بررسی اعلام کاراکترهای گیم Dragon Ball Fighterz

گیم Dragon Ball Fighterz

شرکت باندای نامکو، به عنوان تولید کننده و ناشر گیم Dragon Ball Fighterz 3 کاراکتر تازه را برای این بازی معرفی نمود. بر اساس آخرین اخبار منتشر شده از دنیای بازی، به تازگی اطلاع یافتیم که تعداد مبارزان بازی Dragon Ball FighterZ در حال افزایش می باشد. در شماره آخر مجله‌ V-Jump تصاویری از ۳ کاراکتر تازه گیم Dragon Ball Fighterz انتشار یافت. علاوه بر تصاویر انتشار یافته از این ۳ کاراکتر، جزئیات مرتبط با شیوه مبارزه آنها هم مشخص گشته است.

گیم Dragon Ball Fighterz
گیم Dragon Ball Fighterz

شرکت باندای نامکو، به عنوان تولید کننده و ناشر گیم Dragon Ball Fighterz  کاراکتر تازه را برای این بازی معرفی نمود. بر اساس آخرین اخبار منتشر شده از دنیای بازی، به تازگی اطلاع یافتیم که تعداد مبارزان بازی Dragon Ball FighterZ در حال افزایش می باشد. در شماره آخر مجله‌ V-Jump تصاویری از ۳ کاراکتر تازه گیم Dragon Ball Fighterz انتشار یافت. علاوه بر تصاویر انتشار یافته از این ۳ کاراکتر، جزئیات مرتبط با شیوه مبارزه آنها هم مشخص گشته است.
۳ کاراکتر تازه بازی با اسامی Gohan ، Gotenks و Kid Buu معرفی شده اند. توانمندی خاص کاراکتر گوهان «Ultimate Kamehameha» می باشد و او قادر است از قابلیت خودش با توجه به میزان انرژی Ki که در اختیار دارد بهره ببرد. کاراکتر Gotenks می تواند در زمان مبارزه ها به واسطه Super Saiyan 3 تغییر حالت داده و از قدرت «Charging Ultra Buu Buu Volleybal» و همچنین یورش «Super Ghost Kamikaze» استفاده نماید.
کاراکتر Majin Buu هم در هنگام نبرد به شکل اولیه Kid Buu تغییر حالت داده و شیوه حمله خاص وی «Planet Burst» می باشد. شماره آخر مجله وی‌ جامپ در رابطه با وضعیت آرکید و همچنین فروشگاه بازی اطلاعاتی را انتشار داد که در آن گیمرها قادر هستند تا با پرداخت کردن Zeni یا همان پول رایج بازی القاب گوناگونی را بخرند و حتی رنگ کاراکترها را تغییر دهند.ضمن اینکه در وضعیت Arcade گیمرها این امکان را دارند تا مبارزه های از قبل تعیین شده را با هوش مصنوعی بازی برگزار نمایند.
تاکنون شرکت باندای نامکو ۲۱ کاراکتر مختلف را برای بازی Dragon Ball FighterZ معرفی نموده که قبلا در اخبار منتشر شده از این بازی با آنها آشنا گشته اید. همچنین، این کمپانی فصل بعد بازی FighterZ را معرفی نموده که با خریدن آن هشت کاراکتر از بازی Dragon Ball FighterZ به شکل DLC در اختیار مخاطبان قرار خواهد گرفت.این بازی در ۲۶ ژانویه سال ۲۰۱۸ میلادی در اروپا و آمریکا و در تاریخ ۱ فوریه در کشور ژاپن، برای پلتفرم ‌های playstation4، ایکس باکس وان و همچنین پی سی انتشار خواهد یافت. از جمله مزایای پیش ‌خرید کردن نسخه فیزیکی این مجموعه باید به دسترسی سریع مخاطبان به Super Saiyan Blue شخصیت Goku و Vegeta اشاره داشت. در ادامه به طور اجمالی این بازی را معرفی خواهیم کرد.

گیم Dragon Ball Fighterz
گیم Dragon Ball Fighterz

با ادامه مقاله بررسی اعلام کاراکترهای گیم Dragon Ball Fighterz همراه باشید

در صورتی که تاکنون تصور می کردید که بازی ‌های ویدیویی مبارزه ایی دیگر مجال چندانی جهت پیشرفت ندارند، احتمالا بازی Dragon Ball FighterZ نظر شما را در این رابطه تغییر خواهد داد زیرا کنترل نمودن مبارزه ها با وجود سادگی، دارای پیچیدگی ‌هایی نیز می باشد که آن را برای هر دو سطح حرفه ایی و آماتور جذاب نموده است.با گذراندن مراحل طولانی و کامل قسمت تمرین در بازی روی حرکات مختلف شخصیت ها تسلط نسبی پیدا خواهید کرد و به دلیل اینکه در کل بازی ۲۱ کاراکتر وجود دارد اجرای این تمرین ‌ها زمان زیادی را از شما نمی گیرد.
این بازی پلی استیشن ۴ به شما این امکان را می دهد تا ۳ کاراکتر را به طور هم زمان انتخاب نموده و با استفاده از دکمه های L1 و L2 آنها را به منظور اجرای حرکتی خاص احضارنموده و یا اینکه با نگه ‌داشتن دکمه های مذکور، کاراکتر خودتان را به طور کلی تغییر دهید و بقیه مبارزه را با کاراکتر جدید دنبال نمایید. اجرای حرکت های ترکیبی با تغییر دادن کاراکترها همچون تکن در بازی چندان مورد توجه نبوده و به جای آن این امکان وجود دارد تا با فشار دادن به موقع همین دکمه ها در هنگام اجرای یک حرکت خاص، از قدرت آنها نیز به منظور شدت بخشیدن به ضربه بهره گرفت.
هیجان در قسمت های مختلف این بازی از شروع تا پایان آن موج می زند. هیجان اصلی بازی هنگامی است که با پر نمودن نوار انرژی خودتان این امکان را به دست آورید تا حرکتی خاص را روی رقیبتان امتحان نمایید و کلیپ ‌های کوتاه و نیمه ‌ایی را تماشا کنید که شدت و ابهت ضربه را به نمایش در می آورد. مثلا اشعه ‌ای که به طرف حریف خود پرتاب می نمایید به آسمان رفته و سیارات مختلف به واسطه همین حرکت نصف خواهند شد! بنابراین از دیدن صحنه های این چنینی در بازی چندان تعجب نکنید.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 + 12 =