بازی های رایگان پلی استیشن پلاس

چگونه بازی های رایگان پلی استیشن پلاس را دانلود کنیم.

اگر پلی استیشن پلاس دارید می توانید بازی های آن را به صورت رایگان دانلود کنید. برای دانلود این کار کافی است که اشتراکی در پلی استیشن پلاس داشته باشید. با اشتراک داشتن در پلی استیشن پلاس می توانید از جوایزی چون دانلود رایگان بازی های بهره مند شوید.

دریافت بازی های رایگان در پلی استیشن پلاس

بعد از روشن کردن دستگاه بازی خود به منوی Ps Plas بروید. به محض رفتن به این منو می توانید بازی های دو ماه پیش را ببینید، فقط کافی است روی هر بازی کلیک کنید. با زدن گزینه Add to Library پنجره ok را انتخاب کنید. حالا این بازی که انتخاب کرده اید را در آرشیو خود خواهید دید و در صفحه بازی دانلود شروع می شود یا می توانید در قسمت Library دانلود را داشته باشید. آنچه که باید بدانید این است که شرکت سازنده پلی استیشن ماهانه بازی های را به صورت رایگان در اختیار گیم بازان قرار می دهد که شما می توانید آن را به آرشیوتان بیافزاید و از بازی ها با اشتراک پلی استیشن پلاس خود استفاده کنید.

بازی های رایگان پلی استیشن پلاس در ماه های اخیر

در ماه های اخیر پلی استیشن پلاس برخی بازی ها را به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار داده است که برایتان نام می بریم و به توضیح مختصری از بازی ها می پردازیم.

چگونه بازی های رایگان پلی استیشن پلاس را دانلود کنیم.
بازی های رایگان پلی استیشن پلاس در ماه های اخیر

بازی Call of Duty، Modern warfare

بازی Call of Duty نسخه جنگ های مدرن یکی از بازی های بوده است که به صورت رایگان در دسترس مشترکین پلی استیشن پلاس قرار گرفته است. این اثر تحول تاریخی بزرگی است که علاقمندان زیادی را دارد و در سبک تیراندازی شخص اول بسیار عالی بوده است.

بازی The Witess

The Witess در سال ۲۰۱۶ انتشار یافت. این بازی گیمر را به فضای پر از رمز و راز و معما می برد و طرفداران خود را داشت. مشترکین پلی استیشن پلاس می توانند به خوبی به صورت رایگان این بازی را استفاده کنند و از تجربه آن لذت ببرند. اکنون بد نیست کمی در مورد دانلود بازی های پلی استیشن به وسیله دستگاه های چون گوشی های هوشمند را بدانید.

دانلود بازی های پلی استیشن برای گوشی های هوشمند

با دانلود بازی های پلی استیشن به وسیله گوشی های هوشمند شما می توانید در هر شرایطی از بازی های پلی استیشن لذت ببرید. هر چند که بازی های Playstation 4 حجیم تر بوده و ممکن است که دانلودشان زمان ببرد اما بازی هایش ارزشمند می باشد. برای دانلود بازی های پلی استیشن برای یک گوشی برنامه سونی را که رسمی است روی گوشی همراه هوشمندتان اجرا و نصب کنید.

لیست بازی های رایگان در پلی استیشن ۴

در این قسمت سعی کرده ایم که بازی های رایگانی که در اختیار استفاده کنندگان پلی استیشن قرار داده می شود را معرفی کنیم تا با آن ها آشنا شوید. اخیرا با افزایش قیمت بازی های به اشتراک گذاشته در شبکه پلی استیشن روبرو شده ایم که باعث می شود گیمر ها نتوانند همه ی بازی های محبوب خود را دانلود کنند. در میان این بازی ها برخی بازی ها وجود دارد که توسط شرکت سازنده کنسول در اختیار کاربران قرار می گیرد. در اینجا شما را با تعداد زیادی از این بازی های رایگان آشنا می کنیم که با این حال خرید آن ها درون برنامه ای بوده یا به صورت رایگان در اختیار استفاده کنندگان قرار می گیرد.

یک نکته مهم در مورد این بازی این است که باید آنلاین باشید. در ادامه به لیست کامل بازی های رایگان پلی استیشن ۴ پرداخته ایم که می توانید آن را از فروشگاه دانلود کنید.

چگونه بازی های رایگان پلی استیشن پلاس را دانلود کنیم.
چگونه بازی های رایگان پلی استیشن پلاس را دانلود کنیم.

لیست بازی های رایگان پلی استیشن ۴

بازی Freestyle 3one3، بسکتبال خیابانی نام این بازی است که علاوه بر بازی تم های رایگانی را هم دارد و یک بازی چندنفره لذت بخش می باشد.

بازی Adventure pop، ترکاندن حباب یک بازی سرگرم کننده و بسیار آسان می باشد که مراحل گوناگونی را دارد.

بازی Aventure capitalist، سرمایه دار ماجراجو در مورد یک بازی جذاب است که ادامه دار و البته اعتیاد آور است.

بازی Airmech Arena، از بازی های اکشن است که گیمر در نقش غول مکانیکی بازی می کند و ساعت ها شمات را سرگرم می کند.

Atom Universe از بازی های فکری می باشد که فضای آن مربوط به شهر بازی می باشد.

بازی Let it Die، Let it Die یا همان نمیر ای جون از بازی های خاص ژاپنی است.

از بازی های دیگری که فقط به عناوین آن ها بسنده کرده ایم موارد زیر است.

مارول قهرمان امگا ،ماینکرافت (نقش قهرمانی) حالت داستانی، نسخه های بازی پرطرفدار بسکتبال ان بی ای ،بازی حماسه ای در کار نیست
مجموعه بازی های اورک ها باید بمیرند.

بازی onigiri، بازی پالادین، بازی پینت بال ویژه طرفداران پینت بال، بازی پاراگون، بازی پوکس نورا ،بازی آشوب جهانی، بازی پرومینس پورکر.

مجموعه بازی های قدیمی و محبوب Pro Evolution Soccer

مجموعه بازی های رزدنت اویل ،بازی اسمیت

مجموعه بازی های مرد عنکبوتی

بازی Star Trek Online که همان بازی سفرهای کهکشانی است.

و سایر بازی ها شما می توانید هر کدام از بازی ها را با اشتراک داشتن در شبکه پلی استیشن پلاس رایگان بازی کنید و لذت ببرید.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 − 15 =