ویژگی های بازی Final Fantasy IX

چه چیزهایی درباره بازی Final Fantasy IX خوب است؟

بیشتر طرفداران اعلام کرده اند که بازی Final Fantasy IX بهترین بازی از این مجموعه است، اما این بازی چه ویژگی ای داشته که شایسته چنین تعریف هایی است. با توجه به اینکه این بازی اکنون در پلتفرم های نسل کنونی پلی استیشن ۴، ایکس باکس وان، نینتندو سوییچ، کامپیوتر، ویندوز ۱۰، iOS و اندروید در دسترس قرار گرفته است، به نظر می رسد زمان خوبی برای بررسی چیزهایی است که در این بازی مورد علاقه همگان قرار گرفته است.

همه شخصیت ها به یاد ماندنی و منحصر به فرد هستند

بازی Final Fantasy IX دارای شخصیت های ویژه ای در بین مجموعه بازی های Final Fantasy است حتی شاید بتوان گفت که شخصیت های ویژه ای نسبت به تمامی بازی ها دارد. هر شخصیتی در این بازی پلی استیشن هم از نظر ظاهری و هم از نظر شخصیتی کاملا متمایز است.
برای مثال، Zidane، رهبر صوری بازی  را در نظر بگیرید. او یکی از قهرمانان شاد و بی نظیر است که بازی را هدایت می کند و طبیعت بدجنسش بازتابی از گیرنده دم های میمون مانند او است.
همچنین شخصیت Quina را تصور کنید، فرد شکمویی که باند را به هم متصل کرد تا از جانوران و گیاهان جهان تا حد ممکن استفاده کند.

ویژگی های بازی Final Fantasy IX
ویژگی های بازی Final Fantasy IX

با توجه به پیشرفت انگیزه ها، او یکی از شخصیت های مهربان و دراز زبانی است که طراحی آن تقریباً مخالف با دیگر چیزهای این مجموعه است.
این تنها نمونه ای کوچک از شخصیت های فوق العاده این بازی بود تمامی شخصیت های این بازی مدت ها پس از اینکه بازی را کنار گذاشتید، باز هم در خاطرتان خواهند ماند.

داستان بازی

شروع بازی Final Fantasy IX پلی استیشن بسیار سریع اتفاق می افتد، این بازی بسیار سرگرم کننده و جالب است، احتمالاً هرگز نمیتوانید حدس بزنید که ادامه ماجراجوییتان چه خواهد بود و به کجا خواهد رسید.
اما Final Fantasy IX شما را به سفری احساسی می برد، تا جایی که شخصیت های فیزیکی را تحت تأثیر قرار داده و تغییر می دهد. تاریکی جدی در این دنیا وجود دارد. این مورد خود شاهدی ویژه در مورد Vivi است. ماجراجویی Black Mage جوان به یک اندازه تعجب آور و تکان دهنده است. و علیرغم درد و تراژدی ای که قهرمانان تحمل می کنند، روایت داستان هرگز غم انگیز نمی شود.

چه چیزهایی درباره بازی Final Fantasy IX خوب است؟
چه چیزهایی درباره بازی Final Fantasy IX خوب است؟

سیستم توانایی ها سرگرم کننده و انعطاف پذیر است
نبوغ سیستم توانایی بازی Playstation 4 Final Fantasy IX این است که درک آن آسان است و به طرز غیر قابل باوری عمیق است. در این قسمت اساس شگفت انگیز نحوه کار آن را گفته ایم: تقریباً تمامی سلاح ها شامل مهارت ذاتی و توانایی های پشتیبانی هستند.

مهارت ها، دستورات فعالی هستند که می توانید در مبارزه استفاده کنید، مانند طلسم های جادویی یا حملات فیزیکی مرگبار پس تا زمانی که به آن مهارت مجهز شده اید، می توانید از آن استفاده کنید، و در نهایت یاد میگیرید که توانایی ها همیشگی هستند.

توانایی های پشتیبان پاداش های غیرفعالی هستند که توانایی شخصیت ها را افزایش می دهند، مثل سلامتی و آسیب بیشتر در مقابل انواع مشخص دشمن، البته شما به الماس های جادویی نیاز دارید تا آن ها را فعال کنید توانایی های مختلف به تعداد مختلفی الماس نیاز دارند، پس هرگز الماس کافی برای استفاده از همه آن ها ندارید.

سپس مشکلات و پیچیدگی های دیگری هم وجود دارد، مانند این حقیقت که برخی شخصیت ها نمی توانند از مهارت و توانایی های خاصی استفاده کنند. این به این معنا است که شما باید تصمیمات مشخصی درباره تشکیل گروه خود بگیرید.

فعالیت های جانبی خیلی خوب هستند

اگر شما فردی هستید که دوست دارید از همه چیز سر در بیاورید، بازی Final Fantasy IX برای شما مانند هدیه ای از Eidolons خواهد بود این بازی قطعا همه ماموریت های جانبی شگفت انگیز، راز ها و مینی بازی ها را جمع آوری کرده است.
مشهورترین آن ها نیز Tetra Master است. این کارت بازی فریب دهنده و عمیق را می توان با بسیاری از شخصیت های جهان عظیم Final Fantasy IX بازی کرد، و بسته به نوع بازیکنی که استفاده می کنید، می تواند سرگرم کننده یا زمانبر باشد که ساعت ها شما را درگیر می کند.

داستان اصلی بازی نیز شگفت انگیز است، اما عاملی در تمامی فعالیت های سرگرم کننده جانبی و این بازی، این است که در حقیقت ساعت ها شما را مشغول خواهد کرد.
۵.این بازی در بهترین روش برای طرفداران ساخته شده است.

یک روش درست و یک روش غلط برای خدمت رسانی به طرفداران وجود دارد  بازی Final Fantasy IX از روش درست استفاده کرده است.
این بازی پلی استیشن ۴ جشن مجموعه Final Fantasy است، و نسبت به بازی های قبلی، پر از گره های سرگرم کننده است. برای مثال، طرح Black Mage دقیقا به Final Fantasy اصلی اشاره دارد.

نام شخصیت ها و مکان ها از عناوین اولیه گرفته شده است. احتمالا درباره جادوگران و نام توانایی های خاص هم به همین شکل بوده است.
اگر طرفدار پر و پا قرص این مجموعه هستید، با حجم عظیم رویدادهای قبلی و تخم مرغ های عید پاک روبرو خواهید شد.اما باز هم نیاز نیست خیلی قدیمی باشید تا از بازی لذت ببرید. این بازی همچنان از خیلی جهات سرگرم کننده و ماجراجویی مستقلی است.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوزده + 2 =