چگونه در کال آو دیوتی وارزون به یک زامبی تبدیل شویم؟

زامبی کال او دیوتی وارزون

برای اینکه در بازی Warzone به زامبی تبدیل شوید باید تیمی را جمع کنید، از آنجایی‌ که این کار به‌ عنوان زنده کردن مجدد در کال او دیوتی وارزون محسوب می‌شود، در Solos تغییری ایجاد نشده است. اگرچه اگر کسی را نداشته باشید که با شما تیم شود، همیشه می‌توانید با بازیکنی تصادفی بازی کنید. اگر بخواهید به گروهی از ارواح ملحق شوید، در ادامه این مقاله نحوه تبدیل شدن به زامبی در Warzone را برایتان شرح داده‌ ایم.

اینکه بدانید چگونه در بازی Warzone باید به یک زامبی تبدیل شوید، مکانیسم جدیدی از گیم پلی بازی در بتل رویال، تبادل سلاح برای دستانی حریص‌تر و طعم گوشت انسان را پیش روی شما باز می‌کند. زمانی که به یک سرباز روح تبدیل شوید می‌توانید از ساختمان‌ها بپرید، از دور دشمنان را بو کنید و Verdansk را ترور کنید.

نحوه تبدیل شدن به زامبی در بازی Warzone

اگر می‌خواهید در بازی کال او دیوتی وارزون به زامبی تبدیل شوید، اولین گام این است که به سمت Shipwreck یا Prison در گوشه جنوب شرقی نقشه حرکت کنید. وقتی نزدیک شدید، ذرات سفید معلق در هوا را بالای منطقه خواهید دید. سپس زمانی که وارد حلقه‌های قرمز رنگی که در نقشه مشخص هستند شدید، به یک بسته گاز سبز رنگ برخورد خواهید کرد و بلافاصله سلامتی‌تان را از دست خواهید داد.

اجازه دهید سلامتی‌تان در این مه سبز رنگ به صفر برسد. سپس دستورالعمل را دنبال کنید تا همه‌ چیز کمی سریع‌تر رخ دهد. حالا، به‌ جای اینکه به Gulag اعزام شوید، به یک زامبی تبدیل شده‌ اید و مادامی که از آسمان سقوط می‌کنید دوباره زنده می‌شوید. شما چتر نجات ندارید، اما از آنجا که در قالب روح آسیب نمی‌بینید، پس اهمیتی ندارد، زمانی که با ضربه‌ای به زمین رسیدید می‌توانید حرکت کنید و افراد زنده را نابود کنید.

وقتی در بازی Warzone به یک زامبی تبدیل شدید، دیگر قادر به استفاده از سلاح‌ها نیستید، اما حملات قوی و سرعت دو زیادی دارید که به واسطه آن‌ها می‌توانید به دشمنان حمله کنید. همچنین پرش قوی دارید که به کمک آن می‌توانید حداقل سه طبقه در ساختمان‌ها بپرید.

همینطور یک نارنجک گاز و یک انفجار EMP دارید که می‌توانید با فشردن D-Pad بین آن‌ها جابجا شوید. مزیت دیگر زامبی بودن افزایش حواس است که با پینگ سبک UAV ثابت روی نقشه شما وجود دارد تا دشمنان نزدیک را مشخص کند، زمانی که به این دشمنان نزدیک شوید آن‌ها یک نور بنفش دور خودشان دارند تا برجسته شوند. این باعث می‌شود کار شما به عنوان سردسته برای تیم عالی انجام شود و به شما اجازه می‌دهد مکان دشمنان را نشانه‌گذاری کنید، در غیر این صورت نمی‌توانید آن‌ها را ببینید.

به یاد داشته باشید که شما سلامتی کمی دارید و هیچ سلاحی ندارید، پس حمله کامل از جلو به گروهی از دشمنان احتمالاً منجر به کشتن شما (دوباره) می‌شود، اما نابود کردن آن‌ها یک‌ به‌ یک به نظر تاکتیکی می‌آید. اگر در قالب روح حذف شوید، هیچ Gulag برای شما وجود نخواهد داشت و شما قبلاً زنده شده‌ اید، اما اعضای دیگر گروه همچنان می‌توانند شما را به روش معمول زنده کنند.

 

منبع: GamesRadar

سیما حسینی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × 1 =