالش های فصل نهم بازی Fortnite

در این مطلب نگاهی مختصر و مفید به چالش های فصل نهم بازی Fortnite خواهیم داشت و در آن شما را راهنمایی می کنیم تا بهتر بتوانید بازی را انجام دهید. همان طور که می دانید بازی Fortinite ساخته و عرضه شده استودیو اپیک گیمز می باشد که اخیرا تریلر جدیدی از آن انتشار یافته است که چالش های هفته نهم فصل نهم را به گیمران نشان می دهد.

چالش های فصل نهم بازی Fortnite
چالش های فصل نهم بازی Fortnite

همان طور که می دانید بازی Fortnite ساخته و عرضه شده استودیو اپیک گیمز می باشد که اخیرا تریلر جدیدی از آن انتشار یافته است که چالش های هفته نهم فصل نهم را به گیمران نشان می دهد. در مورد فصل نهم از هفته نهم بازی Fortnite باید بدانید که گیمر باید به روش های گوناگون دیگر بازیکنان را نابود کند و به آن ها صدمه بزند.

در قسمت سوم از چالش این بازی همه ی بازیکنان می بایست ۵ مرحله را پشت سر بگذارند و در هر مرحله بازیکن را نابود کنند. اینکه سلاحی که در دست دارید چیست چندان اهمیت ندارد بلکه ارزش سلاح با اهمیت می باشد.

مرحله اول را باید با به قتل رساندن بازیکن به وسیله سلاح خاکستری به پایان برسانید اما در مراحل بعدی با سلاح های به رنگ سبز، بنفش، آبی و در آخر زرد بازیکن را به قتل برسانید. در چالش به قتل رساندن بازیکنان باید به دنبال پنج منطقه به نام  Neo Tilted بروید و در آنجا هم یک نفر را به قتل برسانید.

در انتهای چالش هفته نهم از فصل نهم بازی Fortnite باید از ولکانوونت استفاده کنید و به دیگر بازیکنان صدمه بزنید توجه داشته باشید که در چالش های این بازی تنها ۱۰ ثانیه فرصت دارید تا آن را به اتمام برسانید. نقشه بازی فورتنایت سه در صفحات انرژی خورشیدی بازی می باشد که هر کدام در محیط های گوناگونی قرار دارند.  این محیط ها جنگل، کویری و برفی می باشد.

بعد از به پایان رساندن چالش ها باید ستاره مخفی این هفته را به دست آورید. ستاره مخفی این بازی در منطقه Mega Mail می باشد. اگر علاقمند هستید می توانید چالش های هفته نهم فصل نهم این بازی را در سایت های مربوطه دنبال کنید.

نگاهی به چالش های هفته نهم از فصل نهم بازی Fortnite

با نگاهی گذرا به چالش های هفته نهم از فصل نهم این بازی می توانید شروع خوبی را داشته باشید.

در فصل نهم این بازی شاهد تغییراتی در Retail Row و Tilted Towers می بینید که دو منطقه گفته شده تبدیل به Mega Mail و Neo Tilted شده اند که در هفته اول گیمر با حرکت در تونل های هوایی دورتر از این مناطق می باشد.

ابتدا منطقه Neo Tilted و سپس منطقه Mega Mall را تمام و در چالش سوم آیتم Shadow Bomb را به کار ببرید.

مراحل گفته شده در فصل هشتم بازی می باشند که فقط ۱۰ ثانیه فرصت دارید تا به بازیکن صدمه بزنید پس ابتدا به بازیکن صدمه بیشتری بزنید و در مرحله بعد این صدمه را کمتر کنید.

 • چالش Visit All Sky Platforms

یکی از چالش های موجود در این بازی چالش Visit all Sky Platforms می باشد که گیمر باید در هفت پلتفرم مختلف آن را بازی کند. در چالش گیمر با مشاهد پلتفرم هوایی باید با کمک نقشه محل هر کدام را در بازی پیدا کنید. این پلتفرم مانند پهباد مابین زمین و آسمان می باشد.

 • یافتن Air Bomb ها

شما در مناطقی چون Mega ،Mall Neo Tilted و Loot Lake باید سیستم های تهویه هوا را پیدا کنید. هنگامی که پشت نام خانه ها را ببینید با صفحاتی مواجه می شوید که از آن ها هوا بیرون می رود پس روی آن ها بپرید.

 • به قتل رساندن دشمنان

در این چالش شما در مناطقی مواجه می شوید که از ۵۰ متری دشمنان را بکشید. در مرحله اول فاصله تان با هدف ۵۰ متر و مراحل دوم و سوم ۷۵ و ۱۰۰ متر می باشد.

 • چالش دو تلفن، یک پیانو و یک ماهی بزرگ

منظور از این چالش سه محیط ویژه است که در فصل های  قبلی هم بوده است که در نقشه آن ها را می بینید.

 • حذف Secret Banner

در این فصل دیگر با Secret Banner ها مواجه نمی شوید چرا که حذف شده اند. از این رو در یک هفته ستاره مخفی را به دست می آورید. هر چند که ممکن است در هفته قبل ستاره مخفی را پیدا کرده باشید..

 • چیپ آخر

منظور از چیپ آخر در هفته دوم این فصل از بازی می باشد که آن را به صورت یک معما می بینید که در یک تیم چهار نفره قرار دارد. از چهار نفر گفته شده سه نفر باید چیپ را با استفاده از ایستادن روی دکمه ها فعال نمایند و نفر چهارم آن را بردارد.

 • چالش جان ویک

این چالش را می توانید به دست بیاورید و از آن استفاده کنید.

با به دست آوردن این چالش شما از اول سلاح  Combat و Tacticed Assault Rifle و Combat Shotgun به گیمر داده شده و می تواند با به قتل رساندن دیگر بازیکنان سکه به دست بیاورند.

چالش های فصل نهم بازی Fortnite
چالش های فصل نهم بازی Fortnite

ارزیابی فصل ۹ از بازی Fortnite

فصل نهم بازی Fortinte از بازی های است که به تازگی عرضه شده است. در این فصل شاهد سبک متفاوت بتل رویان با پوشش متفاوت، عوض شدن نقشه بازی، ابزار جدید در قسمت  Creatire و ثابت بودن حالت  Team Rumble خواهید بود. این فصل جدید بوده که به تازگی عرضه می شود. شروع این فصل در ماه دوم فصل بهار اتفاق افتاده است.

از جمله تغییرات این فصل بازی موارد زیر می باشد:

 • نقشه های که در این فصل وجود دارد تم آینده نگری را دارد و دیگر خبری از تم فضای، مکانیکی و آهنی در همه نقشه نیست.
 • در فصل ۷ و ۸ نقشه بازی فضای تم پذیر را می بینید که در مناطق مرکزی و جنوبی اتفاق می افتد. ایده های که بین علاقمندان مطرح گردیده است در بخش  Dusty Dirot نقشه فوران مواد مذاب است.
 • اما در هر صورت انتظار می رفت که در بخش Salty Spring بازی Fortnite تغییرات بزرگی دیده نشده است.
 • آنچه در بخش Creative این بازی می بینید تغییراتی است که در فضا، وسایل و ابزارها می باشد. در این فصل وسایل و تجهیزات متنوع شده است و باعث شده تغییرات خوبی در بازی ببینیم

اخبار مربوط به بازی Fortine

با پایان هر فصل از بازی Fortnite استودیو سازنده این بازی با منتشر کردن اخبار و تصاویر گیمران را در جریان بازی و جزئیاتش قرار می دهد.

در فصل هشتم کاراکتر دزدان دریایی و اضافه شدن آتش فشان به نقشه بازی بودیم که در جدید ترین اخبار این بازی کاراکتر ربات شکلی را می بینیم که از کاراکتر های جدید می باشد که تازه اضافه شده است.

یک رویداد کوچک در این بازی در فصل هشتم که باعث جذب گیمران می شود حذف شدن سلاح ها بوده و علاوه بر آن حذف آتش فشان دو منطقه Tilted Towers و Retail Row می باشد. تغییرات فصل نهم این بازی هم دارای تغییراتی است که آن ها در اختیار کاربران قرار می گیرد.

شروع فصل ۹ بازی Fortnite

 شروع فصل ۹ از بازی بتل رویان Fortnite به تازگی صورت گرفته است که اطلاعاتی را برایتان منتشر می کنیم. در این فصل گیمر با تغییرات گسترده ای از گیم پلی بازی روبرو می شود. اولین مورد مربوط به تغییر سلاح ها و حذف  Vault می باشد. از جمله سلاح ها Pump Shotgun Supperssed Assault Rifle و Scopens Revolver می باشد. ویژگی های جدید چون Sllpsreams و Air vents و مناطق جدید نقشه باز Neo Tilted و Mega Mall اضافه گردیده است.

سلاح های جدید، در این فصل سلاح Shotguns حذف شده و سلاح نیمه خودکار Combat Shotgun جایگزین آن گردیده است که دارای ۱۰ گلوله یا شل می باشد

Fortbytes، فصل نهم این بازی بازیکن می تواند از Fortbytes استفاده کند که به صورت مراحل نا منظمی در بازی وجود دارد.

بازی Fortinte بتل رویال برای ایکس باکس وان

اگر جزء دارندگان کنسول ایکس باکس وان هستید می توانید این بازی را به صورت رایگان برای پلتفرم تان دانلود کنید و از گیم پلی و گرافیک آن نهایت لذت را ببرید. این بازی برای پلتفرم ایکس باکس وان با گرافیک فوق العاده ای نمایش داده شده است.

چالش های هفته نهم فصل نهم بازی Fortnite برای پلتفرم های گوناگونی عرضه شده که ترکیبی از اهداف ساده و دشواربرای پلتفرم می باشد که در این مطلب به راهنمایی های مورد نیاز آن برای گیمر پرداخته ایم.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 + یازده =