کاراکتر تانوس میزبان بازی Fortnite

کاراکتر تانوس احتمالا بازهم میزبان بازی پلی استیشن4 Fortnite می شود

شخصیت منفی این فیلم (تانوس) نام دارد را هم به خوبی می شناسید. این شخصیت یکی از کاراکتر های بازی فورتنایت بود، توانست در مدت زمانی محدود جذابیت این عنوان را برای کاربران و گیمرها بیشتر کند. بسیاری از گیمرها از حضور تانوس در فورتنایت راضی بودند.
حالا که صحبت از فیلم Avengers: Endgame به میان آمده است گیمرها می توانند خودشان را برای حضور مجدد تانوس در بتل رویال فورتنایت آماده کنند. البته همه چیز در مورد حضور تانوس به حدس و گمان ها محدود نشده است. از آن جایی که اطلاعاتی در مورد کد های این بازی پلی استیشن ۴ به دست آمده است، شایعه ها، حدس و گمان ها بیشتر از قبل به واقعیت نزدیک شده اند.

کاراکتر تانوس احتمالا بازهم میزبان بازی پلی استیشن4 Fortnite می شود
کاراکتر تانوس احتمالا بازهم میزبان بازی پلی استیشن۴ Fortnite می شود

تانوس برای مدت زمانی محدود مهمان فورتنایت خواهد بود. پیش بینی شده که تانوس در این بازی نقش یک قاتل را بر عهده خواهد داشت تا گیمر ها را در مسیر ترسناکی که در پیش گرفته است با خود همراه سازد.
توجه نداشتن به حدس و گمان ها پیش از ظهور تانوس، بهترین کار ممکن باشد. زیرا در صورتی که خودتان را برای حضور تانوس آماده کنید، اما در فورتنایت خبری از حضورش نباشد، به شدت غافلگیر خواهید شد. اما با یک محاسبه ساده به نظر می رسد که حضور تانوس در فورتنایت چندان اتفاق دور از ذهنی هم نباشد. زیرا همان طور که پیشترهم گفته شد، به نمایش درآمدن Avengers: Endgame می تواند تاثیر به سزایی بر حضور تانوس داشته باشد.
ضمن اینکه با توجه به کدهای بازی به نظر می رسد کمپانی Epic games به فکر جای دادن تانوس در میان اتفاقات فورتنایت باشد. اگر از علاقمندان به بازی فورتنایت و شخصیت تانوس هستید، باید منتظر نمایش فیلم Avengers: Endgame باشید. زیرا بدون شک با انتشار این فیلم اطلاعات دقیق تری از تانوس در اختیار گیمرها قرار خواهد گرفت.

آشنایی بیشتر با بازی فورتنایت

فورتنایت یکی از بازی های نسل هشتمی است که از مدت زمان تولدش ۲ سال می گذرد. این بازی که با حضور تانوس به محوبیت بیشتری رسید، برای پلتفرم های مختلف در دسترس است. علاوه بر دارندگان کنسول های نینتندو، سونی و مایکروسافت، دارندگان گوشی های هوشمند هم می توانند تجربه حضور در بازی فورتنایت را داشته باشند.
شما در بازی فورتنایت پا به دنیایی در سبک بقا می گذارید که باید تا جای ممکن از جانتان دفاع کنید. البته می توانید در این راه از ابزار ها و ادوات جنگی هم کمک بگیرید. استفاده از این ابزارها و ادوات به شما کمک می کند تا با قدرت بیشتری در مقابل زامبی ها و هوش مصنوعی بازی ایستادگی کنید.
Fortnite Battle Royale عنوان ارزشمند و هیجان انگیزی است که با سایر بازی های ویدئویی کمی متفاوت است. در این بازی ۱۰۰ گیمر اجازه حضور خواهند داشت. شما هم می توانید به عنوان یکی از گیمرهای این بازی به این گروه ۱۰۰ نفره ملحق شوید. برای این کار دو راه در پیش رو خواهید داشت. هم می توانید به صورت تک نفره در داستان بازی پیش بروید و یا اینکه به عضویت یک گروه در بیایید.

داستان بازی فورتنایت

داستان بازی Playstation 4 هم از این قرار است که شما به همراه یک چتر در جزیره های دور از دسترس فرود می آیید تا در میان اتفاقات هیجان انگیز فورتنایت قرار بگیرید. برای اینکه بتوانید جان خودتان را نجات دهید، باید با دشمنان مختلف بازی وارد مبارزه شوید. این کار تا جایی ادامه خواهد داشت که بتوانید به عنوان تنها بازمانده فورتنایت نامتان را ثبت کنید.

کاراکتر تانوس احتمالا بازهم میزبان بازی پلی استیشن4 Fortnite می شود
کاراکتر تانوس احتمالا بازهم میزبان بازی پلی استیشن۴ Fortnite می شود

البته همه چیز به این آسانی ها نیست. شما باید بتوانید علاوه بر شکست دشمنانتان با تغییراتی که در محیط پیرامونتان هم اتفاق می افتد، کنار بیایید. یکی از این تغییرات کوچک شدن جزیره است! جزیره در طول مراحل بازی کوچک و کوچک تر می شود تا شرایط دوام آوردنتان را سخت تر از قبل کند. برای اینکه بتوایند از این مشکل با موفقیت خارج شوید، باید به دنبال راه های تازه باشید.
باید از تله استفاده کنید یا به دنبال کشف اسلحه های تازه باشید و در کنارش به فکر ساخت مواضع دفاعی باشید. نکته جالب اینکه با کوچک شدن جزیره و آب رفتن نقشه، بازی بازان بیشتر به هم نزدیک می شوند. به همین دلیل باید ذهن پویایی برای تطبیق شرایط و بیرون امدن از این بحران را داشته باشند.
شما در این بازی تنها به یک نقشه دسترسی خواهید داشت. اگر چه همه چیز به یک نقشه در بازی محدود شده اما کارتان اصلا ساده نخواهد بود. زیرا این نقشه بسیار گسترده و پویا تر است و مدام تغییرات تازه ای در آن نمایان می شود. کار اعمال تغییرات بر روی نقشه بازی به دست کمپانی (اپیک گیمز) سپرده شده است.
بدین ترتیب نقشه بازی در هر لحظه به روزرسانی خواهد شد و اتفاقات تازه می شود. بزرگ ترین اتفاقی که اخیرا در مورد فورتنایت افتاده است، به آپدیت آخر بازی مربوط است. در این به روز رسانی شهری تازه به نقشه اضافه شده تا همه چیز نسبت به گذشته پیچیده تر و پویاتر شود.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × 1 =