بررسی اضافه شدن کاراکتر جدید به بازی Little Big Planet 3

بازی Little Big Planet 3

کاربرانی که علاقه مند به بازی Little Big Planet 3 هستند، می توانند خوشحال باشند چرا که به زودی با اتفاق جدیدی در بازی رو به رو خواهند بود. سازندگان این بازی در حساب رسمی مربوط به بازی ۳ Little Big Planet در توییتر، تصویری را قرار دادند و از این طریق، از اضافه شدن کاراکتری جدید به آن خبر دادند.

بازی Little Big Planet 3
بازی Little Big Planet 3

کاربرانی که علاقه مند به بازی ۳ Little Big Planet هستند، می توانند خوشحال باشند چرا که به زودی با اتفاق جدیدی در بازی رو به رو خواهند بود. سازندگان این بازی در حساب رسمی مربوط به بازی ۳ Little Big Planet در توییتر، تصویری را قرار دادند و از این طریق، از اضافه شدن کاراکتری جدید به آن خبر دادند. شواهد خبر از آن می دهد که این کاراکتر جدید، دکتر هو که یک شخصیت معروف سریالی تلویزیونی با همین نام می باشد، خواهد بود و قرار است به زودی به این بازی وارد شود.

تمام نشانه ها و شواهد نشان می دهد که کاربران به زودی به کاراکتر دکتر هو در بازی ۳ Little Big Planet دسترسی پیدا خواهند کرد چرا که حساب رسمی مربوط به این بازی با این اقدام یعنی قرار دادن تصویری خاص در توییتر، خبر از این موضوع داد که در آینده ای نه چندان دور یک کاراکتر به این بازی پرطرفدار اضافه می شود. در این تصویر تنها چیزی که نشان داده شده است، چشم های این کاراکتر است اما همین تصویر چشم نیز کافی بود تا کاربران متوجه شباهت های آن با دکتر هو که از جمله شخصیت های معروف سریالی تلویزیونی است، شوند. این موضوع وقتی بیشتر جلب توجه کرد که در شرح این توییت، جمله ای معروف که منتسب به دکتر هو می باشد، نوشته شد و این می تواند تایید کننده نظر کاربران باشد. کاربران شاهد نوشته شدن جمله “او می آید” که از جمله جملات معروف دکتر هو است بودند.

در مورد دکتر هو باید گفت که آن یک سریال علمی تخیلی است که از جمله پر بیننده ترین سریال های ساخت شبکه بی بی سی می باشد. سال ۱۹۶۳ زمان آغاز نمایش آن بود و تاکنون، شاهد نمایش آن در چندین مجموعه بوده ایم. داستان این سریال در ارتباط با کاراکتری به نام دکتر هو است که توسط ماشین زمان خود به سفرهای مختلفی می پردازد. این شخصیت را می توان از نسل اربابان زمان دانست که هزاران سال پیش منقرض شده اند. این سریال به قدری محبوب است که استفاده از کاراکتر اصلی آن در این بازی می تواند برای کاربران شگفت انگیز باشد و آنان را به تجربه این بازی مشتاق کند.

همان طور که اشاره شد و با توجه به این تصویر، می توانیم این نوید را بدهیم که به زودی کاراکتر دکتر هو به بازی ۳ Little Big Planet اضافه خواهد شد. پس سازندگان به زودی بسته الحاقی جدیدی را برای این بازی منتشر خواهند کرد و توسط این بسته، این کاراکتر را وارد بازی خواهند کرد. در مورد این بسته الحاقی اطلاعات زیادی در دست نیست و مشخص نشده است که آیا آن، حاوی کاراکترهای دیگری از جمله  TARDIS که در این سریال وجود داشت، خواهیم بود یا خیر. نکته ای که مهم است این است که اگر دیگر شخصیت ها و دشمنان این سریال هم در این بسته وجود داشته باشند و به همراه دکتر هو وارد بازی شوند، می تواند جذابیت بیشتری داشته باشد و برای کاربران هیجان انگیزتر شود. از جمله این شخصیت ها می توان به دلکس و مرد سایبری اشاره کرد. تنها کاری که از ما ساخته است، انتظار برای ارائه اطلاعات بیشتر در این خصوص است اما نکته امیدوار کننده این است که انتشار عکس کارکتر جدید این بازی و دیگر اطلاعات بسته الحاقی جدید، خبر از این موضوع می دهد که برای رونمایی از این بسته مدت زمان زیادی منتظر نخواهیم ماند و به زودی اطلاعات جدیدی از آن کسب خواهیم کرد.

بازی Little Big Planet 3
بازی Little Big Planet 3

شخصیت اصلی بازی Little Big Planet 3

مجموعه بازی Little Big Planet را می توان از بهترین سکوبازی های تاریخ دانست. شخصیت اصلی این بازی، سک بوی نام دارد و از چنان محبوبیتی برخوردار است که در کمتر کاراکتری این تعداد طرفدار را می توان دید. این محبوبین موجب شده است تا کاربران به آن لقب کاپتان آمریکا و مرد آهنی بدهند. این مجموعه بازی به صورت انحصاری برای کنسول های پلی استیشن سونی عرضه شده است و کاربران دیگر پلتفرم ها از تجربه آن محروم مانده اند. ارائه بازی های انحصاری برای کنسول های شرکت سونی سابقه ای دیرینه دارد و بازی سازهای زیادی تاکنون با این شرکت همکاری کرده اند و بازی های مختلفی را برای نسل های مختلف این کنسول عرضه کرده اند. بازی Little Big Planet هم جزو این دسته بازی هاست و ویژگی های خوب آن موجب شده است تا کاربران پلی استیشن از انتخاب خود راضی باشند و همواره منتظر ارائه نسخه ای جدید از این بازی و البته بسته های الحاقی جدید برای هر نسخه جدید از این بازی باشند. سازندگان این بازی نیز از هیچ تلاشی در این زمینه فروگذار نکرده اند و تا آن جا که می توانستند، سعی در به روزرسانی این بازی داشته اند. تاکنون شاهد ارائه سه نسخه از این مجموعه بازی بوده ایم که هر کدام از آن ها در نوع خود، توانسته به موفقیت برسد و هم کاربران و هم منتقدین را راضی نگه دارد.

آخرین نسخه این بازی یعنی ۳ Little Big Planet هم همانند نسخه های پیشین با موفقیت رو به رو شد و توانست نمره های خوبی را کسب کند. اکثر نمره های این بازی از ۹۰ به بالا می باشد که نشان از موفقیت آن و جلب نظر مثبت منتقدین دارد. در بین نقدهای این بازی، کمتر شاهد نظرات منفی هستیم و اکثر نقدها در مورد آن مثبت بوده است. این بازی حاوی کاراکترهای جدیدی به همراه Sackboy می باشد و هر کدام از این کاراکترها، با استفاده از ویژگی شخصی سازی موجود در بازی، کاملاً قابل تغییر شکل به شیوه دلخواه کاربر هستند. در این بازی خود کاربران می توانند یک ماجراجویی بزرگ را بسازند و همین موضوع موجب شده است تا هیجان بازی غیر قابل پیش بینی باشد. سازنده این بازی، Sumo Digital است و این بازی را در سبک پلتفرمینگ ساخته است. در این بازی هم بخش تک نفره وجود دارد و هم شاهد بخش چند نفره خواهیم بود. در مورد رده سنی آن هم باید گفت که برای تمامی افراد مناسب است و هیچ محدودیت سنی ندارد. شرکت Sony Computer Entertainment هم انتشار آن را بر عهده داشته است. نکته آخری هم که در مورد این بازی باید گفت در مورد پلتفرم هایی است که قابلیت پشتیبانی از این بازی را دارند و باید گفت که این پلتفرم ها، پلی استیشن ۳ و پلی استیشن ۴ شرکت سونی می باشند.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

13 − 8 =