چند ساعت طول می‌کشد تا بازی Watch Dogs: Legion را تمام کنید؟

طول بازی Watch Dogs: Legion

بازی سوم و پر از هک جهان باز بعدی یوبیسافت یعنی Watch Dogs: Legion، یکی از طولانی‌ترین مبارزات را به نمایش می‌گذارد و شما را به مناطق مختلف لندن می‌برد. در سومین بازی از این فرانشایز، تمرکز بر به‌ کارگیری مجموعه هکر مخفی DedSec است، در این بازی گروهی را می‌بینیم که هر روزه شهروندان را وارد جنگ می‌کنند تا از پایتخت انگلستان در مقابل رژیم اقتدارگر محافظت کنند و این‌گونه گسترش پیدا می‌کنند و همچنین مناطق بسیاری برای پوشش دهی وجود دارد.

تأیید می‌کنیم که کمپین اصلی چیزی حدود ۲۵ ساعت طول می‌کشد تا تکمیل شود. این زمان بازی همچنین شامل مأموریت‌های اصلی داستان و وظایف به‌ کارگیری بسیار و اهداف جانبی است که در طول راه باید انجام دهید. تعیین اینکه تکمیل محتوای اصلی بازی، از جمله جمع‌آوری اقلام، مأموریت‌های جانبی و دیگر موارد چقدر طول می‌کشد، کمی مشکل است. چیزی که درباره این بازی ویژه است تعداد بی‌نهایت شخصیت‌های قابل بازی است. افرادی که مأموریت‌های جدیدی را به شما ارائه می‌کنند که تصادفی ایجاد شده و در نتیجه امکان ندارد که از کل محتوای بازی خسته شوید.

رتبه ۸ از ۱۰

در مرور کاملی که توسط Gamespot انجام شد، سردبیر یعنی الساندرو فیلاری رتبه ۸ از ۱۰ را به این بازی داد. در این مرور و بررسی، او بیان کرد که بازی بعدی یوبیسافت سرگرم‌کننده است و یک بازی جدیدی است که بر اساس گیم پلی اصلی هک و مهندسی اجتماعی این فرانشایز ساخته شده است.

بازی Watch Dogs: Legion پایه و ایده بازی‌های پیشین خود را در اختیار دارد و آن‌ها را گسترش داده است. اصلی‌ترین ویژگی Legion در ضرب‌المثل قدیمی “قدرت اعداد” نهفته است، که در بازی به شما اجازه می‌دهد هر شخصیتی که به سمت شما می‌آید را به کار گرفته و به‌ جای او بازی کنید و گروهی را از مبارزان آزادی تشکیل دهید. این موضع نهایی برای مبارزه با سیستم تغییر مهمی برای این فرانشایز است و با بهبود گیم پلی هک و مهندسی اجتماعی، تقویت شده است. رویکرد Legion در عین قابل تحسین بودن، دارای مسائل ناخواسته‌ای هم است که پیام قدرتمند وحدت را در مواقع نامناسبی دچار تزلزل می‌کند، اما با این‌حال، این رویکرد جدید باز هم حرف‌های عمیقی برای گفتن دارد.”

زمانی که بازی در تاریخ ۲۹ اکتبر عرضه شود، مطمئناً موارد بسیار دیگری برای پوشش دادن این بازی جهان باز به وجود خواهد آمد، پس منتظر باشید!

 

منبع: Gamespot

سیما حسینی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شانزده − هفت =