کارت ولنتاین بازی Fortnite

کارت ولنتاین بازی فورتنایت

Epic Games مجموعه‌ای از قالب‌های کارتونی کارت ولنتاین بازی فورتنایت را با مضمون Fortnite عرضه کرده است. شما می‌توانید آن‌ها را دانلود و برای کسی که دوستش دارید بفرستید.

آیا کسی را در زندگیتان دارید که بخواهید روز ولنتاین را به او تبریک گفته و از او تشکر کنید؟ پس امروز روش شانس شما است، زیرا می‌توانید به Epic Games اجازه دهید امسال با بسته بسیار شخصی قالب‌های Fortnite Valentines Card ،Cupid شما باشد.

در سایت مختص بازی می‌توانید قالب مورد نظر خود را دانلود کرده و پیام مورد نظر را روی آن بنویسید. البته، موارد بسیار زیادی وجود دارد که می‌توانید آن‌ها را بررسی کنید. هر کارت Fortnite Valentines بر اساس مضمون Hearts Wild در جشن ولنتاین امسال است.

Fortnite Valentine Card + Heart Wild

هر کارت Fortnite Valentines بر اساس یک لباس است که اگر در رویداد Heats Wild شرکت کنید، می‌توانید به دست آورید. این لباس‌های خاص در Item Shop در اختیارتان است، که از آنجا می‌توانید قفل آن‌ها را برای همیشه باز کنید.

قالب‌های کارت لباس به صورت زیر است:

Lovely

Cuddle Team Leader

Stoneheart

Love Ranger

کارت ولنتاین بازی فورتنایت

Wild Card

کارت ولنتاین بازی فورتنایت

چالش‌های خلاقانه و موارد بیشتر

به نظر می‌رسد که Hearts Wild یک رویداد بسیار بزرگ با کارهای بسیار برای انجام دادن و چیزهایی برای پیدا کردن است. در تاریخ ۱۰ تا ۱۷ فوریه، نبردهای Hearts Wild Team وجود دارند که باید در آن‌ها شرکت کرده و در عین همکاری با Creatorها، پاداش‌های بی­ نظیری به دست آورید. طبق سایت Epic Games می‌توانید موارد زیر را به دست آورید:

مقام اول: Breathless Blades Pickaxe، Shufflly Shapes Wrap، Reel Love Spray، Perfect Match Emoticon، و Hearts Wild Team Battles Banner.

مقام دوم: Shufflly Shapes Wrap، Reel Love Spray، Perfect Match Emoticon و Hearts Wild Team Battles Banner.

مقام سوم: Reel Love Spray، Perfect Match Emoticon، و Hearts Wild Team Battles Banner.

مقام چهارم: Perfect Match Emoticon، و Hearts Wild Team Battles Banner

مقام پنجم: Hearts Wild Team Battles Banner

امیرمحمد ترابی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × 3 =