کشف ماموریتی سری در بازی GTA Online با محوریت بیگانگان

کشف ماموریتی سری در بازی GTA Online PS4 با محوریت بیگانگان

همیشه وقتی خبر از آپدیت های تازه بازی ها می شود، علاقمندان و طرفداران بازی های ویدیویی نسبت به آن ها امیدوار می شوند. آپدیت ها بسته های پر رمز و راضی هستند که می توانند دنیای بازی های ویدیویی را از این رو به آن رو کنند. در واقع با هر آپدیت وضعیت بازی ها ارتقا پیدا می کند. در آپدیت تازه این بازی که Gunrunning نام دارد، با جذابیت های بیشتری مواجه خواهید شد. شما می توانید در این به روزرسانی به ماموریت های پر از رمز و راز جدیدی دسترسی پیدا کنید.

آپدیت Gunrunning

تقریبا ماه گذشته “راک استار” آپدیت تازه بازی GTA Online را با نام Gunrunning روانه بازار کرد. اگر چه مدت زمانی از عرضه این آپدیت گذشته است، اما به تازگی مشخص شده که در این به روز رسانی، سرنخ هایی از ماموریت های سری با محوریت بیگانگان دیده می شود. از زمانی که این سرنخ ها کشف شده است، مد سازان این ماموریت ها را فعال کرده اند تا امکان بازی کردن را فراهم کنند.

به تازگی کوتاکو گزارشی ارائه داده است. بر طبق این گزارش به نظر می رسد که می توان با بررسی کد آپدیت Gunrunning به اطلاعات بیشتری در مورد قابلیت های این به روز رسانی دست پیدا کرد. بر طبق گفته های کوتاکو به نظر می رسد که احتمال سقوط یک UFO در بازی پلی استیشن ۴ وجود داشته باشد. بر طبق احتمالات، این UFO باید در نزدیکی منطقه نظامی Zancudo به زمین بیفتد. به تازگی تیمی مد ساز که “گورو” نام دارند، به فکر فعال سازی این ماموریت ها افتاده اند تا شرایط ادامه بازی را با پشت سر گذاشتن ماموریت ها و اتفاقات مختلف فراهم سازند.

کشف ماموریتی سری در بازی GTA Online PS4 با محوریت بیگانگان
کشف ماموریتی سری در بازی GTA Online PS4 با محوریت بیگانگان

برخی از مخاطبان دوست دارند تا با به روزرسانی های تازه بازی ها، به هیجان بازی افزوده شود و در لحظاتی پر تنش و نفس گیر غرق شوند. اگر شما هم جزو این دسته از مخاطبان هستید، باید این را بدانید که در ماموریت های Gunrunning اصلا از این خبر ها نیست. اتفاقا در این ماموریت ها هیجان چندانی در جریان نیست. البته شاید همه چیز در آینده بهتر شود. اما در حال حاضر نمی توان این ماموریت ها را در میان اتفاقات جذاب و نفس گیر دسته بندی کرد.

شما در این آپدیت با کشتی فضایی بزرگی مواجه می شوید که به بیگانگان تعلق دارد و به تازگی سقوط کرده است. در این کشتی چندین دانشمند مرده وجود دارد و تعدادی از این کشته شدگان هم در باتلاق گیر کرده اند.
بازیکنان در ادامه بازی موظف می شوند تا تخم بیگانه را به پناهگاهی ببرند و آن را در منطقه ای خاص پنهان کنند. درست در همین جا است که ماموریت به پایان می رسد و شما متوجه می شوید که هیچ اتفاق خارق العاده و هیجان انگیزی در طول ماموریت انتظارتان را نمی کشیده است. البته نا گفته نماند که این ماموریت ها اصلا کامل نیستند. زیرا همان طور که پیشتر هم گفتیم تمامی این ماموریت ها از روی کد های آپدیت این بازی در کنسول Playstation ۴ کشف شده است و تا کنون راک استار هیچ گونه صحبتی در مورد آن نکرده است.

کشف ماموریتی سری در بازی GTA Online PS4 با محوریت بیگانگان
کشف ماموریتی سری در بازی GTA Online PS4 با محوریت بیگانگان

برای اینکه بتوانیم این ماموریت ها را به علاقمندان به بازی GTA Online ارائه دهیم، مدت زمان زیادی را خرج کرده ایم. در حقیقت برای اینکه به هدفمان برسیم، دو هفته بی خوابی کشیده ایم. واقعا علت حضور بیگانگان در GTA Online چیست؟ مطمئنا شما هم نمی دانید که تیم سازنده با قرار دادن این بیگانگان در بازی، چه برنامه ای را در سر پرورانده است. تا زمانی که از این کشتی فضایی آسیب دیده استفاده نکنیم، نمی توانیم به پاسخ سوالات مختلفی که در سر داریم، برسیم.
اگر پیش تر بازی GTA Online را در کنسول PS4 خود امتحان کرده باشید، حتما می دانید که این اولین باری نیست که موجودات بیگانه به دنیای GTA Online وارد می شوند. پیشتر هم در بخش تک نفره بازی این موجودات بیگانه را دیده بودیم. در زمانی که مایکل در عالم خیالات، موجوداتی بیگانه را دور و اطراف خود می بیند. او در ادامه مجبور می شود برای از میان برداشتن این موجودات بیگانه از سلاح های عظیم و قدرتمندی استفاده کند. به طور کلی باید بگوییم حالا که صحبت از حضور بیگانگان در ماموریت های مختلف Gunrunning شده است، باید خودمان را برای چیزهای بهتر و بیشتری آماده کنیم. احتمالا این بیگانگان نشان از نقشه های بزرگتری دارند که به زودی از سوی راک استار به نمایش در می آیند.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × 5 =