وجود داشتن کاراکتر مونث در بازی NBA Live 19 PS4

بازی NBA Live 19

بازی پلی استیشن NBA Live 19 جدید ترین بازی ساخته شده ی کمپانی الکترونیک آرتز می باشد که قرار است در نیمه شهریور امسال عرضه شود و با توجه به بکارگیری تکنیک های انیمیشن سازی پی آر ام وهمینطور حالات متعدد و مختلفی مانند Squad Building ویژگی و قابلیت ها ی جالبی را در اختیارمخاطبان بگذارد.

بازی NBA Live 19
بازی NBA Live 19

بازی پلی استیشن NBA Live 19 جدید ترین بازی ساخته شده ی کمپانی الکترونیک آرتز می باشد که قرار است در نیمه شهریورامسال عرضه شود و با توجه به بکارگیری تکنیک های انیمیشن سازی پی آر ام وهمینطور حالات متعدد و مختلفی مانندSquad Building ویژگی و قابلیت ها ی جالبی را در اختیارمخاطبان بگذارد.

بازیکن مونث در بازی NBA Live 19

طی به روز ترین اخبار دنیای گیم، متوجه این خبر شدیم که سازندگان بازی مذکور، توانایی ساخت بازیکن مونث را در این بازی به صورت رسمی تایید کرده وبه واسطه آن بازیکنان این قابلیت را دارند که آواتار مونث خود را در بازی ایجاد کنند و با آن در بخش هایی مانند The One که به صورت رسمی معرفی شده است، بازی را انجام دهند.طی مصاحبه ای که بلاگ Dualshockers با کارگردان این بازی یعنی رایان سانتوس داشته است، معلوم شد کهاستقبال طرفداران از شبیه سازی WNBA(لیگ بسکتبال زنان آمریکا) در نسخه ۱۸ این بازی، عامل اصلی افزودنقابلیت ساخت کاراکتر مونث در جدید ترین نسخه این سری بوده است. در NBA Live 19 در بخش‌هایی مانند The One ،Live Run ،Life Events و Steets Tour با بانوان بسکتبالیستی که در بازی طراحی شده‌اند مواجهمی شوید؛ در نهایت کسانی که یک آواتار مونث برای خود می‌سازند نیازی نیست که نگران کمبود محتوا و مسائل مشابه باشند.

بازی NBA Live 19
بازی NBA Live 19

بازی NBA Live 19 در تاریخ ۷ سپتامبر برابر با ۱۶ شهریور برای کنسول های پلی استیشن ۴ و ایکس باکس وان عرضه می شود. در ادامه به توضیح مختصری در رابطه با این مجموعه پرطرفدار خواهیم پرداخت.بازی مذکور یک بازی وزشی بسکتبال است که توسط کمپانی الکترونیک آرتز خلق شده است و همه ی ما می دانیم کهکمپانی مذکور در ساخت بازی های ورزشی پیشرو برده و رقبای زیادی ندارد که بتوانند در این زمینه با آن به مقابلهو حتی اگر می توانیم بگوییم در برخی زمینه های سبک بازی ورزشی این کمپانی رقیبی ندارد.تا به حال ۱۸ نسخه از بازی ورزشی بسکتبال NBA Live توسط این کمپانی به بازار عرضه شده است و یکمورد دیگر هم به زودی منتشر شده و به این لیست افزوده می شود.
جدید ترین نسخه این سری دارای حالت The One می باشد که در آن به بازیکنان این قابلیت داده می شود که بازیکنموردنظر خود را در حالت Career به یک افسانه تبدیل کنند. حالت‌های مختلفی برای بازیکنان در نظر گرفته شده استو باید بدانید که هر یک از کاراکترها داستان مختلفی را شروع می‌کنند که با توجه به تصمیم‌های شما پیش می‌رود.در حالی که مجموعه بازی‌های NBA LIVE شامل چندین حالت Career بوده‌اند، اما THE ONE تجربه کاملا متفاوتیارایه می‌دهد. رایان سانتوز، کارگردان بازی NBA LIVE 19، در این باره در مطلب معرفی این حالت نوشت:THE ONE
 راه جدیدی است که به مخاطبان این قابلیت را می دهد که خودشان را در بازی ببینند و در حالی که آزادیعمل‌های زیادی در اختیار آنها قرار می‌گیرد، با تصمیم‌های خودشان کاراکتر خود را ارتقا دهند. تجربه آفلان یا آنلاین،بازی کردن در خیابان‌ها یا لیگ‌ها و رویداد‌های همکاری چند نفره یا بخش آنلاین Live Run از حالت‌هایی هستند که انتظار شما را می‌کشد. من در مورد بازخورد مثبت و نقد‌های انجمن‌ها احساس رضایت می‌کنم تا از این رو بتوانیممجموعه NBA Live را ارتقا دهیم.یکی از ویژگی‌های کلیدی THE ONE قابلیت شخصی‌سازی روش بازی یا همان Playstyle کاراکتر شما است. کاربرانمی‌توانند توانایی کاراکتر خود را به سلیقه خود تنظیم کنند و به مرور آن را ارتقا داده و بهبود ببخشند.
به صورت کلی این نسخه از بازی دارای قابلیت های فروانی می باشد که با عرضه بازی، بازیکنان با استفاده از آنها می توانند به آزادی عمل زیادی در بازی دست پیدا کنند و بخش های مختلفی را برای امتحان و سرگرمی داشتهباشند و به واسطه امکاناتی که در بازی توسط سازندگان قرار گرفته است، از انجام آن لذت ببرند. پیشرفت بازیکنانبه بهبود یافته ترین شکل ممکن و روندهای داستانی متعدد و تمام مواردی که سازندگان برای این نسخه در نظرگرفته اند، می توانند نسخه مذکور را بسیار بهبود یافته تر از نسخه های پیشن نشان دهند و یک تجربه ناب ورزشی
را در اختیار بازیکنان و هواداران این سری قرار دهند.

امیرمحمد ترابی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × سه =