چند شخصیت جدید به نسخه جدید بازی WWE 2k اضافه خواهد شد

اخیراً به گوش کاربران رسیده است که بازی WWE 2k20 در حال معرفی شدن است. شرکت سازنده بیان کرده است که WWE 2k قرار است تمام مشکلات گذشته را جبران کند و با قابلیت‌های جدیدی وارد دنیای بازی شود.

بازی WWE 2k
بازی WWE 2k

چند شخصیت جدید به نسخه جدید بازی WWE 2k اضافه خواهد شد

ورزش بخش مهمی از زندگی هر انسان و دنیا را تشکیل داده است. رشته‌های ورزشی بسیار زیادی وجود دارند که برای خود طرفداران زیادی پیدا کرده‌اند. زمانی که بازی‌های ویدیویی مربوط به فوتبال مانند FIFA و PES معرفی شد، بسیاری فکر می‌کردند که دیگر هیچ رشته ورزشی دیگری نمی‌تواند، مانند این بازی‌های ویدیویی برای خود طرفدار داشته باشد. به همین دلیل شرکتی هم اراده ساخت یک بازی مناسب از روی یکی از رشته‌های ورزشی مطرح در جهان نداشت. اولین بازی که نشان داد چنین حرفی اشتباه است NBA 2k بود.

بعد از آن بازی‌های مربوط به کشتی کج معرفی شد و توانست طرفداران بسیار زیادی برای خود پیدا کند. به همین دلیل دیگر همگی باور کرده بودند که این تنها فوتبال نیست که طرفداران جهانی برای خود دارد، بلکه دیگر رشته‌های ورزشی هم می‌توانند بازی‌های مناسبی برای خود داشته باشند.

اخیراً به گوش کاربران رسیده است که بازی WWE 2k20 در حال معرفی شدن است. شرکت سازنده بیان کرده است که WWE 2k قرار است تمام مشکلات گذشته را جبران کند و با قابلیت‌های جدیدی وارد دنیای بازی شود.

تریلر جدید WWE 2k20 از گیم پلی

بخش مهمی که باید اشاره کرد، تریلرهای یک بازی است. WWE 2k20 هنوز تریلری از خود نداده بود و کاربران می‌خواستند بدانند که چه تغییراتی در بازی اخیر WWE 2k20 ایجاد شده است و گیم پلی آن چگونه خواهد بود.

به همین دلیل شرکت سازنده بازی WWE 2k20 تصمیم به ارائه یک تریلر کرد. تریلری که از بازی WWE 2k20 معرفی شده بود، بیشتر در مورد کشتی گیرهایی بود که در این بازی وجود داشتند. شما در این تریلر می‌توانید چگونگی ورود کشتی گیرها را تماشا کنید و همچنین قابلیت‌های جدید هر کشتی گیر به وضوح مشخص شده است. بخش جالب دیگر فن‌هایی بود که به تازگی در کشتی گیرها اضافه شده بود و می‌توانستید از آنها استفاده کنید.

تمام این کشتی گیرها برای کاربران جذاب بودند؛ اما شخصیتی در میان آنها وجود داشت که جذابیت بسیار بیشتری داشت و همگی محو آن شده بودند. Fiend یکی از کشتی گیرهایی است که شخصیتی اهریمنی دارد و به شیطان معتقد است. او سخنان جالبی را هنگام مبارزه بیان می‌کند و رفتارهای عجیبی از خود نشان می‌دهد تا باعث ترس دیگران شود.

البته تمام این کارها تنها در حد یک نمایش است و مشخص است که هیچ نیروی جادویی در آن وجود ندارد و تنها می‌خواهد تفاوت خود را نشان بدهد. زمانی که تریلر را تماشا می‌کنید، شخصیت شیطانی به میدان می‌آید و ایده‌های متفاوتی به شما می‌دهد که یکی از آنها یک ایده شیطانی برای انجام دادن است.

بازی WWE 2k
بازی WWE 2k

بازخوردهایی نسبت به تریلر بازی WWE 2k20

همانطور که می دانید، بازی WWE 2k تنها بازی است که در مورد کشتی کج ساخته شده است. به همین دلیل به تنهایی توانسته است محبوبیت خود را پایدار نگه دارد و دیگر رقیبی برای رقابت در میدان نداشته است.

بازی WWE 2k در کنار نبود رقیب، به خوبی بازی خود را گسترش داده است. شما در این بازی شاهد کیفیت بسیار مناسبی خواهید بود. چهره شخصیت‌های بازی به خوبی ساخته شده است و در هر شخصیت همان جذابیتی وجود دارد که در خود کشتی کج می‌توانید شاهد آن باشید.

حال بازخوردی که برای تریلر جدید بازی WWE 2k20 وجود داشت، شاهکار و قابل تحسین بود. طبیعی است که هر ساله از تریلرهای بازی WWE 2k حمایت شود زیرا رقیبی برای خود ندارد و به تنهایی می‌تواند هدف خود را جلو ببرد. این همان روندی است که باید دیگر رشته‌های ورزشی هم طی کنند تا رقابتی بسیار جدی در میان رشته‌های ورزشی مختلف شکل بگیرد.

بازی‌های WWE 2k خود به تنهایی توانستند افراد زیادی را به کشتی کج علاقه مند کنند و همین باعث شد که این صنعت طرفدار زیادی برای خود پیدا کند و سرمایه زیادی وارد آن شود. به همین دلیل است که همیشه از بازی کشتی کج حمایت می‌کنند تا نسخه‌های بهتری را از خود نشان بدهد.

حال اگر چنین چیزی هم در دیگر بازی‌ها به وجود بیاید، طرفداران زیادی برای هر رشته ورزشی پیدا می‌شود و رقابت میان ورزش‌های جدی‌تر خواهد بود. البته باید گفت که این ساخت نیاز به هزینه زیادی دارد که باید اسپانسرهای مناسبی برای هر عنوان ورزشی پیدا شود و این انگیزه را برای ساخت ایجاد کند تا همه چیز جذاب تر شود.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پانزده + شش =